Karolina Lipiec Kowalewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Piaseczno
Lesznowola (Wilcza Góra +2)
Nowa Wola
Nowa Iwiczna
Zamienie

Opis ogłoszenia

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, a także doświadczony lektor udzieli korepetycji, przygotuje go egzaminu ósmoklasisty/ gimnazjalnego i maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i podstawowym oraz do egzaminów certyfikowanych: Starters, Movers, Flyers, KET (KEY), PET, TOEFL.
Indywidualne podejście do ucznia, różne metody nauczania dostosowane do ucznia i jego poziomu.

Zajęcia również w ferie i wakacje.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Karolina Lipiec Kowalewska
Młynarska 17/120
05-500 Piaseczno
NIP: 951-22-84-643

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
06.2015
Szkoła Prawa Amerykańskiego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Bardzo rzetelny i cierpliwy nauczyciel. Poziom nauczania dostosowany do ucznia. Przede wszystkim widoczne są EFEKTY ze wspólnej nauki, a syn jest zadowolony. Poza profesjonalnym podejściem, Pani Karolina jest bardzo wymagająca ale przy tym równie sympatyczna, miła i wyrozumiała. Ma rewelacyjny kontakt z dziećmi a to jest najważniejsze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.