Karolina Lipiec Kowalewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Piaseczno
Lesznowola (Wilcza Góra +2)
Nowa Wola
Nowa Iwiczna
Zamienie

Karolina Lipiec Kowalewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina Lipiec Kowalewska

O mnie

Szanowni Państwo,Ukończyłam Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji, kierunek prawo gdzie większość moich zajęć i egzaminów odbywała się w języku angielskim. Ukończyłam również Szkołę Prawa Amerykańskiego - Center of American Law Studies, która współpracuję z University of Florida - Levin College of Law.

Korepetycji udzielam od 2010 r. Uczę na każdym poziomie zaawansowania od przedszkolaków po osoby dorosłe. Przygotowuję do egzaminów: ósmoklasisty / gimnazjalnego i maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.<br />

Kursy przygotowujące go: Starters, Movers, Flyers, KET (KEY), PET, TOEFL.

Program nauczania dobieram do potrzeb. Wyróżniam się indywidualnym podejściem i zaangażowaniem.Zapraszam serdecznie :)<br /><br />

Głównie na terenie Piaseczna, Lesznowoli i okolic.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
06.2015
Szkoła Prawa Amerykańskiego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Bardzo rzetelny i cierpliwy nauczyciel. Poziom nauczania dostosowany do ucznia. Przede wszystkim widoczne są EFEKTY ze wspólnej nauki, a syn jest zadowolony. Poza profesjonalnym podejściem, Pani Karolina jest bardzo wymagająca ale przy tym równie sympatyczna, miła i wyrozumiała. Ma rewelacyjny kontakt z dziećmi a to jest najważniejsze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.