Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Wrocław

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Anna

O mnie

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami- to fakty, ale ważniejsze jest to, że naprawdę lubię swoją pełną wyzwań pracę. Na lekcjach staram się zarażać moich uczniów umiłowaniem do nauk przyrodniczych i pokazać, że diabeł (czyli chemia) nie taki straszny, jak go malują :). Jeśli już zajrzałeś na tę stronę, proszę o zapoznanie się z moją ofertą, w której zawarłam najważniejsze informacje. Do zobaczenia na zajęciach!!!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2013

Kiedy rozpoczynałam przygotowania do matury mialam sporo zaległości i obawy czy dam radę. Dzięki lekcjom z panią Anną w krótkim czasie udało mi się opanować materiał, zaczęłam dostawać lepsze stopnie, a po ukończeniu szkoły bez problemu zdałam maturę. Zajęcia zawsze były ciekawe i dostosowane do moich możliwości :).

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2013

Serdecznie polecam Panią Anię. Lekcje z takim nauczycielem to przyjemność. Potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć, jest cierpliwa i wyrozumiała, ale wymagająca. Lekcje odbywaja się systematycznie, a jeśli jest potrzeba, np. przed sprawdzianem, zawsze można umówić się na dodatkowe spotkanie. Jest to osoba odpowiedzialna, rzetelna i bardzo dobrze zna wymagania maturalne. Pani Ania chętnie udziela cennych wskazówek i mobilizuje do pracy. Co mogę dodać? Rok ciężkiej pracy zaowocował wynikiem 95% i indeksem na Uniwersytecie Medycznym :). Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.