Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam.
Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Polecam się szczególnie osobom, które rozpoczynają naukę rachunkowości, pragną uzyskać w przyszłości tytuł zawodowy technika ekonomisty lub chcą usystematyzować swoją wiedzę. W samym programie nauczania technikum zrealizowałem około 1000 godzin wykładów i praktycznych ćwiczeń związanych z rachunkowością, wielokrotnie tłumacząc ten specyficzny przedmiot innym uczniom. Realizacja zagadnień związanych z rachunkowością nie była mi także obca podczas studiów. Uczniów prosiłbym o przygotowanie do zajęć materiałów z zajęć, ponieważ wiele problemów w rachunkowości można rozwiązać na różne sposoby i najlepiej jest podążać za tym "jedynym właściwym" osoby która będzie oceniać pracę.

Wśród warszawskich uczelni szczególnie dobrze znam program obowiązujący na:
- Szkole Głównej Handlowej
- Akademii Leona Koźmińskiego
- Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie (szczególnie przedmioty związane z P. Dr. Inż. Dyduch)
Nie oznacza to oczywiście że nie mogę pomóc studentom z np. UW, PW lub Uczelni Łazarskiego bo wszędzie program jest zbliżony. Jednak od kilku lat uczniowie trzech wyżej wymienionych uczelni stanowią około 90% moich uczniów, dzięki temu mogę nie tylko nauczyć te osoby, ale także podpowiedzieć czego z dużym prawdopodobieństwem można spodziewać się na egzaminie.

Nauczane Przedmioty
- Podstawy rachunkowości
- Rachunkowość finansowa (w tym rozliczanie produkcji i zmiany stanu produktu)
- Rachunkowość zarządcza
- Kalkulacja kosztów (obliczanie kosztu wytworzenia np. kalkulacja podziałowa prosta lub metoda ABC, rozliczanie produkcji pomocniczej itp.)
- Finanse (WACC, dyskontowanie, renty, NPV, dźwignie, obliczanie rat kredytów stałych i zmiennych, obliczanie wskaźników itp.) chciałbym zaznaczyć że jesli prowadzący korzysta z wyrafinowanych wzorów przykładowo na oblicznie wartości instrumentów pochodnych to miło byłoby te wzory z zajęć przygotować na zajęcia - aby nie było później problemu że wycenię je modelem innym niż prowadzący.
- Interpretacja sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych)
Są to przedmioty w których się osobiście specjalizuję, na ogół wystarczy mi od 1 do 3 spotkań (zaczynając z poziomu „zero wiedzy o przedmiocie”) w celu przygotowania do egzaminu. Praca własna ucznia jest w przypadku tych przedmiotów minimalna i polega głównie na powtórzeniu przerobionego materiału i ewentualnym doczytaniu kilku wskazanych przeze mnie stron jeśli uczeń woli część pracy wykonać samodzielnie (przykładowo podsumowania tego co trafia na pozostałe koszty operacyjne a nie pozostałe koszty rodzajowe)

Dodatkowo mogę się podjąć

- Pomoc przy problemach zawodowych - pracujesz w korporacji, albo masz działaność gospodarczą i trafił się projekt związanych z rachunkowością lub finansami, który wymaga konsultacji z kimś z zewnątrz? Przykładowo wycena spółki, przypomnienie sobie zasad jakiś rozliczeń, propozyce rozwiązań? Proszę zadzwoń a zobaczymy czy się dogadamy , bo bardzo lubię realne wyzwania. Z góry zaznaczam że pytania o optymalizację podatkową to pytania do prawnika a nie księgowego ;)

- Zaawansowana rachunkowość finansowa (leasing, podatki odroczone, rezerwy, aktualizacja wartości itp.); (na ogół rozwiązania księgowo są dość proste, jednak egzamin z wykładu na np. SGHu wymaga ogromniej własnej pracy studenta w dziedzinie określenia różnic między MSR i MSSF a UoR – samo ich analityczne zestawienie ma około 50ciu stron, zaś kwestia różnicy w nazewnictwie stosowanym przez poszczególne uczelnie wymagają czasem głębszego zastanowienia)

- Przedmioty związane z prowadzeniem ewidencji księgowej w podmiotach takich jak banki, instytucje ubezpieczeniowe, jednostki budżetowe . Osobiście specjalizuję się w ewidencji prowadzonej dla podmiotów produkcyjno-handlowych jednak księgowania są bardzo często podobne tylko dochodzi kilka nowych kont. Aby być uczciwym jeszcze raz podkreślę że nie są one moją specjalizacją. Z drugiej strony uczniowie którzy pisali egzaminy z rzeczonych przedmiotów zdawali je.
- Inne przedmioty związane z rachunkowością . Jeśli ktoś ma problem z przedmiotem egzotycznym zawsze może podesłać mi przykładowe zagadnienia i się wspólnie zastanowimy czy można coś poradzić.

