Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław
Świdnica
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Mateusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Budownictwo
10.2021 - aktualnie
Wyższa Szkoła Techniczna
Architektura
Kursy i szkolenia
.
Archicad
05.2015
Excel
03.2018
Robot
06.2018
AutoCad
11.2018
Autodesk Civil
Doświadczenie
07.2022 - aktualnie
Budimex

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2023

Z pewną odpowiedzialnością mogę polecić Mateusza. Świetny kontakt, ogromna wiedza, szybka pomoc. To tylko kilka z wielu jego zalet. Polecam jak najbardziej, nie zastanawiaj się, napisz a problem zostanie rozwiązany. Dziękuję Mateusz!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Bardzo polecam, profesjonalne podejście, bardzo dobre podejście do ucznia. Widać dużą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Ugodowa, uczciwa osoba, nie ma żadnych problemów w kontekście rozliczenia, nawet jeśli chodzi o zajęcia prowadzone online.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2022

Serdecznie polecam pana Mateusza, fantastyczny, cierpliwy i mądry korepetytor. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, dobrze tłumaczy, jest bardzo elastyczny w kontekście wszelkich terminów. Z pewnością będziemy korzystać z usług pana Mateusza w przyszłym roku.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Polecam!
Profesjonalne podejście, szybkość i wysoka jakość wykonania prac. Za kilka dni dostałam wszystkie rysunki techniczne, które potrzebowałam. Stały kontakt z możliwością zmian, przyjemne ceny. Nie ostatni raz będę korzystać z usług! :)

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Materiał wytłumaczony jasno, miła atmosfera podczas zajęć, dostępność idealna. Zawsze można się z nim dogadać, polecam korepetytora! :)

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Z ręką na sercu mogę pozwolić sobie na stwierdzenie, że pan Mateusz cechuje się pełnym profesjonalizmem. Korepetycje zawsze odbywały się punktualnie o ustalonej godzinie. Wszystkie zagadnienie były bardzo przejrzyście tłumaczone. Jeśli wynikały jakieś dodatkowe pytania - zawsze się odzywał i udzielał pomocy. Jestem bardzo zadowolona. Ceny za korepetycje również na plus. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Polecam serdecznie. Dzięki korepetycjom udało mi się zaliczyć prokekt na studiach. Jeszcze nigdy nie miałem tak dobrze wytłumaczonego użycia Civila. Zawsze miałem z tym problemy, ale dzięki Panu Mateuszowi udało mi się zmienić podejście do programu i nareszcie mogłem samodzielnie wykonywać projekty. Jego podejście i zaangażowanie pomogły mi się zmobilizować do nauki. Zawsze punktualny, czasami nawet zostawał ze mną dłużej, gdy czegoś nie rozumiałem. Siedział ze mną do skutku, polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Super podejście do ucznia tłumaczy w bardzo przystępny sposób, przyjemna atmosfera na zajęciach, proges widoczny w krótkim czasie.Jeśli chcesz zrozumieć a nie tylko wykuć i zapomnieć to polecam skorzystać z wiedzy i doświadczenia Pana Mateusza

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.