Indywidualne kursy maturalne TERRA COGNITA

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Indywidualne kursy maturalne TERRA COGNITA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Indywidualne kursy maturalne TERRA COGNITA

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Technologia Chemiczna
11.2015 - aktualnie
Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Serdecznie polecam, Łukasz bardzo angażuje się we wszystkie zajęcia, przekazuje wiedzę chemiczną w sposób bardzo ciekawy. Potrafi zmotywować do pracy i widać, że postępy uczniów dają mu satysfakcję. Naprowadza ucznia na rozwiązanie, zamiast podawać od razu gotową odpowiedź. Wszelkie problemy można wyjaśnić zawsze on-line a nie tylko na zajęciach. W ciągu jednego roku Łukasz pomógł mi się przygotować na uniwersytet medyczny, za co jestem ogromnie wdzięczny!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Bardzo serdecznie polecam! Moja przygoda z Łukaszem zaczęła się w pierwszej klasie liceum, Łukasz przygotowywał mnie do olimpiady chemicznej wraz z moim kolegą. Nigdy nie spotkałem się z korepetytorem tak uczynnym, zaangażowanym zarówno w swoją dziedzinę, jak i w przekazywanie wiedzy z tej dziedziny, ale także z tak sensownym i ciepłym podejściem do drugiego człowieka. Jego pomoc była bezcenna, a zaangażowanie z jakim prowadził nasze lekcje powodowało, że każdy z nas jeszcze bardziej chciał się uczyć. Zapewne spowodowane było to faktem, że mieliśmy okazję spotykać się z pasjonatem, który ma ogromną ochotę przekazać swoją wiedzę dalej. Co więcej nauka z Łukaszem nie kończyła się na lekcjach, ale mogliśmy do niego w każdej chwili napisać SMS'a czy wiadomość na facebooku i dopytać o nieścisłości w książce, błędy w zadaniu czy chociażby jakieś ciekawostki w notce znalezionej na wikipedii. To było serio genialne, bo nie traciliśmy czasu na dalsze szukanie informacji, dzięki czemu nauka była zdecydowanie efektywniejsza. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich atutów Łukasza, ale umiejętność dokładnego, jasnego wytłumaczenia, ogromne zaplecze jakim jest jego wiedza, doświadczenie, umiejętność zmotywowania do dalszej nauki i pracy czy erudycja, pozwalająca na jasne wyjaśnienie naprawdę trudnych zjawisk na prostych przykładach, stanowią o tym, że nie znam korepetytora, który mógłby mnie lepiej przygotować do osiągnięcia sukcesu w olimpiadzie chemicznej, co się z resztą udało i pozwoliło mi na uniknięcie stresu związanego z maturą czy dostaniem się na wymarzoną medycynę. Poza tym Łukasz jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, z bardzo humanistycznym podejściem do drugiej osoby i dużą dozą cierpliwości, ale i energii, którą zaraża prowadząc swoje lekcje. Warto także wspomnieć, że Łukasz jest osobą wymagającą pracy, ale potrafiącą się odpowiednio dostosować i zadbać, aby nie przygnieść ilością zadań czy materiału, dzięki czemu lekcje są bezstresowe i naprawdę przyjemne. U nas wyglądały jak spotkania z dobrym kumplem, który nas po prostu uczy jakiegoś trudniejszego tematu. Po zakończeniu lekcji mogę przyznać, że właściwie to nie tylko była nauka dająca wysoki wynik na studia, ale także szeroko pojęty rozwój osobisty, poszerzenie swoich horyzontów, ogromna przyjemność czerpana z ciągłego dowiadywania się nowych rzeczy czy satysfakcja z tego, że wiem jak działają różne mechanizmy czy zjawiska przyrodnicze. Przy okazji warto też wspomnieć, że Łukasz jest posiadaczem wielu smacznych herbat, które uprzyjemniają wspólną naukę. Generalnie wśród poznanych przeze mnie nauczycieli z różnych warszawskich (topowych) liceów nie znam nikogo lepszego od Łukasza. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Z całego serca polecam! Łukasz jest bardzo wymagającym nauczycielem, ale również doskonale tłumaczy zagadnienia. Wiele przykładów, mnóstwo zadań i pomoc poza zajęciami dodatkowo ułatwiają naukę. Potrafi zainteresować chemią, a zajęcia u niego pozwalają zdać maturę na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu można dostać się na wymarzone studia. To zdecydowanie najlepszy korepetytor na jakiego mogłam trafić!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Łukasz przygotowywał mnie do matury z chemii 2018. Obudziłam się dosyć późno, ponieważ we wrześniu 2017. Pomimo to postanowił przygotować mnie do matury. Poszła mi znakomicie (96 %). Zajęcia z Łukaszem to nie sucha teoria. Jego przykłady i obrazowe zilustrowanie problemu prowadzi do celu. Co więcej sprawdzanie przez niego prac domowych pokazywało błędy które popełniam i pozwoliło na ich wyeliminowanie. Poza zajęciami zawsze mogłam liczyć na motywację i wsparcie w tak stresującym okresie jakim jest klasa maturalna. Ponadto współpracuje on z innymi korepetytorami np. z biologii czy matematyki, co pozwala na zaoszczędzenie czasu na poszukiwania dobrego nauczyciela. Polecam lepiej trafić nie można!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Miałem kilku korepetytorów w swoim życiu ale tylko Łukasz był wstanie nauczyć mnie materiału w sposób mnie satysfakcjonujący. Maturę rozszerzoną z chemii zdałem na 95% i zawdzięczam to świetnym metodom nauczania. Łukasz potrafi zainteresować przedmiotem jak nikt inny, do problemów podchodzi bardzo merytorycznie i potrafi wytłumaczyć zagadnienia na praktycznych przykładach co pomaga w ich zapamiętaniu. Atmosfera prowadzonych zajęć jest bardzo przyjemna i dwie godziny mijają bardzo szybko. Bardzo polecam zajęcia u Łukasza, nauka z nim to czysta przyjemność!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.