Centrum Edukacyjne SOS Korepetycje

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Legionowo
Marki
Pruszków
Piaseczno
Nieporęt
Otwock
Sulejówek
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferujemy kompleksowe korepetycje z materiału maturalnego i nie tylko.U nas przygotujesz się do matury bez stresu. Wykwalifikowany korepetytor objaśni Ci każde zagadnienie, przygotowując do egzaminów, sprawdzianów i ze zrozumieniem bieżącego materiału.

  • Zajęcia indywidualne lub w małych grupach (2-6 osób).
  • Zajęcia w naszym biurze w ścisłym centrum Warszawy (pl. Konstytucji 4), w centrum Legionowa (Reymonta 11), lub u klienta

Autorski program nauczania pozwoli w szybkim tempie pokonań wszystkie trudności związane z językiem polskim. Dołożymy wszelkich starań byś stał się świadomym odbiorcą języka i literatury. 
Przygotujemy Cię do konursów, Olimpiady z Literatury i Języka Polskiego, kartkówek, klasówek, wypracowań. 

Zajęcia prowadzi Patrycja Lewandowska. Dlaczego warto przyjść do nas? Kilka słów o naszej nauczycielce :) 

 

"Jestem *studentka aktorstwa, * zaocznie studentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje również jako konferansjerka.
Swoje zamiłowanie do języka polskiego łączę z technikami nabytymi na studiach aktorskich, które pomogą Ci opanować stres , pokażą jak mówić dobitnie i tak,aby nas słuchano.
Do matury przygotowuje bazując na poszczególnych motywach i tworząc własna bazę tekstów. Uczę nowego spojrzenia na interpretacje tekstów literackich, obrazów ,plakatów i innych tekstów kultury."

facebook: SOS Korepetycje
adres: Plac Konstytucji 4/36b
tel:  503 484 992

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Centrum Edukacyjne SOS Korepetycje
Plac Konstytucji 4/36b Warszawa
00552,05120 Reymonta 11 Legionowo
NIP: 5361930763

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
13 stycznia 2019

zostałem "przekierowany" do p. Julii, umowiliśmy się na dziś, ale nie dostałem żadnych danych kontaktowych, pani Julia rownież nie odpisuje, nie oddzwania. korepetycje miały pomóc mojej córce przygotować się do sprawdzianu, który ma jutro.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.