Koszt zajęć
Zajęcia kosztują 120 zł za godzinę zegarową. Zajęcia rozliczam z dokładnością do 5 minut . Jeśli więc zajęcia będą trwać 2 godziny 40 minut to ktoś zapłaci za ten czas a nie sztucznie za 3 godziny. Jednocześnie informuję iż minimalny czas zajęć to jedna godzina zegarowa, wyjątkiem od tej reguły są uczniowie którzy z góry określą się że potrzebują mniejszej ilości czasu.

Obniżanie kosztu zajęć

-zajęcia grupowe
Nie jest dla mnie przeszkodą aby zajęcia odbyły się dla  kilku osób jednocześnie i nie pobieram za to dodatkowych opłat dzięki temu koszt od osoby redukuje się do 60 zł za godzinę zegarową w wypadku zajęć dla dwóch osób. Dodatkową korzyścią z takich zajęć, prócz niższej ceny jest także to iż zawsze po tego typu spotkaniu posiada się dodatkową osobę z którą można przedyskutować i ponownie przeanalizować temat. Można także zorganizować zajęcia dla trzech osób - za które pobieram 120 zł za godzinę czyli 40 złotych od osoby.

Miejsce odbywania zajęć
Na ogół zajęcia odbywają się u mnie w lokalu na ulicy Pięciolinii 5 (okolice metra Ursynów). Jeśli jednak uczeń który chce podjąć się współpracy ma wyraźne życzenie aby zajęcia odbyły się w jego lokalu można negocjować opłatę za dojazd, która to mówiąc szczerze prawdopodobnie będzie zbliżona do kosztu samych zajęć, ale jeśli ktoś jest bardzo bogaty i ma kaprys odbycia zajęć u siebie to proszę bardzo ;)

Kontakt
Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 516 782 610 , proszę nie pisać za pośrednictwem portalu ze względu na długi możliwy czas oczekiwania na odpowiedź. W przypadku gdybym nie odbierał telefonu – prawdopodobnie prowadzę zajęcia, proszę w takim wypadku o SMS – zadzwonię w pierwszej wolnej chwili.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Paweł Boros
Pięciolinii 5 /m9
82-230 Warszawa
NIP: 579-21-22-766

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2015
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 66
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Czekałem z wystawieniem opinii do zakończenia przeze mnie studiów z FInansów i Rachunkowości na ALK. Z Panem Pawłem pracowałem przy różnych przedmiotach podczas wszystkich 4 semestrów. Pomógł mi zrozumieć takie przedmioty jak Finanse i Rachunkowość, Rachunkowość Instrumentów Finansowych, Zaawansowana Rachunkowość Zarządcza, Standardy Rachunkowości i chyba jeszcze co najmniej 1 przedmiot był.

Polecam! Profesjonalizm w czystej postaci.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Bardzo polecam Pana Pawła, szybka i profesjonalna pomoc, również dobra komunikacja, a co najważniejsze od Pana Pawła wypływa uprzejmość :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Dzięki Panu Pawłowi napisałem egzamin z rachunkowości na 5. Dobrze przygotowany materiał i jasne wyjaśnienia, POLECAM.

avatar
Ziemowit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Bardzo pomocny w zrozumieniu materiału z matematyki rozszerzonej. Polecam wszystkim niezależnie od poziomu

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panem Pawłem. Serdecznie polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Polecam Pana Pawła, profesjonalne podejście do ucznia. Dzięki niemu nauka staje się łatwa i przyjemna.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Moim zdaniem jeden z lepszych o ile nie najlepszy korepetytor jakiego poznałem. Wszyskto jasno i dokładnie tłumaczy nawet osobie która bardzo słabo rozumie matematykę. Naprawdę byłem zadowolony z lekcji I czułem, że chce się uczyć. Żaden nauczyciel w szkole tego nie sprawił. Dla mnie 5/5

