Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Biologia50 / 60 min

Krystyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem studentką IV roku kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Przed tobą matura z biologii? W tym roku, za rok, za dwa? Sama napisałam maturę z biologii na ponad 90%. Chętnie mogę ci w przygotowaniach!

Oferuję rzetelne przygotowanie do matury, sprawdzianów, klasówek oraz odpowiedzi ustnych, pomoc prac domowych. W ramach współpracy udostępniam uczniom szeroką gamę aktualnych materiałów w formie zbiorów zadań, osobiście przygotowanych fiszek oraz innych pomocy dydaktycznych.
Gwarantuję przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do ucznia oraz kontakt telefoniczny/przez media społecznościowe na wypadek nagłych pytań. Swoje zajęcia przygotowuje zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego ucznia aby wyeliminować jego najsłabsze strony.

Udzielam korepetycji również online przez skype

Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 724497821
Dni oraz godziny zajęć indywidualnie dopasowuję do ucznia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Polecam, świetne przygotowaniem do matury, indywidualne podejście do ucznia, co pomoglo w osiągnięciu wyniku umożliwiającego dostanie się na kierunek lekarski

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Polecam! Pani Krysia ma przyjazne podejście do ucznia. Elastyczne godziny spotkań, nawet w niedzielę! Wyrozumiała, ale bardzo nie lubi, gdy uczniowi po prostu się nie chce. Bardzo indywidualne podejście do ucznia. Przerobiliśmy razem mnóstwo zadań, a tematy, które sprawiał mi największą prawność powtarzałyśmy po trzy razy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.