Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Radom
Płock
Siedlce
Pruszków
Jelenia Góra
Wałbrzych
Faktura VAT

Eliza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/520 opinii
Dla użytkownika Eliza

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2012
Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi
Licencjat
Filologia Włoska
01.2011 - 06.2011
Università degli Studi di Macerata
Licencjat
Facoltà di Lettere e Filosofia
10.2012 - 07.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Włoska
Kursy i szkolenia
05.2021
Mistrz Coachingu
07.2022
Zarządzanie czasem
09.2022
Budowanie Nawyków
01.2023
Mapa Poziomów Świadomości
06.2023
Psychologia dla Coachów
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2024

Sesję coachingową z Elizą miałam w momencie życia, kiedy poszukiwałam balansu między pracą, życiem prywatnym a nową działalnością. Eliza nieszablonowymi i wartościowymi pytaniami pomogła mi uświadomić bardzo wiele kwestii oraz zmierzyć się z wątpliwościami i obawami związanymi ze zmianą. Sesja pomogła mi zrozumieć i ustalić priorytety w drodze do tego czego naprawdę chcę. Dodatkowo Eliza jest bardzo inspirującą osobą i swoją własną historią dowodzi, że warto przekraczać granice w poszukiwaniu szczęścia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2024

Lekcje włoskiego z Elizą to skuteczna nauka i prawdziwa przyjemność! Każda sesja jest doskonale uporządkowana. Eliza zawsze zapewnia materiały przed rozpoczęciem kolejnego bloku tematycznego, można je sobie z wyprzedzeniem przejrzeć, według potrzeb wydrukować, czy poczytać coś dodatkowo przed lekcjami. Po każdej lekcji przesyłane są szczegółowe notatki, które obejmują nowe słówka, frazy oraz uwagi dotyczące wymowy i reguł gramatycznych. Ponadto, Eliza przesyła także dodatkowe materiały, takie jak readersy, linki do vlogów, księgarni włoskojęzycznej, piosenek, etc., dzięki którym nauka języka to nie tylko sama lekcja, ale wspierane przez uważnego nauczyciela szersze otwarcie na język i kulturę w różnych ich formach.
Mimo że lekcje są zaplanowane, nigdy nie są schematyczne czy nudne. Zawsze jest przestrzeń na konwersacje, Eliza pozwala mi zawsze „rozgadać się”, co pozwala mi krok po kroku doskonalić umiejętności komunikacyjne. Gdy zajmujemy się rozmową, gramatyka czeka na swoją kolej, wiem też że później pojawi krótka analiza poprawności w mojej wypowiedzi. Dzięki temu lekcja toczy się płynnie i bezstresowo.
Eliza regularnie odsyła sprawdzone i skomentowane prace domowe, w tym również te, które piszę z własnej inicjatywy. Jej komentarze są zawsze konstruktywne i motywujące, co pozwala mi zauważać swoje postępy i czuć się docenioną za każdy wysiłek.
Podczas lekcji z Elizą nigdy nie czuję się onieśmielona ani nie obawiam się popełnienia błędu. Przeciwnie – każda lekcja jest motywująca i uskrzydlająca.
Serdecznie polecam lekcje włoskiego z Elizą każdemu, kto pragnie efektywnie nauczyć się tego pięknego języka w inspirującej i wspierającej atmosferze!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2024

Miałam przyjemność pracować z Elizą to co zadziało się w moim życiu to jest magia ! Po sesjach coachingu przyglądałam się sobie i krok po kroku osiągałam i dalej osiągam zamierzone cele . Dzięki mojej pracy i jej wsparciu jestem w miejscu o którym kiedyś nawet nie marzyłam ! Najlepiej zainwestowane pieniądze . Przy niej człowiek czuje się bezpiecznie , zaopiekowany , ale też po sesji wiesz co dalej masz robić i w jakim iść kierunku . Niesamowity bardzo głęboki czas ! Polecam z całego serca . Jeśli ktoś tak jak ja postawił na siebie i chce dalej się rozwijać sesję z Elizą są bardzo pomocne i rozwijające !!!! Polecam na 1000 %!!!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2023

