Kamila Drożdżyńska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice
Ruda Śląska
Mikołów
Zabrze
Katowice

Kamila Drożdżyńska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Kamila Drożdżyńska

O mnie

Pracuje w branży IT oraz telekomunikacji jako projektant User Experience, User interface oraz Architekt Informacji. Swoją karierę zawodową rozpoczełam jako projektant graficzny, wtedy miałam okazję pracować dla m.in. Samsunga i Philipsa.Obecnie w pracy zajmuje się badaniami, warsztatami, prowadzeniem procesu projektowego, architekturą informacji i analizą rynku w celu optymalizacji lub kreacji nowego produktu, projektowaniem interfejsów, ikon, grafik dla produktu.Tworze aplikacji, systemy informatyczne i strony internetowe. Po godzinach zajmuje się fotografią. Sporadycznie programuje i testuje.Hobbistycznie zajmuje doradztwem zawodowym, pomocą przy tworzeniu profesjonalnego CV, nauką autoprezentacji. Ukończyłam wiele kursów kierunkowych i pomagam szczególnie młodym osobą w IT znaleźć swoją pierwszą pracę i odnieść sukces."Połączenie dobrych umiejętności obserwacji i dobrych zasad projektowania jest niesamowitym narzędziem, z którego może korzystać każdy, nawet ludzie niebędący profesjonalnymi projektantami. Czemu? Ponieważ wszyscy jesteśmy w pewnym sensie projektantami, każdy z nas z premedytacją projektuje swoje życie, swoje pokoje czy sam sposób robienia różnych rzeczy"Donald Norman

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
12.2017 - aktualnie
Projektant graficzny
Jako projektant graficzny posiadam pod 3-letnie doświadczenie komercyjne oraz ponad 5-letnie doświadczenie niekomercyjne. W swojej karierze miała okazje współpracować zarówno z dużymi markami m.in. Samsung, Philips jak i mniejszymi firmami.
11.2018 - aktualnie
Projektant UX/UI
W 2018 roku zaczęłam swoją przygodę z projektowaniem UX/UI. Jako UX/UI designer współpracuję lub miałam okazję współpracować z wieloma firmami m.in. Asseco, UPC, Avire, March Networks.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Poznałam Kamilę poprzez e-korepetycje, potrzebowałam wsparcia w nauce obsługi programu Figma. Oprócz tego, że Kamila w profesjonalny i skrupulatny sposób pomogła mi się zapoznać z tematem w teorii i praktyce, otrzymuję od niej wsparcie w zakresie całej dziedziny. Kamila jest bardzo zaangażowaną i cierpliwą osobą, która nie zadowala się przedstawieniem uczniowi minimum wiedzy. Jestem jej wdzięczna za motywację do rozwoju w postaci merytorycznych wskazówek i źródeł. Polecam każdemu, kto kieruje się potrzebą lub zainteresowaniem dziedzinami obsługiwanymi przez Kamilę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.