Centrum Edukacyjne SOS Korepetycje

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Legionowo
Marki
Pruszków
Piaseczno
Nieporęt
Otwock
Sulejówek
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferujemy kompleksowe korepetycje z materiału maturalnego i nie tylko.U nas przygotujesz się do matury bez stresu. Wykwalifikowany korepetytor objaśni Ci każde zagadnienie, przygotowując do egzaminów, sprawdzianów i ze zrozumieniem bieżącego materiału.

  • Zajęcia indywidualne lub w małych grupach (2-6 osób).
  • Zajęcia w naszym biurze w ścisłym centrum Warszawy (pl. Konstytucji 4), w centrum Legionowa (Reymonta 11), lub u klienta

Zajęcia prowadzi Kamil Wachol. Dlaczego warto przyjść na zajęcia z Kamilem? Kilka słów o nim :)

"Cześć! Nazywam się Kamil Wachol i odpowiadam za zajęcia z biologii i chemii.
Ukończyłem studia na kierunku Biologia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie zdobyłem wyższe wykształcenie w obszarze nauk przyrodniczych. Obecnie kontynuuję naukę na kierunku Mikrobiologia.

Jestem autorem wielu publikacji, doniesień, wystąpień konferencyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Moje prace badawcze cechują się zawsze nietypowym podejściem do rozwiązywanego problemu, co zaowocowało wieloma wyróżnieniami i nagrodami.
Do moich zainteresowań należą: mechanizmy ewolucji, filogeneza bakterii brodawkowych oraz biologia gleby i ekosystemów wodnych. Moją pasją jest popularyzacja nauki – jestem założycielem i prezesem Studenckiego Koła Naukowego Mikrobiologów „Eza” działającego na SGGW. W ramach działalności Koła prowadziłem szereg otwartych wykładów, seminariów oraz warsztatów o tematyce biologicznej.
Korepetycjami zajmuję się na poważnie od 2 lat. Kluczem do dobrego wyniku z matury jest zrozumienie tego, co dzieje się wokół nas, poznanie pewnych mechanizmów i zjawisk jakie nas otaczają, a nie wyuczenie się pewnych haseł, co ma miejsce w zwykłej szkole.
Podczas swoich zajęć stawiam przede wszystkim na zrozumienie omawianego materiału. Wszyscy moi dotychczasowi uczniowie zdobyli satysfakcjonujący ich wynik z Egzaminów dojrzałości.
Przygotowałem szereg pomocy naukowych ułatwiających przyswojenie materiału z newralgicznych zagadnień: biochemii, immunologii, fizjologii, genetyki.
Zawsze i wszędzie staram się kierować słowami A. Einstein`a: „Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz”."

SOS Korepetycje
adres: Plac Konstytucji 4/36b Warszawa
adres: Reymonta 11 Legionowo
tel: 503 484 992

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Centrum Edukacyjne SOS Korepetycje
Plac Konstytucji 4/36b Warszawa
00552,05120 Reymonta 11 Legionowo
NIP: 5361930763

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
13 stycznia 2019

zostałem "przekierowany" do p. Julii, umowiliśmy się na dziś, ale nie dostałem żadnych danych kontaktowych, pani Julia rownież nie odpisuje, nie oddzwania. korepetycje miały pomóc mojej córce przygotować się do sprawdzianu, który ma jutro.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.