Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 / 60 min

Paweł Boros

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/555 opinii

Opis ogłoszenia

Witam
Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadam 10letnie profesjonalne doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki. W tym czasie wyedukowałem kilkuset uczniów. Nauczanie jest moim jedynym zajęciem, dzięki temu jestem dość elastyczny w kwestii organizacji zajęć.
Uczniowie stosujący się do moich zaleceń, oraz realizujący mój plan nauczania osiągają dobre wyniki. Osobiście wierzę w proste rozwiązanie – indywidualnie stworzony na potrzeby ucznia plan działania – nie zaś w jakiegoś typu uniwersalną supermetodę zapisaną w modnej obcojęzycznej książce. Na ogół wystarczy mi kilka spotkań abym dokładnie zdiagnozował źródło problemów. Do najbardziej popularnych należą:
-„Dlaczego niczego nie rozumiem?”
-„Dlaczego zarówno podczas lekcji jak i odrabiania prac domowych zadania są rozwiązywane poprawne, zaś podczas sprawdzianu mam pustkę w głowie?”
-„Dlaczego ogólnie wszystkie działy idą mi dobrze, zaś mam poważny kłopot z działem X ?
-„Dlaczego mam problem z zadaniami tekstowymi?”
-„Dlaczego moim znajomym matematyka przychodzi łatwiej?”
-„Dlaczego często wydaje mi się że rozwiązuje zadania dobrze, zaś życie bezlitośnie to weryfikuje ;) ”
-„Dlaczego Pan/ Pani od matematyki się na mnie uwzięła”
-„Czy zdam maturę? (lub inny Ważny Egzamin) Jakiego wyniku powinienem się spodziewać?”
Pozwolę sobie napisać czym są dla mnie skuteczne korepetycje. Jest to uzupełnienie pracy dziecka dokonywanej zarówno w szkole jak i we własnym zakresie. Nie chodzi oczywiście o to że Państwa latorośl ma okręcić całe swoje życie wokół matematyki. Wystarczy że będzie stosunkowo uważała na lekcji, postara się odrobić prace domowe (oraz je sobie sprawdzić), czasem poczyta notatki z naszych wspólnych zajęć, gdy czegoś zapomni - wskaże temat do powtórki, zaś w wypadku problemu z jakimś zadaniem potrafi zaprezentować jego treść. Nawet relatywnie słaby uczeń, który wywiąże się z tych prostych zadań może liczyć na mocne 3, najprawdopodobniej zaś 4. Niejednokrotnie okazywało się że mój uczeń pierwotnie walczący o zdanie z klasy do klasy potrafił po kilku miesiącach współpracy zakończyć rok z właśnie z mocnym 4. Należy jednak pamiętać że ocena końcowa jest domeną nauczyciela i znam także przypadki gdzie uczeń piszący maturę rozszerzoną na poziomie 80% walczył co roku o zdanie z klasy do klasy. Temat obrony ucznia przed przesadnie ambitnymi nauczycielami z tzw. Dobrych Szkół także nie jest mi obcy.

Kwestie finansowe
Koszt jednej godziny zajęć u nauczyciela 100 zł (korzyścią z zajęć u nauczyciela jest to iż posiadam pomoce naukowe za kilkanaście tysięcy złotych, których wszystkich nie zabiorę na lekcje dojazdowe, część z nich jak modele brył jest na to zbyt delikatna) Lekcje odbywają się na Ursynowie na ulicy Pięciolinii 5. Jest to lokalizacja pomiędzy metrem Ursynów a metrem Stokłosy.
lekcje w dojeździe - do negocjacji w zależności od trudności dojazdu z Ursynowa - jednak będzie to nie mniej niż 150 zł godzina, plus minimalny czas zajęć to 1,5 godziny. Obecnie ze względu na duże obłożenie zajęciami uzyskanie terminu na lekcję w dojeździe może być trudne. Mówiąc szczerze wraz ze zdobywanym doświadczeniem jestem coraz mniej chętny do odbywania takich lekcji - chociażby ze względu na fakt posiadania ogromnej ilości pomocy naukowych, które jest cięzko wozić po Warszawie.

