Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław (Krzyki +1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 - 70 / 60 min

Kasia

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka angielskiego. Mam na imię Kasia.

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku filologia angielska z oceną bardzo dobrą na dyplomie. W trakcie i po studiach przez kilka lat byłam lektorem szkoły językowej, mam zatem doświadczenie w nauczaniu od kilkulatków, przez uczniów w każdym wieku szkolnym, po osoby dorosłe i starsze. Obecnie prowadzę małą firmę - centrum językowe.

Dostosowuje lekcje indywidualnie do potrzeb każdego ucznia lub proponuję autorski program na podstawie własnych materiałów. Nauczanie to moja pasja i jednocześnie jedyna praca, więc ze swojej strony gwarantuję zaangażowanie , stały kurs bez ciągłego odwoływania zajęć i przede wszystkim ciekawe, zróżnicowane zajęcia bazujące na założonym planie działania (bo chaos i niesystematyczność to nasz wróg w nauce języków!). :)

Moje centrum jezykowe to najlepsze połączenie zalet korepetycji i szkoły językowej, ponieważ:
-tak jak na korepetycjach - zajęcia są indywidualne lub w małych grupach, więc nikt nie jest anonimowy i każdemu poświęcam maksimum uwagi ,
-ale w przeciwieństwie do typowych korepetycji traktuję tę pracę poważnie, cechuje mnie solidność i profesjonalizm
-tak jak w szkole jezykowej pracuję na podstawie z góry założonym planie, nie przynoszę ,,losowych kserówek", wiem w jakiej kolejności wprowadzać nowy materiał, aby zajęcia były efektywne , ponadto prowadzę raporty, robię testy osiągnięć , a po zdaniu testów mgę wystawić certyfikat potwierdzający ukończenie kursu na danym poziomie językowym,
-ale w przeciwieństwie do typowej szkoły językowej nie ma u mnie żadnych płatności z góry, a ponadto można dogadać ze mną plan działania na podstawie własnych potrzeb !
-w razie braku terminów u mnie zapewniam zajęcia z innym lektorem z naszej ekipy (portfolio na życzenie) na dokładnie takich samych zasadach, w tym samym miejscu i cenie, a dzięki temu że sprawuję pieczę nad organizacją i metodyką tych zajęć masz gwarancję profesjonalnego kursu na podstawie naszej autorskiej metody ! :) 

Zapraszam zarówno dzieci przygotowujące się do sprawdzianów i egzaminów kompetencji, gimnazjalnych, maturalnych; jak i dorosłych, którzy chcą uczyć się języka do pracy, podróży lub po prostu dla siebie. Angielski to dziś podstawa w każdej branży! Á propos branży - pomogę również z BUSINESS ENGLISH.

Zajęcia w obecnej sytuacji odbywają się online a później w dwóch możliwych loalizacjach : przy ulicy Hallera oraz Racławickiej  - bardzo dobry dojazd właściwie z każdej dzielnicy Wrocławia. Oczywiście istnieje również możliwość pozostania przy lekcjach online. Wystawiam faktury.

CENNIK:
Zajęcia indywidualne:60min - 70zł
Zajęcia w parze:60 min. - 40zł
Możliwość zapisów na zajęcia grupowe (3-5osób) 60min - 35zł
Jako uzupełnienie kursu mogę zaproponować konwersacje grupowe (poziomowane) z native speakerem z Anglii w cenie 40zł/60min.

W związku z tym, że w ciągu dnia prowadzę zajęcia będę wdzięczna za wiadomość poprzez e-korepetycje, ewentualnie SMS (aby usprawnić kontakt proszę o podanie celu nauki angielskiego [czy np. do pracy, do wyjazdu, do egzaminu, dla siebie na codzień itp.], dyspozycyjności i szacowanej oceny obecnego poziomu). Oddzwonię lub odpiszę ASAP :)

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Kasia
Hallera 157/2
53-201 Wrocław
NIP: 8831839531

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.