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Bardzo polecam, duża pomoc w zrozumieniu wielu zadań z matury, wytłumaczeniu niejednego działu licealnego z matematyki rozszerzonej.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Bardzooo polecam Pana Pawła!!! Przemiła atmosfera zajęć, świetne przygotowanie do matury i do zajęć szkolnych.
W pełni odpowiadał mi schemat prowadzenia zajęć oraz wszystkie materialy, które otrzymałam. Żałuję, że nieco wczesniej nie znalazłam tego korepetytora, bo postęp jaki zrozbiłam jest zniewalający.
Polecam!!

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Nawet ze mnie, Pan Paweł wykrzesał umiejętność rozwiązania zadań z matury rozszerzonej

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Gorąco polecam lekcje z Panem Pawłem. Zawsze świetnie przygotowany do zajęć, posiadający ogromną wiedzę, którą przekazuje w spokojny ale co najważniejsze skuteczny sposób.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Od miesiąca przygotowuję się do matury z matematyki z Panem Pawłem na skype, i jestem zadowolona ;)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Zatrwożony ciągłymi niepowodzeniami akademickimi, zwróciłem się do Pawła o pomoc w zrozumieniu materiału. Dostałem nie tylko solidną dawkę wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości, ale również wiele przydanych wskazówek dotyczących czytania treści zadań oraz trafiania swoją odpowiedzią w często nieoczywisty klucz, co w połączeniu pozwoliło mi na zdobycie upragnionego zaliczenia. Atmosfera zajęć sprzyjała przyswajaniu kolejnych zagadnień ze względu na profesjonalne podejście okraszone poczuciem swobody i obustronnym zaangażowaniem.

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Zajęcia z Panem Pawłem są bardzo skuteczne i zróżnicowane wedle potrzeb ucznia. Podczas 3letniej współpracy przygotował mnie zarówno na każdy sprawdzian, abym miała pewność, że dany dział jest opanowany oraz wielokrotnie przygotowywał do ponadprogramowych konkursów i egzaminów matematycznych. Dzięki regularnym spotkaniom i rozwiązywaniu różnego typu zadań, często przygotowywanych przez Pana Pawła z jego własnych materiałów, podeszłam pewna siebie do matury rozszerzonej i osiągnęłam bardzo wysoki wynik.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

dzięki Pawłowi mam 100% z matury z matmy :)) bardzo polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Świetnie przygotował mnie do egzaminu! Pan Paweł zna się na rzeczy! Otwarty, sympatyczny i bardzo dobrze tłumaczy

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Kapitalny facet. Mega wiedza, spokój i opanowanie. Jak coś trzeba wytłumaczyć 100 razy to spokojnie tłumaczy 100 razy. Po za tym bardzo dużo praktycznych przykładów. Pomoc do kątem uczelni i biznesowym. Intuicja, talent finansowy i zdolność w przekazywaniu wiedzy. I super kawa :-)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Nie znajdziecie lepszego korepetytora od matematyki. Żaden sprawdzian czy nawet matura we własnej osobie nie będą straszne po zajęciach z Panem Pawłem. Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Jak najbardziej polecam współpracę z Panem Pawłem. Wszystkie moje wątpliwości z zakresu rachunkowości zostały rozwiane. Pan Paweł tłumaczy w sposób prosty i przejrzysty. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z całego procesu przygotowania do egzaminu maturalnego, który w moim wypadku trwał od drugiej klasy. Matematyka była pisana bez żadnego stresu. Polecam ;)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Jestem bardzo zadowolony z twajacej dwa semestry współpracy z Panem Pawłem. Bardzo polecam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Super korepetytor! Tłumaczy w zrozumiały i przejrzysty sposób, daje przydatne tipy, napewno jeszcze nie raz skorzystam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Najlepszy korepetytor jakiego miałam!
Wraz z przyjaciółka skorzystałysmy z zajęć u Pana Pawła, 6 h wystarczylo abyśmy pewne poszły napisac egzamin poprawkowy z rachunkowości. Jaka ocena aż 4,5.
Serdecznie polecam i na pewno skorzystam w przyszłosci jeśli będzie taka potrzeba

