Barbara Raczkowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

  • ** Doktor nauk technicznych z zakresu chemii. Chemia, matematyka, fizyka *
    Przygotowuję do MATURY
    poziom rozszerzony (studia medyczne), w tym, międzynarodowej IB HL lub SL oraz do egzaminu SAT*. Szkoła podst., licea, studia.

Efekty współpracy ze mną - Moi uczniowie są laureatami Olimpiady Chemicznej, konkursu im. A Swinarskiego, konkursow chemicznych dla uczniow szkol podstawowych oraz wczesniej dla gimnazjow, konkursów matematycznych - Kangur i Pionier . Najliczniejsza grupa pośród nich to maturzyści, którzy zostają studentami m.in. WUM, Collegium Medicum UJ, Madical University of Silesia Katowice, UM w Gdansku  -wydział lekarski oraz pokrewne: stomatologia, farmacja i weterynaria. Ponadto ZUT Wydzial Chemii,  PWr -wydział elektroniki AiR, PW i UW -wydziały chemii i kierunki związane z inżynierią najnowocześniejszych materiałów (grafen, nanowłókna, polimery przewodzące)…. najbardziej oblegane kierunki w kraju.

Zajęcia prowadzę w wartkim tempie obrazując omawiane zagadnienia starannie dobranymi przykładami wszystkich typów zadań efektywnie wykorzystując czas lekcji.

Biegle znam wymagania egzaminacyjne CKE

Uczniowie i Studenci - pomagam przygotować się do klasówek, wejściówek, kolokwiów z wszystkich działów chemii organicznej i nieorganicznej.

Multimedia - Uczniowie podczas lekcji online (Skype) ze mną, korzystają nie tylko z kamery internetowej, ale przede wszystkim, z tablicy wirtualnej w czasie rzeczywistym. Dzięki temu mogę współpracować z uczniem wpisując notatki, rysując lub importując obrazy, dzieki ktorym uczeń może budować swój zeszyt zajęć.

Wspieranie zaangażowania ucznia do nauki (chemia, matematyka, fizyka) - Wszystkie (!) zadania rozwiązuję równolegle z uczniem. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w trakcie lekcji geometrii i fizyki. Podczas lekcji chemii buduję kulkowe modele cząsteczek, wspólnie przewidujemy kolejne etapy reakcji oraz dużo rysujemy, aby pobudzić wyobraźnię. Często rozwiązujemy zadania, dużo liczymy, gdyż chemia to nauka ścisła i wiele czerpie z matematyki. Zajęcia, które prowadzę z chemii pomagają moim uczniom rozumieć procesy biologiczne, biologię komórki, biochemię i w konsekwencji immunologię, gdy zostają już studentami uczelni medycznych.

Zajęcia z matematyki - z uczniami szkół (szkoły podstawowe, licea) pracuję korzystając z podręcznika, który mają w szkole oraz na materiałach własnych. Korzystam również ze zbiorów testów/zadań. Na geometrii rysuję razem z uczniem używając wszystkich przyborów.  Na lekcjach stosuję metodę ćwiczeniową i korzystam z pomocy dydaktycznych, modeli.
Podczas lekcji notatki tworze na tablecie graficznym,  To bardzo przyjazne narzędzie i dające dużą wygodę i satysfakcję.
Moi uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki na klasowkach i sprawdzianach dlatego współpracują ze mną przez długi czas. Najczesciej kilka lat.

Kocham uczyć, jest to moja praca. Jestem zaangażowana, aby uczniowie osiągali postawione sobie cele. Bardzo dbam, aby pilnie pracowali na lekcjach.

Ceny lekcji:

80.00 zł/45minut

160.00 zł/90minut(1.5 godz.)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1993 - 09.1998
Politechnika Gdańska
Doktor
Wydział Chemiczny
09.2012 - 06.2015
Uniwersytet im.A.Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Wydział Matematyki
Kursy i szkolenia
06.1989
Studia podyplomowe Analiza śladów w próbkach środowiskowych
Doświadczenie
09.1998 - aktualnie
Politechnika
10.1998 - 02.2000
Uniwersytet stanu Utah
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2024

Naukę chemii pod czujnym okiem Pani Basi rozpocząłem w drugiej klasie liceum. Dzięki tym korepetycjom nabrałem sprawności w rozwiązywaniu trudnych zadań maturalnych, opartych w dużej mierze na obliczeniach matematycznych. Pani Basia jest Osobą o szerokiej i praktycznej wiedzy z dziedziny chemii - tłumaczy lub rozwija zagdanienia, których nie porusza się w podręcznikach. Kolejną niewątpliwą zaletą zajęć jest stałe monitorowanie postępu w wiedzy ucznia i dopasowywanie programu do jego potrzeb. Dzięki tym korepetycjom osiągnąłem wystarczający zasób wiedzy oraz umiejętności do uzyskania wysokiego wyniku na maturze (ponad 90%), co zapewniło mi wstęp na wymarzony, unikalny w skali kraju kierunek studiów.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2024

