Bartosz Milewski

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zajęcia z malarstwa i rysunku na wysokim poziomie u doktora sztuk pięknych! Wysoki poziom! 

ALSO AVAILABLE IN ENGLISH!

Witam serdecznie! Powiększa się grono zadowolonych uczniów, a są oni w bardzo różnym wieku i mają też zróżnicowane potrzeby. Przygotowuję tak hobbystów, jak i przyszłych studentów uczelni plastycznych: ASP (wydziały malarstwa i grafiki), PJATK, WIS, a także renomowanych szkół zagranicznych, jak angielski De Montfort (grafika do gier komupeterowych). 

Dzięki dobrej dydaktyce i systematycznemu podejściu, moi uczniowie szybko widzą postępy w swoich umiejętnościach, co daje im satysfakcję i pewność siebie. (Warunkiem jest, oczywiście, wykonywanie niekoniecznie bardzo czasochłonnych, ale systematycznych prac domowych :) 

Korzystam z metod stosowanych na uczelniach w Polsce i w USA, a także z wielu własnych. Kolejność działań dostosowuję idywidualnie do ucznia, jego poziomu, jak i oczekiwań. Praca "od zera"  nie stanowi dla mnie problemu, a wręczy jest satysfakcjonująca, jak późniejszy uśmiech zadowolenia i satysfakcji na twarzy kursanta. 

Kilka słów o sobie:

Mam ponad 20 lat intensywnego doświadczenia zawodowego. Jestem doktorem sztuk pięknych, ukończyłem wydział malarstwa ASP w Krakowie. Studia magisterskie tamże zakończyłem z wyróżnieniem (dyplom - ocena celująca). Mam też na swoim koncie 4-letnie studia w USA (na prestiżowej Cornish College of the Arts, malarstwo i sztuka wideo), a także dwuletni kurs pedagogiczny.

Biorę udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych. Współtworzyłem grupę Artyści Zaściankowi. Swoje obrazy wystawiam również na aukcjach. Zajmuję się także grafiką na zlecenie, fotografią, (a także filmem). Stale poszerzam swój warsztat o nowe techniki i media. Rysuję w różnych technikach… od najmłodszych niemal lat. 

Doświadczenie pedagogiczne zdobywałem prowadząc zajęcia na uczelniach (krakowskie ASP, wydział grafiki SWPS – obróbka obrazu i fotografia) w liceum plastycznym, studium policealnym (fotografia i film) i podczas zajęć prywatnych. Od kwietnia 2019 wykładam rysunek w Międzynarodowym Studium Dziewulskich. 

Zajęcia z malarstwa i rysunku, na życzenie ucznia/studenta, uzupełniam wiadomościami z historii sztuki (ewentualnie też fotografii i filmu.) Prezentuję różne techniki malarskie i rysunkowe. Zainteresowanym udzielam również konsultacji z zakresu filmu i fotografii.

Gorąco zapraszam! Zainteresowany może liczyć na życzliwość (gdyż chętnie dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniami i pasją, jestem też osobą… przystępną :), profesjonalizm i dobre efekty wspólnej pracy.

Uwaga: istnieje możliwość pracy u ucznia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Bartosz Milewski
Jana Skrzyneckiego 11
04-563 Warszawa
NIP: 8951755104

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.1996 - 05.2001
Cornish College of The Arts
Licencjat
painting, videography
01.2020 - 01.2020
ASP Kraków
Doktor
Malarstwo
Kursy i szkolenia
01.2020
kurs pedagogiczny
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2020

Bez względu na poziom zaawansowania czy wiek, w którym rozpoczynasz naukę zajęcia z Bartkiem "zmuszają" do rozwoju. Bartek jest dobrze wyszkolonym profesjonalistą i zwyczajnie zna się na tym co robi. Nie ma znaczenia czy uczysz się podstaw techniki czy wchodzisz w skomplikowane niuanse - zostaniesz "zmuszony" do opuszczenia strefy komfortu i rozwoju artystycznego. Jedynym warunkiem jest pozytywne nastawienie i solidna etyka pracy.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2019

Córa zaczęła zajęcia u Pana Bartosza jeszcze w zerówce, jest zachwycona, ja również - trochę przystępnej teorii, ćwiczenie ręki, nowe, ciekawe techniki... Długo by wyliczać. Bardzo serdecznie polecam, również dla milusińskich, którym kredki "przyrosły do palców" :)

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Dzięki pomocy Bartka dostałam się na grafikę na PJATK. Oswoił mnie z mierzeniem proporcji, malowaniem na płótnie, rysunkiem człowieka. Z każdą kolejną pracą było widać progres. Polecam.