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Pan Paweł bardzo mi pomógł w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego, którego bardzo się bałam ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Od roku Pan Paweł udziela regularnie korepetycji z matematyki mojemu synowi. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało nam się nawiązać współpracę z Panem Pawłem. Jest kompetentny i profesjonalny. Tłumaczy wszystko szybko i w przystępny sposób. Syn pokochał matematykę. Jedyny problem to, że Pan Paweł nie interesuje się piłką nożną, ale chyba można mu to wybaczyć.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Bardzo dobre zajęcia z korepetytorem. Szybkie przygotowanie do kolokwium z rachunkowości finansowej, która dotychczas była moja bardzo słabą stroną. Spodziewam się dobrej oceny. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Korepetytor godny polecenia. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zadania z zakresu matematyki rozszerzonej, a do tego atrakcyjny cenowo i przykładający się do zajęć. Serdecznie polecam;)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Pan Paweł przygotowywał mnie do tegorocznej matury z matematyki, wcześniej ledwo zdawałem z klasy do klasy nie korzystając z żadnych pomocy w postaci korepetytorów. Zaś tegoroczną maturę zdałem na jakieś 70-85%, z czego jestem BARDZO zadowolony, ponieważ liczyłem tylko na to żeby zaliczyć ją tak aby zmieścić się w minimalnym progu punktowym. Lekcje przeprowadzane w ciepłej atmosferze, tłumaczenie bardzo jasne i dokładne, pieniądze dobrze zainwestowane, szczerze polecam!

avatar
Borys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Bardzo dobre przygotowanie do matury. Obawiałem się trochę tego egzaminu, jednak kilka miesięcy pracy z Panem Pawłem spowodowało że z najgorszego egzaminu matematyka stała się dla mnie tym najpewniejszym. Bardzo miła atmosfera zajęć ☺ polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z korepetytorem, ponieważ udało się przerobić materiał od którego uciekło kilku innych nauczycieli uznając go podobno za zbyt trudny. Po przeprowadzeniu zajęć z rachunkowości finansowej uważam że jednak nie było wcale najgorzej.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Super nauczyciel. Dzięki niemu nie boje się już matury. A bywało czasem ciężko :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Polecam zajęcia z nauczycielem, bardzo sprawna realizacja tematu

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Wszystkim bardzo polecam.
Pan Paweł przygotowywał mnie do egzaminu z rachunkowości finansowej. Był to już mój 4 egzamin z tego przedmiotu, 3 razy dostałem 2 w końcu zdecydowałem się pójść na korepetycje, umówiliśmy się na 3 spotkania i wreszcie udało mi się zdać i to na 4,5, co jak na mnie z tej dziedziny jest wielkim sukcesem. Spotkania prowadzone bardzo przejrzyście, omówione w sposób szczegółowy. Bardzo EFEKTYWNIE wykorzystany czas. Polecam każdemu!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 lutego 2018

Nie polecam, Pan wprowadził mnie w błąd podając zły wzór, przez co gorzej napisałam sprawdzian.

