Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Radom
Kielce
Piaseczno
Mińsk Mazowiecki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 - 80 / 60 min

Marzena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

               Zapraszam na korepetycje z HISTORII

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE  I GRUPOWE ON-LINE

   Na zajęciach przygotowujemy się do matury z historii. Dobieram formę zajęć indywidualnie do uczniów, w formie wykładu, opowiadania, metod aktywnych, wyświetlam uczniom prezentacje do każdego tematu lekcji. Uczę pisać wypracowania maturalne , analizujemy źródła, wykresy, mapy, karykatury, plakaty, obrazy itd.
    Zgłaszając się na zajęcia otrzymujesz  pakiet materiałów do matury  z każdej epoki, dodatkowo jeszcze wysyłam prezentacje z każdej omawianej lekcji.
   Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze.  Pierwsze zajęcia są gratis, możesz zapisać się żeby zobaczyć jak wyglądają.

Zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa13:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek13:00 - 21:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
Historia
10.2014 - 07.2019
UR
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
Nauczyciel historii

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Dzięki Pani Marzenie udało mi się zdać maturę z historii na 75%. Pani Marzena jest wspaniałą osobą, a wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały i z wielką pasją. Zaraża swoją pasją do historii.
Dziękuję za tak świetne przygotowanie i dostanie się dzięki temu na wymarzone studia.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Korepetycje z Panią Marzeną bardzo mi pomogły w przygotowaniu do matury. We wrześniu przytłoczył mnie zakres materiału z historii i nie radziłam sobie z nauką, dzięki tym korepetycjom byłam w stanie poukładać wszystkie najważniejsze informacje potrzebne do egzaminu. W ciągu kilku miesięcy opanowałam materiał z 4 lat i zrobiłam wielki postęp osiągając wynik 73%. Podczas korepetycji  przerobiłyśmy wszystkie zadania z poprzednich matur, Pani Marzena chętnie  wyjaśniała trudniejsze zagadnienia i tematy oraz udostępniła wiele dodatkowych materiałów, które ułatwiły mi naukę. W czasie lekcji dało się odczuć, że nie tylko mi zależało na moim dobrym wyniku z matury. Podziwiam Pani zamiłowanie do historii, jest ono zaraźliwe, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję :))

Marzena

Dziękuję

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2022

Pani Marzena w swojej pracy jest bardzo profesjonalna i zaangażowana. Zajęcia dostosowane były do moich umiejętności, każde były inne np. wykłady, rozwiązywanie arkuszów, pisanie wypracowań, odpytywanie itd. Do matury przerobiliśmy wszystkie matury próbne i majowe, dostałem mnóstwo wskazówek i materiałów do nauki. Mój wynik maturalny z historii to 80 %.
Dziękuje jeszcze raz.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2022

Dziękuje za przygotowanie do matury, cenne wskazówki i dużo rad. Maturę zdałam na 78 % i co najważniejsze dostałam się na architekturę. Bardzo miło będę wspominać nasze zajęcia, które były sympatyczne i ciekawe.
Serdecznie pozdrawiam korepetytora:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2022

Chciałem polecić korepetytora, otrzymałem wyniki matur (84 %), dostałem się na prawo. Bez korepetycji wiem, że taki wynik nigdy nie byłby możliwy, otrzymałem szereg przydatnych materiałów, z których ciągle się uczyłem. Dziękuje za cenne wskazówki, głównie przy pisaniu wypracowań.
Pozdrawiam.

avatar
Natalka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Mój wynik na maturze z historii to 84 procent, z którego jestem bardzo zadowolona. Dziękuje za tak świetne przygotowanie do matury i miłą atmosferę.
Pozdrawiam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Polecam korepetycje. Lekcję na najwyższym poziomie, widać, że Pani uwielbia historię. Dziękuje za motywację do nauki oraz świetne przygotowanie do matury za pomocą różnych zadań.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Pani Marzena świetnie tłumaczy zawiłe zagadnienia historii, następnie rozwiązywałem zadania na sprawdzenie mojej wiedzy. Otrzymywałem prezentacje do każdego tematu. Zajęcia dostosowane były do moich umiejętności, od podstaw, aż do rozszerzenia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Pani Marzena w swojej pracy jest bardzo profesjonalna i zaangażowana, przed maturą powtórzyliśmy wszystkie zagadnienia, nauczyłem się pisać wypracowanie i rozwiązywać zadania maturalne. Otrzymałem cały pakiet prezentacji do matury, które były bardzo pomocne. Dzięki korepetycjom matura była dla mnie prosta.

Marzena

Bardzo dziękuje

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Od września systematycznie przygotowywałem się do matury z historii. Zobaczyłem sposoby na przyswajanie sobie jak największej ilości materiału. Przed maturą udało nam się przerobić wszystkie wymagane zagadnienia, je powtórzyć i utrwalić. Polecam korepetytora.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Polecam korepetycje, dzięki nim nadrobiłam zaległości do matury i przygotowałam się z zdań CKE, których nie potrafiłam sama rozwiązać. Sympatyczna atmosfera.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.