Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Krystyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/53 opinie
Dla użytkownika Krystyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
19 października 2019

Zajęcia były bardzo przyjemna. Krysia ma dużo cierpliwości do tłumaczenia czegoś wiele razy :) Po kilku spotkaniach już wiedziałam jak rozwiązywać zadania.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Polecam, świetne przygotowaniem do matury, indywidualne podejście do ucznia, co pomoglo w osiągnięciu wyniku umożliwiającego dostanie się na kierunek lekarski

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Polecam! Pani Krysia ma przyjazne podejście do ucznia. Elastyczne godziny spotkań, nawet w niedzielę! Wyrozumiała, ale bardzo nie lubi, gdy uczniowi po prostu się nie chce. Bardzo indywidualne podejście do ucznia. Przerobiliśmy razem mnóstwo zadań, a tematy, które sprawiał mi największą prawność powtarzałyśmy po trzy razy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.