Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Strzelce Górne
Strzelce Dolne
Strzyżawa
Jarużyn

O mnie

Absolwentka językowego liceum, realizująca przez trzy lata nauki program z rozszerzonej geografii, języka polskiego oraz języka angielskiego, obecnie specjalista ds. turystyki i studentka studiów magisterskich turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.Od 2016 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą, przygotowując ich do testów, ważnych egzaminów, nadrabiając zaległości i spędzając sympatycznie czas na nauce. Tak- nauka może być sympatyczna :)Z czasów własnej edukacji dysponuję wieloma materiałami dydaktycznymi, ciekawostkami, zdjęciami, zadaniami. Na potrzeby ucznia samodzielnie przygotowuję notatki, z których wspólnie będziemy się uczyć, wzbogacam lekcje prezentacjami, dla najmłodszych również grami, wycinankami, które kształtują wiedzę dziecka na różnych płaszczyznach, a przy okazji uczą tego, co jest akurat naszym celem. Na zajęciach wykorzystujemy platformy edukacyjne do pracy online, będące także nowoczesną i przyjazną formą zadań domowych.Cechuje mnie wyrozumiałość, cierpliwość, poczucie humoru, spokój. Nasze zajęcia nie będą nudne ani tym bardziej stresujące. Staram się, aby atmosfera na lekcjach była przyjazna dla ucznia - nie ma żadnych krzyków i wymuszeń! :)Decydując się na stałą współpracę daję gwarancję niezmienności ceny i oczywiście widoczne efekty w nauce u Ciebie i Twoich pociech.Masz jakieś pytania, wątpliwości? Napisz, chętnie odpowiem, pomogę. Termin dopasujemy tak, aby był jak najbardziej korzystny.Dojeżdżam do ucznia na terenie całej Bydgoszczy i okolic.Zapraszam! Niech to, co dotychczas straszne i niejasne, stanie się przyjemne i oczywiste! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2016
IX Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
09.2017 - 06.2018
Szkoła Policealna COPERNICUS
Dietetyk
10.2018 - 06.2021
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Licencjat
Turystyka i rekreacja
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Turystyka i rekreacja
Kursy i szkolenia
05.2017
Kurs opiekuna wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży
05.2020
Kurs rezydenta turystycznego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.