Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Krzyki +1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski25 - 65 / 60 min

Kasia

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszmy na zajęcia z języka WŁOSKIEGO z rodzimym użytkownikiem tegoż języka - prosto z Bolonii!

Pietro od dwóch lat mieszka w Polsce, wcześniej całe życie mieszkał we Włoszech gdzie również nauczał włoskiego. Pomagamy mu znaleźć uczniów, bo słabo mówi po polsku, ale wciąż się uczy:) Jest to duży plus, bo większość zajęć musi odbywać się po włosku, co sprawia wrażenie zanużenia w języku, tak jak podczas pobytu w innym kraju. Pietro jest lektorem BARDZO zaangażowanym w swoją pracę, pełnym ciekawych i nietuzinkowych pomysłów na zajęcia. Lekcje oparte są na nowoczesnym podręczniku (zawsze musi być plan, aby zajęcia miały sens), natomist większość zajęć to praktyka w postaci konwersacji. Pietro z chęcią opowie jak przyrządzić prawdziwe włoskie spaghetti czy zaprowadzi na wirtualną wycieczkę po swym rodzimym kraju! 
Szczegółowe portfolio lektora możemy wysłać w wiadomości prywatnej lub mailowo.

Zapraszamy na bezpłatne, indywidualne spotkanie w celu ustalenia potrzeb i omówienia szczegółów - zadzwoń 662 430 845 - ZAPISY URUCHOMIONE!

KIM JESTEŚMY?Jesteśmy zaangażowanym i energicznym zespołem z pasją do nauczania i ciągłego tworzenia interesujących zajęć z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod nauczania. Oferujemy interaktywne kursy językowe: indywidualne oraz grupowe urozmaicane dodatkowymi materiałami lub spersonalizowane zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia. Preferujemy nauczanie praktycznego języka, czyli takiego który przyda się w życiu! Mamy swoje ciekawe sposoby na „przemycanie” nużącej teorii.Prowadzimy zajęcia w małych grupach, tak aby każdemu uczniowi móc poświęcić wystarczającą ilość czasu. Na naszym kursie nikt nie pozostaje anonimowy i każdy może poprosić o nauczenie konkretnego zagadnienia w danym zakresie. 

Cennik za 60min:
Indywidualnie - na miejscu (al. Hallera) lub skype -65zł
W parze - 35zł (ze znajomym lub my dobierzemy kogoś o podobnym poziomie językowym)
W grupie max. 5 osób (podstawowa A1-A2 i średnio-zaawansowana B1-B2) - 25zł
Indywidualnie z dojazdem do ucznia - wycenia indywidualna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kasia
Hallera 157/2
53-201 Wrocław
NIP: 8831839531

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.