Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski100 / 60 min

Eliza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!

Mam na imię Eliza, a z wykształcenia jestem coachem oraz  filologiem włoskim  o wielu pasjach. Jedną z nich jest właśnie Italia i wszystko to co z Półwyspem Apenińskim związane.

Zapraszam do przyjaznej przestrzeni, w której poprowadzę Cię tak, byś między innymi pozbyła się (lub pozbył, bo nie wykluczam, że jesteś chłopakiem) bariery językowej , a odwiedzając Włochy lub rozmawiając z kimś z tamtych storn nie bała się lub nie bał odezwać , bo o to przecież w każdym języku obcym chodzi…

O mówienie!

W moim programie nauczania stosuję przeróżne materiały, w tym wiele autorskich. Na zajęciach poczytamy ciekawe teksty, będziemy dużo rozmawiać, poznamy najważniejsze zasady gramatyczne, które pozwolą Ci na samodzielne "kombinowanie" z językiem, posłuchamy piosenek oraz jak mówią Włosi, potłumaczymy zdania, czasem obejrzymy jakiś filmiki i zrobimy wiele innych rzeczy, które sprawią, że język włoski będziesz przyswajać naturalnie . A do domu zawsze dostaniesz jakąś pracę domową. Zwykle są to ćwiczenia lub wypracowanie. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu pokazało mi, że bez systematyczności nauka jakiegokolwiek języka nie ma po prostu sensu.  

To jak dokładnie wyglądają zajęcia i co na nich robimy zależy od Twojego tempa, potrzeb, a także predyspozycji. Na jednych lepiej działają czytanki, na innych tłumaczenie zdań. U Ciebie może to być coś jeszcze innego. 

[*Jeśli masz w sobie gotowość i czujesz, że jesteś wewnętrznie zmotywowana / zmotywowany to zapraszam Cię do mnie na zajęcia z włoskiego. *]

Nie będę jedynie Twoim nauczycielem, ale także coachem, który wskaże kierunek i mocno będzie wspierać w tej bardzo interesującej przygodzie.

MOJE USŁUGI:
- nauczanie na wszystkich poziomach od A1 do C2
- przygotowanie do egzaminów językowych CILS, CELI, PLIDA
- przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej
- tłumaczenia
- konwersacje

MOJE CERTYFIKATY I ODBYTE KURSY:
-licencjat z Italianistyki ukończony na Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi
- magister z Italianistyki ukończony na Uniwersytecie Warszawskim
- półroczne stypendium Erasmus w Maceracie
- półroczny kurs przygotowujący do egzaminu CELI 4 w Maceracie
- certyfikat CELI 4 potwierdzający znajomość języka włoskiego na poziomie C1

MIEJSCE:
Zajęcia prowadzę wyłącznie online. Skype, Zoom, WhatsApp lub każde inne dogodne dla Ciebie miejsce w sieci.

PŁATNOŚCI:
Lekcje indywidualne: 100 zł za 60 minut
Zajęcia grupowe: 75 zł od osoby za 60 minut 

FAKTURY:
Prowadzę działalność, ale nie jestem vatowcem. W związku z tym do każdej usługi wystawimy fakturę, tyle że  bez VAT.

KONTAKT:
Kontaktować się ze mną można na różne sposoby. Wiadomości poprzez serwis e-korepetycje, Skype (caffe-amaro314) oraz WhatsApp. Mój numer telefonu to +262 692 07 22 59. Niech Cię nie wystraszy prefiks, mieszkam za granicą.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek06:00 - 21:00
Piątek06:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2012
Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi
Licencjat
Filologia Włoska
01.2011 - 06.2011
Università degli Studi di Macerata
Licencjat
Facoltà di Lettere e Filosofia
10.2012 - 07.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Włoska
Kursy i szkolenia
06.2011
CELI 4
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Pani Eliza jest fantastyczną nauczycielką, u Niej nie ma nudnych lekcji.
Metody nauczania oraz podejście sprawiają, że nauka jest łatwa i przyjemna, to prawda jest wymagająca, ale dla mnie to na plus ponieważ tekiej Nauczycielki szukałam. Uczciwie napiszę że drugiej takiej nie ma. Pani Eliza ma ogromną wiedzę dotyczącą Włoch i cudownie o nich opowiada.
Szczerze polecam.

Dolce Cartolina

Ela, dziękuję Ci bardzo za Twoją opinię.

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2016

Eliza jest zawsze doskonale przygotowana. Ani jedna minuta lekcji u niej nie jest zmarnowana. Potrafi zdyscyplinować, zachecic, a jednocześnie jest bardzo miła. Lekcja jest przyjemnością, a nie stresem. Ma mnóstwo materiałów. Lekcje są dynamiczne. Jeśli tylko poproszę, zadaje mnóstwo do domu, a potem to zawsze po sprawdzeniu odsyła. Ma anielska cierpliwość, bo to co czasem plotę tworząc jakieś językowe kalambury... Bardzo mocno polecam!!!

Dolce Cartolina

Aniu bardzo dziękuję za te przemiłe słowa.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Na zajęcia do Pani Elizy uczęszczam od pół roku. Jestem bardzo zadowolona. Pani Eliza jest osobą bardzo kompetentną pod względem językowym, jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji oraz posiada ogromną ilość materiałów dodatkowych dzięki czemu nauka języka jest o wiele ciekawsza. Szczerze polecam Panią Elizę wszystkim, którzy szukają profesjonalnego nauczyciela włoskiego.

avatar
Ewa M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Eliza jest przygotowana zawsze, jeśli chcę coś dodatkowo to też ma w swoich zbiorach. Jest otwarta na potrzeby uczniów. Bardzo gorąco polecam

Dolce Cartolina

Pani Ewo, dziękuję bardzo za opinię.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Eliza jest zawsze przygotowana do zajęć, świetnie tłumaczy i dysponuje bardzo dużą ilością materiałów. SZCZERZE POLECAM!

Dolce Cartolina

Dziękuję Ci Natalia za opinię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.