Paweł Boroś - Korepetycje

Odpowiadając na zarzut zacząłbym od prostego pytania co jest bardziej prawdopodobne - to czy korepetytor z 10cio letnim stażem nie zna wzoru na odchylenie standardowe (który pojawia się już w ambitniejszych gimnazjach), czy to że uczennica która była u mnie raz, na jedną godzinę, przed samym sprawdzianem zwyczajnie coś źle zanotowała i chce ze mnie zrobić kozła ofiarnego tak aby się poczuć lepiej (gorsza ocena nie będzie wtedy efektem gorszego przygotowania, a wynikiem działań tego okropnego korepetytora co się nie zna)
Pozwoliłem sobie wykonać telefon w celu ustalenia źródła niezadowolenia. I było nim niepoprawne policzenie rzeczonego odchylenia, które pozwoliłem sobie między innymi omówić z uczennicą podczas zajęć, ponieważ w karcie wzorów maturalnych jest on opisany z wykorzystaniem oznaczeń które pojawiają się dopiero na studiach. Wykonaliśmy także krótki przykład z 3 różnymi liczbami aby sobie to przerobić. Natomiast na sprawdzianie przydarzył się przykład gdzie niektóre liczby występowały wielokrotnie i uczennica źle wyliczyła mianownik (podzieliła przez ilość rodzajów liczb nie uwzględniając że niektóre wystąpiły wielokrotnie) stąd źródło błędu. Jako iż jest to uczennica z poziomu rozszerzonego to mając do dyspozycji godzinę przerabiałem w większości prawdopodobieństwo warunkowe i zaawansowaną kombinatorykę. Nie rozumiem więc wysuwania pretensji do korepetytora, szczególnie że podczas sprawdzianu mogła skorzystać z karty wzorów, który był udostępniony. Zaś nawet jeśli coś zostało zanotowane niepoprawnie, to rozwiązując jeden przykład samodzielnie i sprawdzając go z odpowiedziami z książki można wychwycić nieścisłość.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Dzięki bardzo dobrej współpracy z korepetytorem, mój syn świetnie radzi sobie od początku roku szkolnego.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Bardzo dobry nauczyciel, pomógł mi sprawnie w trakcie sesji poprawkowej.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Zdecydowany faworyt :) wyciąga z największych bagien, w dodatku wiedza zostaje w głowie - 3 (?) lata współpracy na studiach, bardzo go polecam! :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Mocno polecam! Paweł nadrobił ze mną spore zaległości (przed egzaminem maturalnym) i bardzo dobrze mnie przygotował. Pomimo mojej wieloletniej niechęci do matematyki, a za to dzięki naszej współpracy osiągnęłam bardzo wysoki, a wręcz zaskakujący wynik :)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Zdecydowanie polecam :) świetne przygotowanie do matury, mogę liczyć na wynik ponad 90% :) współpraca z Pawlem to czysta przyjemność, jest zaangażowany i poukładany :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Duży postęp w dość krótkim czasie! Sam nie spodziewałem się takich efektów. Wystarczą chęci, trochę pracy własnej i progres murowany :) Serdecznie polecam :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Bardzo polecam! Szczególnie dla osób, które na ostatnią chwilę potrzebują przygotować się na egzamin. Ja, mój z Rachunkowości Finansowej zaliczyłem dzięki pomocy Pawła! :)

avatar
Balbina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2016

Paweł to bardzo obowiązkowy i poukładany korepetytor. Zdecydowanie godny polecenia zarówno dla zatwardziałych "humanistów", jak i dla osób z przejściowymi problemami. Widać, że angażuje się w swoją pracę i maksymalnie wykorzystuje czas zajęć. Współpraca z takim człowiekiem to przyjemność. Pozdrawiam!

avatar
Ulyana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

jest wspanialym nauczycielem i bardzo dobrym czlowekiem. Bardzo dziekuje za nie jednokratna pomoc

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Zarówno ja jak i mój syn jesteśmy zadowoleni ze wspólnych lekcji matematyki. Efekty są fajne z z panem korepetytorem można się dogadać.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Pan Paweł w przeciągu dwóch spotkań, fajnie przygotował mnie do bardzo trudnego egzaminu z rachunkowości finansowej.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Do tej pory miałem wielu korepetytorów ale Pan Paweł wyjaśnił mi nagromadzony materiał z wcześniejszych lat i pomógł z osiągnięciu bardzo dobrego wyniku na maturze. Dodam, że bardzo trudno uczyło mi się matmy do tej pory. Dlatego polecam w 100% ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

96% z podstawy oraz 86% z rozszerzenia po jednym sezonie współpracy mówią same za siebie. Polecam ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Paweł bardzo mi pomógł przed kolokwium z rachunkowości, gdzie ten przedmiot totalnie mi nie leżał. Potem jeszcze kilka spotkań i aż zaliczyłem egzamin zerowy na 5! Polecam bardzo Pawła, jest cierpliwy, podchodzi do każdego Klienta indywidualnie i jest bardzo elastyczny.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Pan Paweł bardzo dobrze przygotował mnie do kolokwium z rachunku kosztów, które z poziomu absolutnego zera po dwóch spotkaniach zaliczyłam z łatwością.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2016

Świetny korepetytor łączący jednocześnie profesjonalizm i luźnie podejście do ucznia. Pomógł mi uporządkować i polepszyć moją wiedzę z matematyki.
Zdecydowanie polecam.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Dzięki przygotowaniu przez Pana Pawła nie czułam stresu podczas tegorocznej matury ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Pawłem w związku z przygotowaniem do matury mojego syna. Syn otrzymał dodatkowe materiały, które pozwoliły zdiagnozować różne problemy, nad którymi teraz się pracuje.

