Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 / 60 min

Eliza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!

Jestem magistrem FILOLOGII WŁOSKIEJ. Oferuję profesjonalne korepetycje z języka włoskiego od podstaw do poziomu C2 uczniom gimnazjum, liceum oraz przyszłym filologom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem włoskim, a także wszystkim tym, który są w nim zakochani tak jak ja. :)

Przygotowuję również do matury oraz do egzaminów CELI, CILS, PLIDA.

Od ponad 2 lat mieszkam we Francji, więc zajęcia prowadzę WYŁĄCZNIE przez Skype. Jest to bardzo fajny sposób na lekcje, który cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród osób które cenią swój czas i są zabiegane. Taki sposób nauczania sprawdza się na każdym poziomie.

Program zajęć nie różni się od tradycyjnych lekcji. Wszystkie materiały wysyłam e-mailem z tygodniowym wyprzedzeniem, tak abyś znalazł czas na ich wydrukowanie. Indywidualny kurs przez skype jest idealny dla każdego i nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, czy jesteś w domu, czy w podróży służbowej. Dzięki temu lekcje odbywają się regularnie.

Zapewniam miłą atmosferę i wiele ciekawych materiałów dydaktycznych! :) W tym także moich autorskich.

Cena: 50 zł za godzinę zegarową.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu młodzieży, a także dorosłych. Uczę już od 7 lat i ciągle mi mało. Moja praca to moja pasja, a moją pasją jest moja praca.

Nauka włoskiego to przyjemność!

ZAPRASZAM SERDECZNIE

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2016

Eliza jest zawsze doskonale przygotowana. Ani jedna minuta lekcji u niej nie jest zmarnowana. Potrafi zdyscyplinować, zachecic, a jednocześnie jest bardzo miła. Lekcja jest przyjemnością, a nie stresem. Ma mnóstwo materiałów. Lekcje są dynamiczne. Jeśli tylko poproszę, zadaje mnóstwo do domu, a potem to zawsze po sprawdzeniu odsyła. Ma anielska cierpliwość, bo to co czasem plotę tworząc jakieś językowe kalambury... Bardzo mocno polecam!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Na zajęcia do Pani Elizy uczęszczam od pół roku. Jestem bardzo zadowolona. Pani Eliza jest osobą bardzo kompetentną pod względem językowym, jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji oraz posiada ogromną ilość materiałów dodatkowych dzięki czemu nauka języka jest o wiele ciekawsza. Szczerze polecam Panią Elizę wszystkim, którzy szukają profesjonalnego nauczyciela włoskiego.

avatar
Ewa M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Eliza jest przygotowana zawsze, jeśli chcę coś dodatkowo to też ma w swoich zbiorach. Jest otwarta na potrzeby uczniów. Bardzo gorąco polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Eliza jest zawsze przygotowana do zajęć, świetnie tłumaczy i dysponuje bardzo dużą ilością materiałów. SZCZERZE POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.