Uwaga
Lata doświadczenia wymgają ode mnie zawodowej szczerości, której niestety brakuje wielu moim kolegom-korepetytormom na tym portalu, którzy obiecują cuda, po to aby aby nie odrzucać żadnych klientów i napchać sobie w efekcie kieszenie na samym końcu uciekając od odpowiedzalności. Bardzo trudno jest nauczyć, szczególnie na wysokie oceny, dziecko które nie ma w sobie ambicji oraz chęci. Żaden nawet najdroższy i najbardzej doświadczony korepetytor tu nie pomoże. Przykładowo jeśli odrobienie pracy domowej to jest za dużo, bo biedny uczeń dostał więcej niż na 30 minut pracy to trzeba pamiętać że zdolność do samodzielnego rozwiązywania zadań u takiego osobnika będzie kuleć. Istnieje też pewien problem wrodzonego instynktu matematycznego i uczniów którzy wybrali rozszerzoną matematykę w liceum nie posiadając go praktycznie wcale. Często dostaję telefony od rodziców którzy chcieliby: "niech Pan nauczy syna tak żeby miał przynajmniej 90% na rozszerzeniu" i przychodzi później do mnie osoba która ma problemy z mnożenim. Chciałbym także zaznaczyć że ja staram się uczyć tak aby dany uczeń osiągnął maksimum własnego potencjału , nie zaś czasem nieralealne cele. Istnieje jeszcze problem wyników maturalnych - od dwóch lat zmienieła się konwencja tego egzaminu na znacznie trudniejszą, w której rzadko kiedy powtarzają się zadania z lat poprzednich. Fakt tego że np córka w roku 2012, 13 czy 14 napisała maturę na 100% a syn w roku 18 na 70% nie oznacza że to syn ma gorsze umiejętności matemetczne. Zwyczajnie skończyły się czasy gdy rozszerzenia można było się wykuć, ponieważ polegało na pisaniu powtarzalnych zadań w których zmieniały się praktycznie tylko liczby. Nie jestem także fanem uczenia bardzo młodych uczniów, bo często nie są odpowiedzialni.

Zniżki
organizacja zajęć w małych grupach - nie pobieram za to dodatkowych pieniędzy- Więc jeśli jakiś uczeń posiada kogoś z podobnymi potrzebami może przykładowo podzielić koszt zajęć na połowę. Np: 2 oszczędnych maturzystów, którzy zdecydują się na lekcje u nauczyciela razem 100 zł co da 50 zł na osobę.

Kontakt
Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 516 782 610 , proszę nie pisać za pośrednictwem portalu ze względu na długi możliwy czas oczekiwania na odpowiedź. W przypadku gdybym nie odbierał telefonu – prawdopodobnie prowadzę zajęcia, proszę w takim wypadku o SMS – zadzwonię w pierwszej wolnej chwili. Bardzo cenię sobie gdy rodzic mojego ucznia raz na miesiąc – dwa znajdzie odrobinę czasu na wykonanie telefonu w celu uzyskania informacji zwrotnej o dokonanych postępach.

Dojazd
W przypadku zamawiania zajęć z dojazdem proszę o wyrozumiałość i nie układanie bardzo napiętego planu zajęć dla dziecka ze względu na to że mogę zostać spowolniony przez korek, lub mieć konieczność dopowiedzenia czegoś istotnego przez co mogę być spóźniony np. 10 czy 15 minut.