avatar
wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Swietny korepetytor - 5 z egzaminu mowi samo za siebie, a 1,5 tygodnia wczesniej bylem w punkcie zero.... przystepnie tlumaczony material, Paweł cierpliwe wyjasnia wszelkie watpliwosci, fleksyjność terminow. Polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2015

92% z matematyki! Super! Poziom podstawowy :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2015

Paweł to bardzo miły, spokojny nauczyciel, który ma bardzo dobre podejście do ucznia. Dzięki niemu matematyka nie jest taka straszna jak zwykle :) Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2015

Szczerze polecam. Czułem się bardzo dobrze przygotowany do matury, a same korepetycje prowadzone były w przyjaznej atmosferze. Pan Paweł prywatnie to osoba bardzo miła i inteligentna.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Bardzo dobry i wyrozumiały korepetytor, nauczy nawet opornych :D !!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Szczerze polecam. Szybko nauczył mnie materiału do matury i odpowiadał na moje pytania nawet po zajęciach. Prywatnie bardzo miła i inteligentna osoba, która dostosowuje się do ucznia i jego tempa. Jeśli potrzebujesz korepetycji z matematyki to mogę tylko polecić!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2014

Świetna atmosfera, ogromna wiedza i przede wszystkim wiele cierpliwości. Bezstresowa atmosfera i sposób w jaki pan Paweł tłumaczy sprawia, że matematyka staje się łatwiejsza. Wielkim atutem jest to, że pan Paweł zawsze ma kilka sposobów na wytłumaczenie tematu.
Bez wątpienia mogę polecić pana Pawła wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy ze zrozumieniem matematyki i chcą poprawić swoje wyniki w nauce.

avatar
Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Pawła. Podejście do zajęć oraz sposób w jaki tłumaczy problematyczne zagadnienia jest na tyle skuteczny, że mój syn nie ma już najmniejszych problemów z matematyką. Dodatkowo osoba sumienna, poważnie i profesjonalnie podchodząca do tego co robi. Jeszcze raz polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Pan Paweł to wyjątkowo inteligentna osoba, doskonale dopasowująca sposób, tempo i poziom nauczania do indywidualnego potencjału ucznia. Każda rzecz potrafi niestrudzenie tłumaczyć na wiele sposób, tak, ze wszystko staje się przejrzyste, a matematyka przy Nim jest jak jedna wielka logiczna układanka bez tajemnic. Człowiek na pewno godny polecenia! Nie trafiłem jeszcze na lepszego korepetytora. Szczerze polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2014

Zdecydowanie bardzo dobry korepetyor. Przygotowywałem się do konkursu z matematyki no i potrzebowałem pomocy, mój kolega polecił mi Pana Pawła, dzięki któremu zdał do następnej klasy. Pan Paweł wytłumaczył mi wszystko na spokojnie i dzięki niemu zająłem 2 miejsce w konkursie. Szczerze zachęcam do skorzystania z jego usług, pozdrawiam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Korepetytor pomógł mojemu synowi z materiałem między innymi z zakresu geometrii, co od lat było jego piętą achillesową, jednak systematyczną pracą można było osiągnąć efekty. Mój syn jest uczniem szkoły podstawowej i nie potrafi się dogadać z każdym korepetytorem, jednak w tym wypadku jestem bardzo zadowolona.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Pan Paweł bardzo sprawnie przygotował mnie do egzaminu poprawkowego z rachunkowości.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Jestem bardzo zadowolony z zeszłorocznej współpracy z Panem Pawłem, natomiast mój syn jest zadowolony ze swojego wyniku maturalnego. Kontakt z korepetytorem bezproblemowy, elastyczne i iindywidalne podejście do ucznia. Korepetytor jest także szczery i nie zrzucał winy za problemy z przedmiotem mojego syna na jego nauczyciela, jak się to często odbywa, tylko po kilku lekcjach wskazał te partie materiału które mój syn sobie odpuścił, przez co powstały zaległości i przerobił ten materiał.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2014

W poprzednim roku Pan Paweł solidnie przygotował mojego syna do matury z matematyki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.