Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 / 60 min

Barbara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Doktor nauk technicznych Matematyka, chemia i fizyka.

Przygotowuję do MATURY w tym IB HL lub SL poziom rozszerzony wg nowych i starych zasad – potrzebnej do ubiegania się na studia medyczne – oraz matury międzynarodowej IB i egzaminu SAT.

Zajęcia z matematyki - z uczniami szkół (szkoły podstawowe, gimnazja, licea) pracuję korzystając z podręcznika, który mają w szkole oraz na materiałach własnych. Korzystam również ze zbiorów testów/zadań. Na geometrii rysuję razem z uczniem używając wszystkich przyborów. Dzięki kamerze możemy konsultować swoje rysunki. Na lekcjach stosuję metodę ćwiczeniową i korzystam z pomocy dydaktycznych, modeli.
Kamera internetowa jest podstawowym i niezbędnym wyposażeniem naszych lekcji, dodatkowo będziemy pracowali na wirtualnej tablicy, pozwoli to nam na współdziałanie i realną interakcję. To bardzo przyjazne narzędzie i dające dużą satysfakcję.
Moi uczniowie osiągają naprawdę bardzo wysokie wyniki i współpracują ze mną przez długi czas.

Efekty współpracy ze mną - Moi uczniowie są laureatami Olimpiad, konkursów matematycznych - Kangur i Pionier; Olimpiady Chemicznej, konkursu im. A Swinarskiego . Najliczniejsza grupa pośród nich to uczniowie, którzy pracując ze mną dłuższy czas zostają studentami m.in. PG, PWr-wydział elektroniki AiR, PW i UW-wydziały chemii i kierunki związane inżynierią najnowocześniejszych materiałów (grafen, nanowłókna, polimery przewodzące)…. najbardziej oblegane kierunki w kraju.

Zajęcia prowadzę w wartkim tempie obrazując omawiane zagadnienia starannie dobranymi przykładami wszystkich typów zadań.

Pomagam przygotować się do klasówek z wszystkich działów matematyki.

Multimedia - Uczniowie podczas lekcji online (Skype) ze mną, korzystają nie tylko z kamery internetowej, ale przede wszystkim, z tablicy wirtualnej w czasie rzeczywistym. Dzięki temu mogę współpracować z uczniem wpisując notatki, rysując lub importując obrazy, które następnie błyskawicznie zapisujemy w pdf i uczeń może budować swój zeszyt zajęć.

Wspieranie zaangażowania ucznia do nauki (matematyka, chemia, fizyka) - Wszystkie (!) zadania rozwiązuję równolegle z uczniem. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w trakcie lekcji geometrii. Używam wówczas przyborów geometrycznych i kreślę wszystkie rysunki na papierze pod kamerą. Podczas lekcji chemii buduję kulkowe modele cząsteczek, wspólnie przewidujemy kolejne etapy reakcji oraz dużo rysujemy, aby pobudzić wyobraźnię. Często rozwiązujemy zadania, dużo liczymy, gdyż chemia to nauka ścisła i wiele czerpie z matematyki. Zajęcia, które prowadzę z chemii pomagają moim uczniom rozumieć procesy biologiczne, biologię komórki, biochemię i w konsekwencji immunologię, gdy zostają już studentami uczelni medycznych.

Kocham uczyć, jest to moja praca. Jestem wesoła, ale bardzo dbam, aby pilnie pracować na lekcjach.

Ceny lekcji: 70.00 zł/45 minut
100.00 zł/60 minut
140.00 zł/90 minut (1,5 godz.)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1993 - 09.1998
Politechnika Warszawska
Doktor
Wydział Chemiczny
09.2010 - 09.2013
Uniwersytet A.Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Matematyka
Kursy i szkolenia
06.1989
Studia podyplomowe Analiza śladów w próbkach środowiskowych
06.2014
Studia podyplomowe Oligofrenopedagogika - edukacja osób ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się
Doświadczenie
09.1998 - aktualnie
Politechnika
10.1998 - 02.2000
Uniwersytet stanu Utah
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Pani Basia jest w opinii mojej córki (III kl gimnazjum) bardzo bardzo dobrym nauczycielem. Tłumaczy jasno i zrozumiale, jest osobą sympatyczną i komunikatywną. Korepetycje z chemii są wspomagane ciekawymi pomocami naukowymi. Efekt: "6" z chemii na semestr i II etap konkursu chemicznego. Dodatkowo oprócz chemii pani Basia pomagała córce w przygotowaniu do sprawdzianów zarówno z matematyki jak i fizyki. Skutecznie i wygodnie. Gorąco polecam.

Barbara

Pani Jolu, bardzo dziękuję za piękną opinię moich lekcji chemii, matematyki i pomocy z fizyki. Dziękuję za długa współpracę i polecanie moich lekcji swoim znajomym. Barbara

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.