Lekcje prowadzę legalnie, zgodnie z Ustawą o zryczałtowanym podatku dochodowym na życzenie ucznia wystawiam rachunki.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 23:00
Wtorek08:00 - 23:00
Środa08:00 - 23:00
Czwartek08:00 - 23:00
Piątek08:00 - 23:00
Sobota08:00 - 23:00
Niedziela08:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Paweł Boros
Pięciolinii 5 /m9
82-230 Warszawa
NIP: 579-21-22-766

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2015
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 55
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Od miesiąca przygotowuję się do matury z matematyki z Panem Pawłem na skype, i jestem zadowolona ;)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Zatrwożony ciągłymi niepowodzeniami akademickimi, zwróciłem się do Pawła o pomoc w zrozumieniu materiału. Dostałem nie tylko solidną dawkę wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości, ale również wiele przydanych wskazówek dotyczących czytania treści zadań oraz trafiania swoją odpowiedzią w często nieoczywisty klucz, co w połączeniu pozwoliło mi na zdobycie upragnionego zaliczenia. Atmosfera zajęć sprzyjała przyswajaniu kolejnych zagadnień ze względu na profesjonalne podejście okraszone poczuciem swobody i obustronnym zaangażowaniem.

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Zajęcia z Panem Pawłem są bardzo skuteczne i zróżnicowane wedle potrzeb ucznia. Podczas 3letniej współpracy przygotował mnie zarówno na każdy sprawdzian, abym miała pewność, że dany dział jest opanowany oraz wielokrotnie przygotowywał do ponadprogramowych konkursów i egzaminów matematycznych. Dzięki regularnym spotkaniom i rozwiązywaniu różnego typu zadań, często przygotowywanych przez Pana Pawła z jego własnych materiałów, podeszłam pewna siebie do matury rozszerzonej i osiągnęłam bardzo wysoki wynik.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

dzięki Pawłowi mam 100% z matury z matmy :)) bardzo polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Świetnie przygotował mnie do egzaminu! Pan Paweł zna się na rzeczy! Otwarty, sympatyczny i bardzo dobrze tłumaczy

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Kapitalny facet. Mega wiedza, spokój i opanowanie. Jak coś trzeba wytłumaczyć 100 razy to spokojnie tłumaczy 100 razy. Po za tym bardzo dużo praktycznych przykładów. Pomoc do kątem uczelni i biznesowym. Intuicja, talent finansowy i zdolność w przekazywaniu wiedzy. I super kawa :-)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Nie znajdziecie lepszego korepetytora od matematyki. Żaden sprawdzian czy nawet matura we własnej osobie nie będą straszne po zajęciach z Panem Pawłem. Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Jak najbardziej polecam współpracę z Panem Pawłem. Wszystkie moje wątpliwości z zakresu rachunkowości zostały rozwiane. Pan Paweł tłumaczy w sposób prosty i przejrzysty. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z całego procesu przygotowania do egzaminu maturalnego, który w moim wypadku trwał od drugiej klasy. Matematyka była pisana bez żadnego stresu. Polecam ;)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Jestem bardzo zadowolony z twajacej dwa semestry współpracy z Panem Pawłem. Bardzo polecam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Super korepetytor! Tłumaczy w zrozumiały i przejrzysty sposób, daje przydatne tipy, napewno jeszcze nie raz skorzystam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Najlepszy korepetytor jakiego miałam!
Wraz z przyjaciółka skorzystałysmy z zajęć u Pana Pawła, 6 h wystarczylo abyśmy pewne poszły napisac egzamin poprawkowy z rachunkowości. Jaka ocena aż 4,5.
Serdecznie polecam i na pewno skorzystam w przyszłosci jeśli będzie taka potrzeba

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Pan Paweł bardzo mi pomógł w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego, którego bardzo się bałam ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Od roku Pan Paweł udziela regularnie korepetycji z matematyki mojemu synowi. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało nam się nawiązać współpracę z Panem Pawłem. Jest kompetentny i profesjonalny. Tłumaczy wszystko szybko i w przystępny sposób. Syn pokochał matematykę. Jedyny problem to, że Pan Paweł nie interesuje się piłką nożną, ale chyba można mu to wybaczyć.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Bardzo dobre zajęcia z korepetytorem. Szybkie przygotowanie do kolokwium z rachunkowości finansowej, która dotychczas była moja bardzo słabą stroną. Spodziewam się dobrej oceny. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Korepetytor godny polecenia. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zadania z zakresu matematyki rozszerzonej, a do tego atrakcyjny cenowo i przykładający się do zajęć. Serdecznie polecam;)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Pan Paweł przygotowywał mnie do tegorocznej matury z matematyki, wcześniej ledwo zdawałem z klasy do klasy nie korzystając z żadnych pomocy w postaci korepetytorów. Zaś tegoroczną maturę zdałem na jakieś 70-85%, z czego jestem BARDZO zadowolony, ponieważ liczyłem tylko na to żeby zaliczyć ją tak aby zmieścić się w minimalnym progu punktowym. Lekcje przeprowadzane w ciepłej atmosferze, tłumaczenie bardzo jasne i dokładne, pieniądze dobrze zainwestowane, szczerze polecam!