Swoją współpracę z Panią Basią rozpocząłem w 2 klasie liceum w celu przygotowania się do matury rozszerzonej z chemii. Korepetycje kontynuowałem aż do samego końca 3 klasy, czyli maturalnej (uczęszczałem do 3 letniego liceum). Z tej dwuletniej współpracy jestem bezwzględnie zadowolony. Pani Basia poświęciła mi bardzo dużo swojego czasu, aby w indywidualny sposób solidnie przygotować mnie do egzaminu z chemii, z którego osiągnąłem wynik z łatwością pozwalający mi rozpoczęcie studiów na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, kierunku lekarskim, na którym studiuję po dziś dzień (jestem na 4 semestrze). Gorąco polecam podjęcie współpracy z Panią Basią, ponieważ jest świetnym dydaktykiem, w sposób jasny i zrozumiały omawia rozmaite zagadnienia, a w szczególności warto zwrócić uwagę na to, w jak przystępny sposób tłumaczy zadania obliczeniowe i kładzie nacisk na opanowanie aspektów matematycznych zadania, by móc poprawnie rozwiązać każde zadanie.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2024

Do Pani Basi trafiłam w 2 klasie liceum. Pomimo tego, że jestem uczennicą jednej z najlepszych szkół w Polsce, poziom chemii mnie nie zadowalał . Pod skrzydłami Pani Basi udało mi się nadrobić zaległości ze szkoły podstawowej i opanować cały materiał licealny. Z dwójkowego ucznia stałam się piątkowym uczniem i kończę liceum z oceną bardzo dobrą na świadectwie. Nie obawiam się matury i czuję się do niej przygotowana od paru miesięcy. Pani Basia sprawiła, że chemia jest dla mnie ciekawa i przestała pełnić funkcję jedynie instrumentu, dzięki któremu mogę dostać się na kierunek lekarski. Posiada wiedzę wykraczającą poza zakres maturalny i potrafi ją przekazać swoim uczniom w sposób ciekawy i zrozumiały. Nie raz pomagała mi również z matematyką, która stanowi nieodłączną część chemii. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Basię, nauczyła mnie myśleć i wykorzystywać swoją wiedzę, co jest najważniejsze podczas przystępowania do matur i olimpiad przedmiotowych.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2024

Mogę śmiało polecić panią Basię jako doskonałego korepetytora z matematyki dla każdego ucznia chcącego nauczyć się czegoś więcej niż wymaga szkoła. Posiada ona nie tylko dogłębną wiedzę z zakresu matematyki, ale także umiejętność przekazywania jej w sposób prosty i zrozumiały dla ucznia. Dzięki jej cierpliwości i zaangażowaniu syn nabrał większej pewności siebie. Pani Basia uczy w sposób elastyczny, zagadnienia dostosowane są do indywidualnych potrzeb dziecka, co oprócz szóstek w szkole przekłada się na wygrane syna w konkursach matematycznych. Dziękuję.

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2024

Do Pani Basi trafiłem zdecydowanie za późno, jako uczeń 4 klasy liceum oraz humanista. Mój poziom wiedzy z matematyki na tamten moment z pewnością nie pozwoliłby mi zdać matury, co Pani Basia na początku naszej współpracy zaznaczyła. Mimo tego z zapałem, uporem, świetnym podejściem i niesamowitymi zdolnościami jasnego tłumaczenia, podjęła się wyzwania przygotowania mnie do egzaminu dojrzałości. Dzięki Pani Basi nie dość, że zdałem maturę, to dodatkowo na bardzo przyzwoity wynik. Pisząc to obecnie z perspektywy studenta prawa, mogę z czystym sumieniem bardzo polecić każdemu Panią Basię, bo zawdzięczam jej w pełni mój sukces i szansę na dostanie się na studia. Ponadto jest osobą sympatyczną, komunikatywną i prowadzi lekcje w wygodny dla ucznia sposób. Serdecznie polecam!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Pani Basia jest w opinii mojej córki (III kl gimnazjum) bardzo bardzo dobrym nauczycielem. Tłumaczy jasno i zrozumiale, jest osobą sympatyczną i komunikatywną. Korepetycje z chemii są wspomagane ciekawymi pomocami naukowymi. Efekt: "6" z chemii na semestr i II etap konkursu chemicznego. Dodatkowo oprócz chemii pani Basia pomagała córce w przygotowaniu do sprawdzianów zarówno z matematyki jak i fizyki. Skutecznie i wygodnie. Gorąco polecam.

Barbara Raczkowska

Pani Jolu, bardzo dziękuję za piękną opinię moich lekcji chemii, matematyki i pomocy z fizyki. Dziękuję za długa współpracę i polecanie moich lekcji swoim znajomym. Barbara

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.