Z całego serca polecam sesje coachingowe z Elizą! To coach, przy której czuję się bezpiecznie, i której sesje są bardzo skuteczne i wzmacniające. Zadaje pytania w punkt, słucha uważnie, towarzyszy i wspiera zarówno w tych trudnych, jak i pięknych momentach. Po sesji wychodzę lżejsza, zmotywowana, z jasnością co dalej robić. Wiem, że decyzja o tej współpracy to najlepszy kierunek - dziękuję za wspaniałe sesje!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2023

Pani Eliza jest osobą niezwykle empatyczną, zarażającą miłością do języka oraz kultury włoskiej. Lekcje prowadzone przez Panią Elizę są dokładnie przemyślane, odbywają się w miłej atmosferze. Podczas zajęć Pani Eliza notuje błedy ucznia, które są omawiane pod koniec zajęć - co pozwala je lepiej zrozumieć. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie miałam przyjemności pracować z lepszym nauczycielem. Polecam z całego serca :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2023

Uczę się języka włoskiego z Panią Elizą już prawie rok. Podczas poszukiwań odpowiedniego lektora, Pani Eliza od razu przykuła moją uwagę. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że był to strzał w dziesiątkę! Lekcje z Panią Elizą są przygotowane bardzo profesjonalnie, ciekawie i inspirująco. Każdy szczegół dopracowany jest na 100%, a z każdej lekcji wychodzę z uśmiechem, bo wiem, że nauka włoskiego z Panią Elizą to przyjemność i dobra zabawa. Pani Eliza potrafi świetnie zmotywować do nauki, daje pełno cennych wskazówek oraz umiejętnie zwraca uwagę na popełniane błędy, nie zniechęcając przy tym do dalszego mówienia. Lekcje nie opierają się jedynie na szkolnej nauce słówek, gramatyki czy czytaniu tekstów. Z każdych przygotowanych przez Panią Elizę materiałów można wysnuć jakąś mądrą lekcję, która przyda się nie tylko w posługiwaniu językiem włoskim, ale także w codziennym życiu. Z całego serca polecam!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2023

Dzięki sesjom coachingowym z Elizą rozpoczęłam proces pozytywnych zmian w moim życiu. Eliza dawała mi swobodę w wyborze tematów podczas sesji coachingowych. Gdy pojawiał się problem, który chciałam rozwiązać, Eliza zadawała mi pytania. Odpowiadałam na nie, samodzielnie dochodziłam do pewnych wniosków, nasuwały mi się rozwiązania. Następnie wprowadzałam w życie te rozwiązania i problem miałam za sobą. Eliza wspierała mnie i inspirowała. Sesje coachingowe to czas poświęcony sobie, możliwość lepszego poznania siebie.

Eliza

Eliza, cieszę się, że mogę być częścią pozytywnych zmian w Twoim życiu. To daje ogromne spełnienie. Trzymam za Ciebie mocno kciuki przypominając jak zawsze, że wszystkie odpowiedzi masz już w sobie. Dziękuję za naszą współpracę, a także twoją opinie i rekomendacje.

Do usłyszenia!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2023

Poszukiwałam nauczyciela, który nauczy mnie języka włoskiego od podstaw, abym mogła porozumiewać się z rodziną męża oraz Włochami w ich pięknej ojczyźnie. W przeciągu roku zajęć z Elizą nauczyłam się języka włoskiego na poziomie komunikatywnym zarówno w mowie jak i w piśmie, co jest niezaprzeczalnym dowodem na skuteczność metod nauczania stosowanych przez Elizę. Zajęcia są zawsze ciekawe, prowadzone według ustalonego schematu, Eliza jest wymagająca, ale równocześnie motywuje do nauki i wszystkie zagadnienia szczegółowo tłumaczy z największą cierpliwością. Na zajęciach panuje miła, luźna atmosfera, która pomaga w przełamaniu barier pojawiających się podczas mówienia. Eliza nie przerywa podczas wypowiedzi w celu korekty popełnionych błędów, błędy są omówione po wypowiedzi, co umożliwia swobodne wypowiadanie się i nie onieśmiela.
W 100% polecam Elizę jako świetnego nauczyciela języka włoskiego!

