Borys Sadowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia95 / 60 min

Borys Sadowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam!
Chciałbym państwu zaoferować siebie, a dokładnie to swoją wiedzę z zakresu historii. Przygotowuje do matury, konkursów kuratoryjnych, egzaminów i olimpiad od podstawówki do liceum. Na zbieranych dobrą dekadę materiałach oferuje przygotowanie zarówno do formy pisemnej jak i ustnej (szybkie przygotowanie logicznego konceptu wypowiedzi, zaplecze retoryczne). Jestem podwójnym laureatem Olimpiady Historycznej ze specjalizacji XIX wiek, absolwentem prawa na UW i odbyłem staż w Kongresie USA. 

Jeśli myślisz o laurach olimpijczyka i wejścia bez kolejki na studia to gorąco zapraszam na przygodę z pierwszymi pracami quasi-naukowymi, lekturami, systemową nauką z kilkunastoma podręcznikami akademickimi. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem historii jako całości, pisaniem przekonujących odpowiedzi na maturalne pytania pisemne czy przekopaniem się przez ogrom wymaganych materiałów to także trafiłeś/trafiłaś pod dobry adres :)

Zapraszam do kontaktu: 506462002

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota11:00 - 22:00
Niedziela11:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 06.2022
Uniwersytet Warszawski
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Bardzo polecam korepetytatora! Posiada ogromną widzę, którą potrafi w spójny i zrozumiały sposób przekazać. Ponadto, odznacza się wielką erudycją, dzięki czemu zyskiwałam na lekcjach podwójnie. Dodam tylko, że dzięki naszym lekcjom udało mi się zdobyć tytuł laureata Olimpiady Historycznej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.