Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 - 80 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem studiów humanistycznych na UKSW w Warszawie, od kilku lat zajmuję się profesjonalnym nauczaniem języka niemieckiego. Moje zamiłowanie do języka i kultury naszych zachodnich sąsiadów udało mi się ugruntować długim, wieloletnim pobytem w Niemczech – jak również potwierdzić stosownym certyfikatem biegłości językowej , uzyskanym w jednej z Volkshochschule w Badenii-Wirtembergii .

Moi Uczniowie należą do różnych grup wiekowych – pracuję zarówno z dziećmi w wieku szkolnym, młodzieżą oraz dorosłymi. Prowadzę również zajęcia przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty, egzaminu maturalnego (zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym) oraz egzaminów certyfikacyjnych zgodnie z wymaganiami poszczególnych ośrodków egzaminacyjnych (Goethe Institut, Österreicher Institut, TELC i inne, zależnie od indywidualnych potrzeb).

Ciekawym aspektem mojej działalności dydaktycznej są zajęcia skierowane do osób wyjeżdżających do pracy w krajach niemieckojęzycznych . W tym module, prowadzonym według autorskiego programu (opartego również na własnych doświadczeniach!), w relatywnie krótkim czasie przekazuję podstawy słownictwa i struktur, które są niezbędne do podstawowej komunikacji w sytuacjach związanych z pracą i codziennym życiem w kraju obcojęzycznym.

W nauczaniu języka niemieckiego stawiam przede wszystkim na komunikatywność – elementarną umiejętnością użytkownika języka obcego jest radzenie sobie w sytuacjach komunikacji werbalnej. Gramatyka i bogactwo słownictwa idą z nią w parze – niemniej nie mogą jej przesłaniać. Dlatego na zajęciach przede wszystkim mówimy, mówimy, mówimy :) I z każdymi zajęciami mówimy coraz lepiej. Schritt für Schritt, gehen wir vorwärts!

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 08.2013
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Magister
filozofia
10.2013 - 06.2015
Volkshochschule
Deutsch als Fremdsprache
10.2019 - aktualnie
Instytut Sztuki PAN
filmoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Jeśli niemiecki to tylko u Pana Łukasza. Lekcje są konkretne, rzetelne. Zależało mi na zwykłych pogadankach przed wyjazdem do Niemiec i to był strzał w dziesiątkę, gdyż po kilku lekcjach mogłam swobodnie komunikować się w podstawowych kwestiach. Gramatyka? do tej pory straszna, a teraz idzie mi jak bułka z masłem. Naprawdę z czystym sumieniem polecam korepetycje u tego nauczyciela.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2020

Pan Łukasz jest bardzo cierpliwy. Potrafi poprowadzić lekcję w ciekawy i czasami nawet zabawny sposób. Chodzę już drugi miesiąc i z każdą lekcją czuję, że potrafię więcej.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2020

Uczę się u Pana Łukasza od ponad dwóch lat i mogę go szczerze polecić jako nauczyciela. Zawsze jest świetnie przygotowany, konkretny i skutecznie tłumaczący czasami dość zawiłą stronę gramatyczną. Dzięki konwersacjom prowadzonym w świetnej atmosferze mój mówiony niemiecki stał się na tyle dobry, że bez problemu dogaduję się podczas wyjazdów do krajów niemieckojęzycznych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.