Borys Sadowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa

Borys Sadowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Borys Sadowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 06.2022
Uniwersytet Warszawski
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Bardzo polecam korepetytatora! Posiada ogromną widzę, którą potrafi w spójny i zrozumiały sposób przekazać. Ponadto, odznacza się wielką erudycją, dzięki czemu zyskiwałam na lekcjach podwójnie. Dodam tylko, że dzięki naszym lekcjom udało mi się zdobyć tytuł laureata Olimpiady Historycznej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.