avatar
Borys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Bardzo dobre przygotowanie do matury. Obawiałem się trochę tego egzaminu, jednak kilka miesięcy pracy z Panem Pawłem spowodowało że z najgorszego egzaminu matematyka stała się dla mnie tym najpewniejszym. Bardzo miła atmosfera zajęć ☺ polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z korepetytorem, ponieważ udało się przerobić materiał od którego uciekło kilku innych nauczycieli uznając go podobno za zbyt trudny. Po przeprowadzeniu zajęć z rachunkowości finansowej uważam że jednak nie było wcale najgorzej.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Super nauczyciel. Dzięki niemu nie boje się już matury. A bywało czasem ciężko :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Polecam zajęcia z nauczycielem, bardzo sprawna realizacja tematu

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Wszystkim bardzo polecam.
Pan Paweł przygotowywał mnie do egzaminu z rachunkowości finansowej. Był to już mój 4 egzamin z tego przedmiotu, 3 razy dostałem 2 w końcu zdecydowałem się pójść na korepetycje, umówiliśmy się na 3 spotkania i wreszcie udało mi się zdać i to na 4,5, co jak na mnie z tej dziedziny jest wielkim sukcesem. Spotkania prowadzone bardzo przejrzyście, omówione w sposób szczegółowy. Bardzo EFEKTYWNIE wykorzystany czas. Polecam każdemu!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 lutego 2018

Nie polecam, Pan wprowadził mnie w błąd podając zły wzór, przez co gorzej napisałam sprawdzian.

Paweł Boroś - Korepetycje

Odpowiadając na zarzut zacząłbym od prostego pytania co jest bardziej prawdopodobne - to czy korepetytor z 10cio letnim stażem nie zna wzoru na odchylenie standardowe (który pojawia się już w ambitniejszych gimnazjach), czy to że uczennica która była u mnie raz, na jedną godzinę, przed samym sprawdzianem zwyczajnie coś źle zanotowała i chce ze mnie zrobić kozła ofiarnego tak aby się poczuć lepiej (gorsza ocena nie będzie wtedy efektem gorszego przygotowania, a wynikiem działań tego okropnego korepetytora co się nie zna)
Pozwoliłem sobie wykonać telefon w celu ustalenia źródła niezadowolenia. I było nim niepoprawne policzenie rzeczonego odchylenia, które pozwoliłem sobie między innymi omówić z uczennicą podczas zajęć, ponieważ w karcie wzorów maturalnych jest on opisany z wykorzystaniem oznaczeń które pojawiają się dopiero na studiach. Wykonaliśmy także krótki przykład z 3 różnymi liczbami aby sobie to przerobić. Natomiast na sprawdzianie przydarzył się przykład gdzie niektóre liczby występowały wielokrotnie i uczennica źle wyliczyła mianownik (podzieliła przez ilość rodzajów liczb nie uwzględniając że niektóre wystąpiły wielokrotnie) stąd źródło błędu. Jako iż jest to uczennica z poziomu rozszerzonego to mając do dyspozycji godzinę przerabiałem w większości prawdopodobieństwo warunkowe i zaawansowaną kombinatorykę. Nie rozumiem więc wysuwania pretensji do korepetytora, szczególnie że podczas sprawdzianu mogła skorzystać z karty wzorów, który był udostępniony. Zaś nawet jeśli coś zostało zanotowane niepoprawnie, to rozwiązując jeden przykład samodzielnie i sprawdzając go z odpowiedziami z książki można wychwycić nieścisłość.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Dzięki bardzo dobrej współpracy z korepetytorem, mój syn świetnie radzi sobie od początku roku szkolnego.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Bardzo dobry nauczyciel, pomógł mi sprawnie w trakcie sesji poprawkowej.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Zdecydowany faworyt :) wyciąga z największych bagien, w dodatku wiedza zostaje w głowie - 3 (?) lata współpracy na studiach, bardzo go polecam! :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Mocno polecam! Paweł nadrobił ze mną spore zaległości (przed egzaminem maturalnym) i bardzo dobrze mnie przygotował. Pomimo mojej wieloletniej niechęci do matematyki, a za to dzięki naszej współpracy osiągnęłam bardzo wysoki, a wręcz zaskakujący wynik :)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Zdecydowanie polecam :) świetne przygotowanie do matury, mogę liczyć na wynik ponad 90% :) współpraca z Pawlem to czysta przyjemność, jest zaangażowany i poukładany :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Duży postęp w dość krótkim czasie! Sam nie spodziewałem się takich efektów. Wystarczą chęci, trochę pracy własnej i progres murowany :) Serdecznie polecam :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Bardzo polecam! Szczególnie dla osób, które na ostatnią chwilę potrzebują przygotować się na egzamin. Ja, mój z Rachunkowości Finansowej zaliczyłem dzięki pomocy Pawła! :)