Eliza

Ola, cieszę się ogromnie, że widzisz rezultaty w nauce. Zrobiłaś niesamowity progres, czego dowodem są twoje wypowiedzi. Z lekcji na lekcje mówisz coraz lepiej! Jesteś zdolna, dociekliwa, sumienna i regularna, a to zaowocowało świetnymi wynikami. Do tego kontakt z włoską rodziną i odwaga, by mówić, nawet kiedy nie wiesz jeszcze wszystkiego sprawiły, że w krótkim czasie bardzo rozwinęłaś się językowo.

Gratuluję Ci! Jestem z Ciebie dumna!

Dziękuję Ci serdecznie za nasze lekcje oraz twoją pełną dobrych słów opinię oraz rekomendacje!

Ci vediamo presto!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2023

Zdecydowanie polecam Elizę jako korepetytora. Wzbogaciła moją wiedzę w zakresie języka włoskiego, pomogła otworzyć i uwierzyć w swoje umiejętności językowe. Lekcje były zawsze prowadzone w przemiłej i bezstresowej atmosferze. Eliza jest niezwykle solidnym i zawsze w 100% przygotowanym nauczycielem. Lekcje z nią mogłabym opisać jako "przyjemne z pożytecznym". Najlepszy nauczyciel z jakim dane mi było pracować:)

Eliza

Dominika, współpraca z tobą była dla mnie przyjemnością. Masz świetny warsztat językowy, a dzięki twojej systematyczności oraz chęci do nauki w krótkim czasie niesamowicie rozwinęłaś skrzydła. Co tu dużo mówić, w konwersjach byłaś nie do zatrzymania!

Gratulacje za wykonaną pracę oraz poziom do jakiego doszłaś!

Dziękuję Ci za nasze zajęcia, twoją dobrą energię, nasze szczere i pełne ciekawych perspektyw dyskusje, a także za przemiłą opinię oraz rekomendację.

Spero che ci rivedremo un giorno!

avatar
Aniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Włoskiego uczę się od roku, zanim poznałam Elizę miałam inne nauczycielki, które jednak nie potrafiły zindywidualizować zajęć, a na zajęciach, mimo wielbienia języka, po prostu się nudziłam, dynamika zajęć była żmudna, a nauka nieuporządkowana. Już na pierwszych zajęciach z Elizą wiedziałam, że jest osobą, której szukałam, żeby nauczyć się włoskiego. Zajęcia mają przemiłą atmosferę. Eliza zawsze jest uśmiechnięta, radosna, dzięki temu swobodnie można „kaleczyć” zdania nie krępując się, jednocześnie się rozwijając. Eliza bardzo dobrze tłumaczy gramatykę, a także na bierząco zapisuje wszystkie błędy, czy nowe słówka na czacie, co niezmiernie pomaga w nauce. Z całego serca polecam! Uczę się również francuskiego i hiszpańskiego, i wiem jak trudno znaleźć jest dobrego nauczyciela, który dodatkowo będzie ciekawą osobą, która zachęci do nauki. Eliza jest właśnie takim nauczycielem:)

Eliza

Aniela, dziękuję za Twoje przemiłe słowa na temat zajęć. Cieszę się, że mogę Ci towarzyszyć we włoskiej przygodzie! Jesteś niesamowicie zdolna, zaangażowana i systematyczna w nauce, co zaprocentowało ogromnym postępem już po kilku pierwszych lekcjach. Idziesz jak burza, a to dopiero początek.

