Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 - 200 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Matura 2020 !!!  2021-2023! Doktor nauk chemicznych, wykładowca, dyplomowany nauczyciel chemii i egzaminator maturalny oferuje solidne lekcje. Chcesz zdawać maturę z chemii po raz pierwszy? Nie powiodło się na maturze w poprzednich latach? Nic straconego!!! Zapraszam na lekcje wszystkich zainteresowanych.

Oferuję także przygotowanie do konkursu przedmiotowego zDolnyŚlązak. Jeśli lubisz uczyć się chemii i chciałbyś spróbować swoich sił w konkursie oraz marzysz o dostaniu się do renomowanego liceum to czas rozpocząć przygotowania. Pamiętaj! Tytuł Laureata lub Finalisty konkursu to szczególne przywileje w rekrutacji!

*Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim stażem, mam bogate doświadczenie w pracy dydaktycznej z młodzieżą i dorosłymi, a także doświadczenie w układaniu zadań maturalnych, testów i diagnoz.

  • Praca nauczyciela do moja pasja, wkładam w nią wiele serca i zaangażowania. Nie brakuje mi też talentu pedagogicznego (to ocena uczniów), co w połączeniu z bardzo dobrym warsztatem przynosi doskonałe efekty.

*Specjalizuję się w przygotowaniu do egzaminów kandydatów na studia medyczne (w każdym wieku :))

  • Jestem kreatywna i twórcza, więc łatwo dostosowuję się do potrzeb ucznia przygotowując zadania typu maturalnego.

Nieustannie się kształcę w celu wzbogacenia warsztatu pracy, biorę udział w szkoleniach z zakresu oceniania egzaminów zewnętrznych, a dzięki zdobytej wiedzy skutecznie pomagam uczniom w wypracowaniu umiejętności rozwiązywania testów maturalnych.

W swojej pracy kładę nacisk na samodzielność, kreatywność i logiczne myślenie. Wspieram i motywuję ucznia na każdym etapie przygotowań.

Pracuję z młodzieżą i dorosłymi , także z tymi, którzy zdali już maturę, ale chcą poprawić swój wynik. Oferuję również przygotowanie do egzaminu od podstaw (pomogę studentom lub absolwentom innych kierunków, którzy planują rozpocząć studia medyczne, a także osobom z tzw. "starą maturą").

Zapewniam systematyczną, solidną pracę, w miłej, bezstresowej atmosferze . Godziny zajęć do uzgodnienia.

*Dowodem na bardzo wysoką jakość mojej pracy są doskonałe wyniki moich uczniów na egzaminie maturalnym.

Zainwestuj w siebie, zaufaj profesjonaliście! Nie powierzaj swojej przyszłości osobom przypadkowym, bez odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia.

Jeśli zależy Ci na solidnych lekcjach, napisz do mnie już dziś! Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2013

Kiedy rozpoczynałam przygotowania do matury mialam sporo zaległości i obawy czy dam radę. Dzięki lekcjom z panią Anną w krótkim czasie udało mi się opanować materiał, zaczęłam dostawać lepsze stopnie, a po ukończeniu szkoły bez problemu zdałam maturę. Zajęcia zawsze były ciekawe i dostosowane do moich możliwości :).

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2013

Serdecznie polecam Panią Anię. Lekcje z takim nauczycielem to przyjemność. Potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć, jest cierpliwa i wyrozumiała, ale wymagająca. Lekcje odbywaja się systematycznie, a jeśli jest potrzeba, np. przed sprawdzianem, zawsze można umówić się na dodatkowe spotkanie. Jest to osoba odpowiedzialna, rzetelna i bardzo dobrze zna wymagania maturalne. Pani Ania chętnie udziela cennych wskazówek i mobilizuje do pracy. Co mogę dodać? Rok ciężkiej pracy zaowocował wynikiem 95% i indeksem na Uniwersytecie Medycznym :). Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.