avatar
Balbina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2016

Paweł to bardzo obowiązkowy i poukładany korepetytor. Zdecydowanie godny polecenia zarówno dla zatwardziałych "humanistów", jak i dla osób z przejściowymi problemami. Widać, że angażuje się w swoją pracę i maksymalnie wykorzystuje czas zajęć. Współpraca z takim człowiekiem to przyjemność. Pozdrawiam!

avatar
Ulyana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

jest wspanialym nauczycielem i bardzo dobrym czlowekiem. Bardzo dziekuje za nie jednokratna pomoc

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Zarówno ja jak i mój syn jesteśmy zadowoleni ze wspólnych lekcji matematyki. Efekty są fajne z z panem korepetytorem można się dogadać.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Pan Paweł w przeciągu dwóch spotkań, fajnie przygotował mnie do bardzo trudnego egzaminu z rachunkowości finansowej.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Do tej pory miałem wielu korepetytorów ale Pan Paweł wyjaśnił mi nagromadzony materiał z wcześniejszych lat i pomógł z osiągnięciu bardzo dobrego wyniku na maturze. Dodam, że bardzo trudno uczyło mi się matmy do tej pory. Dlatego polecam w 100% ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

96% z podstawy oraz 86% z rozszerzenia po jednym sezonie współpracy mówią same za siebie. Polecam ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Paweł bardzo mi pomógł przed kolokwium z rachunkowości, gdzie ten przedmiot totalnie mi nie leżał. Potem jeszcze kilka spotkań i aż zaliczyłem egzamin zerowy na 5! Polecam bardzo Pawła, jest cierpliwy, podchodzi do każdego Klienta indywidualnie i jest bardzo elastyczny.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Pan Paweł bardzo dobrze przygotował mnie do kolokwium z rachunku kosztów, które z poziomu absolutnego zera po dwóch spotkaniach zaliczyłam z łatwością.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2016

Świetny korepetytor łączący jednocześnie profesjonalizm i luźnie podejście do ucznia. Pomógł mi uporządkować i polepszyć moją wiedzę z matematyki.
Zdecydowanie polecam.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Dzięki przygotowaniu przez Pana Pawła nie czułam stresu podczas tegorocznej matury ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Pawłem w związku z przygotowaniem do matury mojego syna. Syn otrzymał dodatkowe materiały, które pozwoliły zdiagnozować różne problemy, nad którymi teraz się pracuje.