Gratuluję Ci, bądź z siebie dumna, tak jak ja jestem z Ciebie. :)

Raz jeszcze dziękuję, że tak pozytywną opinię oraz rekomendację, zwłaszcza teraz kiedy jesteś na wakacjach. Doceniam bardzo!

Ci vediamo fra poco!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2023

Moje zajęcia z Elizą zaczęły się rok temu i muszę przyznać, że jestem nimi oczarowany – Eliza to wspaniała nauczycielka, która prowadzi lekcje w bardzo sympatycznej atmosferze, przy jednoczesnym zachowaniu penego profesjonalizmu. Podoba mi się, że nie są to zajecia, gdzie po prostu realizujemy kolejne tematy – w momencie, gdy czegoś nie rozumiem, powtarzamy dane zagadnienia. Zajęcia są merytoryczne, a Eliza zwracając mi uwagę na błędy, nie przerywa wypowiedzi i mówi „tu i tu popełniłeś błąd, powinieneś powiedzieć tak i tak”, zamiast tego, gdy skończę mówić, słyszę „tu i tu poełniłeś błąd, ale wiesz jak powienieneś powiedzieć to poprawnie” – jest to niezwykle stymulujące, ponieważ zmusza mnie do myślenia i sprawia niezwykłą satysfakcję, gdy koryguję swoje błędy. Lekcje z Elizą stały się stałym punktem w moim planie tygodnia i nawet, gdy zaczynam je zmęczony po całym dniu, to na ich koniec mam motywację do dalszej nauki. Według mnie w skali ocen brakuje stopnia wyśmienity, bo właśnie to słowo najlepiej oddaje charakter współpracy z Elizą. Polecam ją z czystym sumieniem swoim znajomym i tak samo gorąco polecam ją Tobie!

Eliza

Adam, cieszę się, że zajęcia Ci się podobają! Język włoski przychodzi Ci naturalnie i przez cały wspólny okres nauki dokonałeś bardzo dużych postępów, czego dowodem są twoje często zaawansowane wypowiedzi.

Gratuluję! Świetna robota!

Dziękuję za nasze lekcje, twoje zaangażowanie oraz ciekawość, a także za przemiłą opinię oraz rekomendację.

Ci vediamo fra poco!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2023

Moja miłość do Włoch rozkwita od wielu lat. Miłość do włoskiej kultury, sztuki, piękna i różnorodności krajobrazu, kuchni, muzyki. Kolejnym, oczywistym krokiem, była zatem miłość do języka włoskiego. Dzięki Pani Elizie, odkrywam Włochy wciąż na nowo. Nauka z Panią Elizą to niesamowita podróż, często przez zawisłości, tego wspaniałego i pięknego języka, które Pani Eliza wyjaśnia w sposób bardzo zrozumiały. Lekcje są bardzo przyjemne, zabawne, wzmacniające. Materiał świetnie przygotowany, przejrzysty. Pani Eliza to wyrozumiała, cierpliwa lektorka. Polecam z całego serca. Te lekcje to przyjemność, na którą czekam z niecierpliwoscią.

Eliza

Pani Joanno, jest Pani przykładam, że języków można się uczyć w każdym wieku, a dzięki regularności oraz uporowi rezultaty widoczne są w krótkim czasie. Jestem z Pani bardzo dumna.

Gratuluję tak dużego progresu!

Dziękuję za nasze przesympatyczne lekcje i Pani dobrą energię, a także wystawioną opinię i rekomendację.

Ci vediamo alla lezione!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2023

Pracuję z Elizą już od ok. 10 miesięcy i widzę bardzo duże postępy, w szczególności w swobodzie wysławiania się na czym mi najbardziej zależało. Gramatyka w przystępny sposób wyjaśniona, a zajęcia prowadzone przez zbędnej presji sprawiają, że wiedza zostaje w głowie na długo. Polecam!

