Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Łukasz

O mnie

Nauczyciel języka niemieckiego i kultury niemieckojęzycznej, z pasją przekazujący swoim Uczniom wiedzę i kształcący u nich odpowiednie umiejętności. Praca z moimi Uczniami jest jedną z moich pasji i polem nieustannego doskonalenia się.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 08.2013
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Magister
filozofia
10.2013 - 06.2015
Volkshochschule
Deutsch als Fremdsprache
10.2019 - aktualnie
Instytut Sztuki PAN
filmoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Jeśli niemiecki to tylko u Pana Łukasza. Lekcje są konkretne, rzetelne. Zależało mi na zwykłych pogadankach przed wyjazdem do Niemiec i to był strzał w dziesiątkę, gdyż po kilku lekcjach mogłam swobodnie komunikować się w podstawowych kwestiach. Gramatyka? do tej pory straszna, a teraz idzie mi jak bułka z masłem. Naprawdę z czystym sumieniem polecam korepetycje u tego nauczyciela.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2020

Pan Łukasz jest bardzo cierpliwy. Potrafi poprowadzić lekcję w ciekawy i czasami nawet zabawny sposób. Chodzę już drugi miesiąc i z każdą lekcją czuję, że potrafię więcej.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2020

Uczę się u Pana Łukasza od ponad dwóch lat i mogę go szczerze polecić jako nauczyciela. Zawsze jest świetnie przygotowany, konkretny i skutecznie tłumaczący czasami dość zawiłą stronę gramatyczną. Dzięki konwersacjom prowadzonym w świetnej atmosferze mój mówiony niemiecki stał się na tyle dobry, że bez problemu dogaduję się podczas wyjazdów do krajów niemieckojęzycznych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.