Milewskiart Bartosz Milewski

Życzę wiele przyjemności i inspiracji w nowej szkole! Pozdrawiam serdecznie:)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

W trakcie rocznych zajęć z Panem Bartkiem moje dziecko zrobiło kolosalny postęp w swojej edukacji plastycznej. Z zaangażowaniem przekazuje swoją niebanalną wiedzę i umiejętności z zakresu rysunku, malarstwa, koloru, perspektywy, anatomii i technik artystycznych. Oprócz wkładu kompetencyjnego angażuje się również emocjonalnie w rozwój swoich wychowanków. Dysponuje szerokim spojrzeniem na temat sztuki jako efekt studiów w Polsce jak i USA, popartych tytułem naukowym. Pracę z uczniem ciekawie okrasza tłem historycznym w zakresie rozwoju ćwiczonego elementu. Jest słowny i dotrzymuje uzgodnionych terminów i godzin. Serdecznie polecam!

Milewskiart Bartosz Milewski

To przyjemność pracować z tak zaangażowaną uczennicą. Przyszłość przed Nią. Niech plastyka w dalszym ciągu przynosi Jej jak najwięcej radości i satysfakcji! Dziękuję za opinię :)

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

B. dobry nauczyciel. W dwa miesiące nauczył mnie podstaw rysunku, teorii kolorów oraz malarstwa. Na początku nie wiedziałem nawet jak się zabrać do odtworzenia czegokolwiek na papierze i jedynie wspominałem jak dostawałem dwóje z plastyki w podstawówce i gimnazjum. Teraz rysuję i maluję dla przyjemności. Najlepszy nauczyciel rysunku, jakiego miałem i najlepszy stosunek jakości nauczania do ceny na rynku warszawskim.

Milewskiart Bartosz Milewski

Dzięki wielkie. Dla mnie inspirujące jest spotykanie tak zdeterminowanych ludzi (do rysunku, poznawania nowych rzeczy, na swoich polach zawodowych). Ciśniemy! :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

GORĄCO POLECAM PANA BARTKA. Jest cierpliwy, wyrozumiały i z pełnym zaangażowaniem przekazuje swoją imponująco ogromną wiedzę.Wiele technik plastycznych pomaga rozwijać się w wielu dziedzinach plastycznych.Lekcje z tym panem to czysta przyjemność!!!

Milewskiart Bartosz Milewski

Bardzo serdecznie dziękuję i... nie ustaję w staraniach o jak najlepszy poziom swoich zajęć! Pozdrawiam :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2018

Gorąco polecam !!! Zajęcia rewelacyjne - od tematów czysto technicznych: jaki obiektyw, co i jak ustawić w aparacie i przy jakich warunkach, po wskazówki jak znaleźć ten jedyny, wymarzony kard. Zajęcia w plenerze, omawianie i wskazywanie miliona moich błędów, profesjonalna komputerowa obróbka zdjęć, sesje zdjęciowe przy różnym rodzaju oświetlenia, historia fotografii, wielcy fotografowie i poszukiwanie własnego stylu. Tak w dużym w skrócie można opisać tematy zajęć z Bartkiem, fotografem i malarzem o wielkiej wiedzy i umiejętnościach. Celowo piszę zajęcia nie lekcje bo wszystko co się dzieje w czasie nauki dzieje się w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Jeszcze raz gorąco polecam, szczególnie takim jak ja, „niedouczonym” zapaleńcom fotografii

Milewskiart Bartosz Milewski

Dziękuję za słowa wsparcia, które -oczywiście- motywują mnie do dalszej pracy i doskonalenia się zarówno w umiejętnościach i wiedzy fotograficznej jak i dydaktyce. Mój uczeń jest osobą nad wyraz miłą, promieniejącą uśmiechem i dobrym humorem, a także dosyć skromną. Tymczasem, z satysfakcją, zauważam duże postępy w rozumieniu technicznych zagadnień fotografii (np. ekspozycja), coraz lepsze jest też rozumienie i wyczucie zasad kompozycji.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2017