Eliza

Klaudia, cieszę się bardzo, że widzisz postępy, jakich dokonałaś. Jestem dokładnie tego samego zdania! Mówisz coraz więcej i coraz poprawniej.

Gratuluję! Świetna robota! Jestem z Ciebie dumna!

Dziękuję Ci za opinię oraz rekomendację!

Ci sentiamo fra poco!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Nauka z Elizą to sama przyjemność. Zawsze profesjonalnie, w przemiłej atmosferze, w ciekawej formie. Podejście nie jest typowo "szkolne", przez co wiedza sama wchodzi do głowy. Z taką nauczycielką łatwo zarazić się pasją do języka :) Serdecznie polecam!

Eliza

Monika, jesteś bardzo zdolna, włoski przychodzi Ci z łatwością, a przez ostatni rok zrobiłaś niesamowite postępy.

Gratuluję! Wykonałaś świetną pracę!

Dziękuję Ci za twoją energię, zaangażowanie i ciekawość na naszych zajęciach, a także rekomendację oraz opinię pełną dobrych słów.

Ci sentiamo presto!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Eliza jest profesjonalistką. Dzięki niej z dużą łatwością osiąga się zamierzone cele. Potrafi wyczuć klienta, zbadać jego potrzeby i dostosować odpowiednie narzędzia. Jestem jej wdzięczna za wspólny czas i za możliwości które mi dała. Dobrze czuć podmuch powietrza w skrzydłach-a Eliza robi to naturalnie.
Polecam każdemu kto chce poznać lepiej siebie i znaleźć swoją drogę.

Eliza

Paulina serdecznie dziękuję Ci za te wszystkie słowa. Czuję ogromne spełnienie, że mogę towarzyszyć Ci w twoich życiowych zmianach, których już dokonałaś i tych, które jeszcze przed tobą.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Pani Eliza jest fantastyczną nauczycielką, u Niej nie ma nudnych lekcji.
Metody nauczania oraz podejście sprawiają, że nauka jest łatwa i przyjemna, to prawda jest wymagająca, ale dla mnie to na plus ponieważ tekiej Nauczycielki szukałam. Uczciwie napiszę że drugiej takiej nie ma. Pani Eliza ma ogromną wiedzę dotyczącą Włoch i cudownie o nich opowiada.
Szczerze polecam.

Eliza

Ela, dziękuję Ci bardzo za Twoją opinię.

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2016

Eliza jest zawsze doskonale przygotowana. Ani jedna minuta lekcji u niej nie jest zmarnowana. Potrafi zdyscyplinować, zachecic, a jednocześnie jest bardzo miła. Lekcja jest przyjemnością, a nie stresem. Ma mnóstwo materiałów. Lekcje są dynamiczne. Jeśli tylko poproszę, zadaje mnóstwo do domu, a potem to zawsze po sprawdzeniu odsyła. Ma anielska cierpliwość, bo to co czasem plotę tworząc jakieś językowe kalambury... Bardzo mocno polecam!!!

Eliza

Aniu bardzo dziękuję za te przemiłe słowa.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Na zajęcia do Pani Elizy uczęszczam od pół roku. Jestem bardzo zadowolona. Pani Eliza jest osobą bardzo kompetentną pod względem językowym, jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji oraz posiada ogromną ilość materiałów dodatkowych dzięki czemu nauka języka jest o wiele ciekawsza. Szczerze polecam Panią Elizę wszystkim, którzy szukają profesjonalnego nauczyciela włoskiego.

avatar
Ewa M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Eliza jest przygotowana zawsze, jeśli chcę coś dodatkowo to też ma w swoich zbiorach. Jest otwarta na potrzeby uczniów. Bardzo gorąco polecam

Eliza

Pani Ewo, dziękuję bardzo za opinię.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Eliza jest zawsze przygotowana do zajęć, świetnie tłumaczy i dysponuje bardzo dużą ilością materiałów. SZCZERZE POLECAM!

Eliza

Dziękuję Ci Natalia za opinię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.