Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 - 200 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Matura 2021 !!!  2022-2023! Doktor nauk chemicznych, wykładowca, dyplomowany nauczyciel chemii i egzaminator maturalny oferuje solidne lekcje. Chcesz zdawać maturę z chemii po raz pierwszy? Nie powiodło się na maturze w poprzednich latach? Nic straconego!!! Zapraszam na lekcje wszystkich zainteresowanych.

Oferuję także przygotowanie do konkursu przedmiotowego zDolnyŚlązak. Jeśli lubisz uczyć się chemii i chciałbyś spróbować swoich sił w konkursie oraz marzysz o dostaniu się do renomowanego liceum to czas rozpocząć przygotowania. Pamiętaj! Tytuł Laureata lub Finalisty konkursu to szczególne przywileje w rekrutacji!

*Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim stażem, mam bogate doświadczenie w pracy dydaktycznej z młodzieżą i dorosłymi, a także doświadczenie w układaniu zadań maturalnych, testów i diagnoz.

  • Praca nauczyciela do moja pasja, wkładam w nią wiele serca i zaangażowania. Nie brakuje mi też talentu pedagogicznego (to ocena uczniów), co w połączeniu z bardzo dobrym warsztatem przynosi doskonałe efekty.

*Specjalizuję się w przygotowaniu do egzaminów kandydatów na studia medyczne (w każdym wieku :))

  • Jestem kreatywna i twórcza, więc łatwo dostosowuję się do potrzeb ucznia przygotowując zadania typu maturalnego.

Nieustannie się kształcę w celu wzbogacenia warsztatu pracy, biorę udział w szkoleniach z zakresu oceniania egzaminów zewnętrznych, a dzięki zdobytej wiedzy skutecznie pomagam uczniom w wypracowaniu umiejętności rozwiązywania testów maturalnych.

W swojej pracy kładę nacisk na samodzielność, kreatywność i logiczne myślenie. Wspieram i motywuję ucznia na każdym etapie przygotowań.

Pracuję z młodzieżą i dorosłymi , także z tymi, którzy zdali już maturę, ale chcą poprawić swój wynik. Oferuję również przygotowanie do egzaminu od podstaw (pomogę studentom lub absolwentom innych kierunków, którzy planują rozpocząć studia medyczne, a także osobom z tzw. "starą maturą").

Zapewniam systematyczną, solidną pracę, w miłej, bezstresowej atmosferze . Godziny zajęć do uzgodnienia. Możliwość lekcji online.

*Dowodem na bardzo wysoką jakość mojej pracy są doskonałe wyniki moich uczniów na egzaminie maturalnym.

Zainwestuj w siebie, zaufaj profesjonaliście! Nie powierzaj swojej przyszłości osobom przypadkowym, bez odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia.

Jeśli zależy Ci na solidnych lekcjach, napisz wiadomość do mnie już dziś! Zapisy na nowy rok szkolny 2020/2021, rezerwacje miejsc. Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2013

Kiedy rozpoczynałam przygotowania do matury mialam sporo zaległości i obawy czy dam radę. Dzięki lekcjom z panią Anną w krótkim czasie udało mi się opanować materiał, zaczęłam dostawać lepsze stopnie, a po ukończeniu szkoły bez problemu zdałam maturę. Zajęcia zawsze były ciekawe i dostosowane do moich możliwości :).

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2013

Serdecznie polecam Panią Anię. Lekcje z takim nauczycielem to przyjemność. Potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć, jest cierpliwa i wyrozumiała, ale wymagająca. Lekcje odbywaja się systematycznie, a jeśli jest potrzeba, np. przed sprawdzianem, zawsze można umówić się na dodatkowe spotkanie. Jest to osoba odpowiedzialna, rzetelna i bardzo dobrze zna wymagania maturalne. Pani Ania chętnie udziela cennych wskazówek i mobilizuje do pracy. Co mogę dodać? Rok ciężkiej pracy zaowocował wynikiem 95% i indeksem na Uniwersytecie Medycznym :). Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.