Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław
Świdnica
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Druk 3Dcena do ustalenia

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej udzielam korepetycji z matematyki, fizyki, języka angielskiego, rosyjskiego, budownictwa ogólnego, rysunku odręcznego, kwk, fizyki Budowli i podstaw drogownictwa i kolei. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Każdego ucznia traktuje indywidualnie. Pomagam przy obsłudze takich programów jak AutoCAD, Civil czy Rodos.nam się także na druku FDM

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Budownictwo
10.2021 - aktualnie
Wyższa Szkoła Techniczna
Architektura
Kursy i szkolenia
.
Archicad
05.2015
Excel
03.2018
Robot
06.2018
AutoCad
11.2018
Autodesk Civil
Doświadczenie
07.2022 - aktualnie
Budimex

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2023

Z pewną odpowiedzialnością mogę polecić Mateusza. Świetny kontakt, ogromna wiedza, szybka pomoc. To tylko kilka z wielu jego zalet. Polecam jak najbardziej, nie zastanawiaj się, napisz a problem zostanie rozwiązany. Dziękuję Mateusz!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Bardzo polecam, profesjonalne podejście, bardzo dobre podejście do ucznia. Widać dużą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Ugodowa, uczciwa osoba, nie ma żadnych problemów w kontekście rozliczenia, nawet jeśli chodzi o zajęcia prowadzone online.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2022

Serdecznie polecam pana Mateusza, fantastyczny, cierpliwy i mądry korepetytor. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, dobrze tłumaczy, jest bardzo elastyczny w kontekście wszelkich terminów. Z pewnością będziemy korzystać z usług pana Mateusza w przyszłym roku.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Polecam!
Profesjonalne podejście, szybkość i wysoka jakość wykonania prac. Za kilka dni dostałam wszystkie rysunki techniczne, które potrzebowałam. Stały kontakt z możliwością zmian, przyjemne ceny. Nie ostatni raz będę korzystać z usług! :)

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Materiał wytłumaczony jasno, miła atmosfera podczas zajęć, dostępność idealna. Zawsze można się z nim dogadać, polecam korepetytora! :)

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Z ręką na sercu mogę pozwolić sobie na stwierdzenie, że pan Mateusz cechuje się pełnym profesjonalizmem. Korepetycje zawsze odbywały się punktualnie o ustalonej godzinie. Wszystkie zagadnienie były bardzo przejrzyście tłumaczone. Jeśli wynikały jakieś dodatkowe pytania - zawsze się odzywał i udzielał pomocy. Jestem bardzo zadowolona. Ceny za korepetycje również na plus. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Polecam serdecznie. Dzięki korepetycjom udało mi się zaliczyć prokekt na studiach. Jeszcze nigdy nie miałem tak dobrze wytłumaczonego użycia Civila. Zawsze miałem z tym problemy, ale dzięki Panu Mateuszowi udało mi się zmienić podejście do programu i nareszcie mogłem samodzielnie wykonywać projekty. Jego podejście i zaangażowanie pomogły mi się zmobilizować do nauki. Zawsze punktualny, czasami nawet zostawał ze mną dłużej, gdy czegoś nie rozumiałem. Siedział ze mną do skutku, polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Super podejście do ucznia tłumaczy w bardzo przystępny sposób, przyjemna atmosfera na zajęciach, proges widoczny w krótkim czasie.Jeśli chcesz zrozumieć a nie tylko wykuć i zapomnieć to polecam skorzystać z wiedzy i doświadczenia Pana Mateusza

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.