Bartosz Milewski jest w mojej opinii świetnym nauczycielem fotografii. Trafiłam na te lekcje przypadkiem, i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Mój nauczyciel jest niezwykle kompetentny, cierpliwy, klarownie tłumaczy, przynosi interesujące książki o fotografii, udostępnia swój fotograficzny sprzęt. Na lekcjach stwarza dobrą i artystyczną atmosferę. Uważam, że zdecydowanie posiada dar przekazywania wiedzy i sprawia, że fotografowanie staje się dla ucznia wyzwaniem i przyjemnością. Podczas nauki zwraca uwagę nie tylko na aspekty czysto techniczne, ale także na zasady kadrowania, kompozycji, budowania scen światłem. Dodatkowo, dopasowuje tematy lekcji do moich potrzeb. Wielką zaletą dla mnie jest też możliwość lekcji w terminach weekendowych.
Zdecydowanie polecam Bartka, jako nauczyciela fotografii.

Milewskiart Bartosz Milewski

Bardzo dziękuję za opinię. W przypadku naszej, bardzo miłej, współpracy starałem się też dawać wskazówki co do komercyjnych możliwości wykorzystania umiejętności fotograficznych. Powodzenia!!!!! :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Bartek to nie tylko niezwykle utalentowany człowiek, ale również świetny nauczyciel i pedagog. Lekcje z nim to prawdziwa uczta dla każdej osoby zainteresowanej sztuką. Szczerze polecam!

Milewskiart Bartosz Milewski

Dziękuję, bardzo miło to słyszeć. Pozdrawiam :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Cieszę się, że trafiłam do Bartka. Zajęcia z nim to sama przyjemność, panuje tam miła i przyjemna atmosfera. Lekcje są prowadzone luźno ale profesjonalnie. Bartek daje wiele cennych rad i uwag dzięki czemu z tygodnia na tydzień widzę duże postępy w techice malowania i rysowania. Potrafi motywować i wspierać za co jestem wdzięczna :) Serdecznie polecam!

Milewskiart Bartosz Milewski

Wow! Słowem, nie taki Bartek straszny, jak z nim malują. Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię. Nie spoczywam na laurach!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Bardzo miłe zajęcia. Wiedza i profesjonalizm. Bardzo duże zaangażowanie do zajęć. Masa wartościowych informacji. POLECAM!!!

Milewskiart Bartosz Milewski

Bardzo dziękuję za tak pozytywny odbiór i opinię! Nie osiadam na laurach, wciąż dowiaduję się nowych rzeczy. Pozdrawiam serdecznie!!!! :)

avatar
Nadzieja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Bartosz Milewski jest osobą wszechstronną, ma bardzo dużą wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach. Jest inspirujący, pełen pomysłów. To doskonały pedagog, ale też bardzo dobry artysta, twórca. Często uczenie się u Bartka przemienia się we wspólną pracę na zasadach partnerskich - tak też wspominam czas spędzony na jego zajęciach, kiedy byłam uczennicą liceum. Nie patrzy na młodych ludzi z góry, choć -kiedy trzeba- potrafi motywować i wspierać, a także wymagać - choć w przyjazny, nieco żartobliwy sposób. Bardzo miło wspominam wspólne tworzenie filmu, zajęcia fotograficzne. Warsztaty twórczego pisania z Bartkiem to jedne z najlepszych zajęć, jakie miałam w życiu. Mimo, że już nie chodzę do liceum, nadal pozostajemy w przyjacielskich stosunkach. Gorąco polecam tego nauczyciela - u Niego rozwiniesz skrzydła!

Milewskiart Bartosz Milewski

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że nadal możemy się inspirować. Moi uczniowie dają mi niezwykle dużo radości, inspiracji. To przywilej móc patrzeć na ich pasje, przyglądać się zainteresowaniom, a nawet, czasem, w jakimś stopniu uczestniczyć w ich życiu! Serdeczności :)

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2016

Współpracę z Bartoszem Milewskim wspominam wspaniale! Profesjonalne podejście do tematu. Człowiek któremu można zaufać! Pracowaliśmy razem nad klipem i rezultat przerósł moje oczekiwania. :) Polecam!

Milewskiart Bartosz Milewski

Cieszę się, że jesteś zadowolona z rezultatów. Mam też satysfakcję, że mój (nasz z żoną) plan, aby zapewnić Ci jak najbardziej komfortowe warunki na planie teledysku, został przez Ciebie zauważony i pomógł Ci w jakże dobrym wystąpieniu! Powodzenia w dalszych projektach! Serdecznie pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.