avatar
wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Swietny korepetytor - 5 z egzaminu mowi samo za siebie, a 1,5 tygodnia wczesniej bylem w punkcie zero.... przystepnie tlumaczony material, Paweł cierpliwe wyjasnia wszelkie watpliwosci, fleksyjność terminow. Polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2015

92% z matematyki! Super! Poziom podstawowy :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2015

Paweł to bardzo miły, spokojny nauczyciel, który ma bardzo dobre podejście do ucznia. Dzięki niemu matematyka nie jest taka straszna jak zwykle :) Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2015

Szczerze polecam. Czułem się bardzo dobrze przygotowany do matury, a same korepetycje prowadzone były w przyjaznej atmosferze. Pan Paweł prywatnie to osoba bardzo miła i inteligentna.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Bardzo dobry i wyrozumiały korepetytor, nauczy nawet opornych :D !!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Szczerze polecam. Szybko nauczył mnie materiału do matury i odpowiadał na moje pytania nawet po zajęciach. Prywatnie bardzo miła i inteligentna osoba, która dostosowuje się do ucznia i jego tempa. Jeśli potrzebujesz korepetycji z matematyki to mogę tylko polecić!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2014

Świetna atmosfera, ogromna wiedza i przede wszystkim wiele cierpliwości. Bezstresowa atmosfera i sposób w jaki pan Paweł tłumaczy sprawia, że matematyka staje się łatwiejsza. Wielkim atutem jest to, że pan Paweł zawsze ma kilka sposobów na wytłumaczenie tematu.
Bez wątpienia mogę polecić pana Pawła wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy ze zrozumieniem matematyki i chcą poprawić swoje wyniki w nauce.

avatar
Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Pawła. Podejście do zajęć oraz sposób w jaki tłumaczy problematyczne zagadnienia jest na tyle skuteczny, że mój syn nie ma już najmniejszych problemów z matematyką. Dodatkowo osoba sumienna, poważnie i profesjonalnie podchodząca do tego co robi. Jeszcze raz polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Pan Paweł to wyjątkowo inteligentna osoba, doskonale dopasowująca sposób, tempo i poziom nauczania do indywidualnego potencjału ucznia. Każda rzecz potrafi niestrudzenie tłumaczyć na wiele sposób, tak, ze wszystko staje się przejrzyste, a matematyka przy Nim jest jak jedna wielka logiczna układanka bez tajemnic. Człowiek na pewno godny polecenia! Nie trafiłem jeszcze na lepszego korepetytora. Szczerze polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2014

Zdecydowanie bardzo dobry korepetyor. Przygotowywałem się do konkursu z matematyki no i potrzebowałem pomocy, mój kolega polecił mi Pana Pawła, dzięki któremu zdał do następnej klasy. Pan Paweł wytłumaczył mi wszystko na spokojnie i dzięki niemu zająłem 2 miejsce w konkursie. Szczerze zachęcam do skorzystania z jego usług, pozdrawiam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Korepetytor pomógł mojemu synowi z materiałem między innymi z zakresu geometrii, co od lat było jego piętą achillesową, jednak systematyczną pracą można było osiągnąć efekty. Mój syn jest uczniem szkoły podstawowej i nie potrafi się dogadać z każdym korepetytorem, jednak w tym wypadku jestem bardzo zadowolona.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Pan Paweł bardzo sprawnie przygotował mnie do egzaminu poprawkowego z rachunkowości.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Jestem bardzo zadowolony z zeszłorocznej współpracy z Panem Pawłem, natomiast mój syn jest zadowolony ze swojego wyniku maturalnego. Kontakt z korepetytorem bezproblemowy, elastyczne i iindywidalne podejście do ucznia. Korepetytor jest także szczery i nie zrzucał winy za problemy z przedmiotem mojego syna na jego nauczyciela, jak się to często odbywa, tylko po kilku lekcjach wskazał te partie materiału które mój syn sobie odpuścił, przez co powstały zaległości i przerobił ten materiał.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2014

W poprzednim roku Pan Paweł solidnie przygotował mojego syna do matury z matematyki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.