Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam
Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadam 15letnie profesjonalne doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki . W tym czasie wyedukowałem już ponad tysiąc  uczniów . Nauczanie jest moim jedynym zajęciem, dzięki temu jestem dość elastyczny w kwestii organizacji zajęć. Jako osoba matematyczna wolę aby przemawiały za mnie liczby, więc pozwolę sobie zaznaczyć, iż 70% moich maturzystów na poziomie rozszerzonym i 60% podstawowych pisze egzamin maturalny osiągając wyniki pozwalające im być w gronie 5% najlepszych maturzystów z danego przedmiotu w kraju, co jest to o tyle istotne, iż nie przeprowadzam selekcji uczniów ze względu na ich umiejętności. Tzn. ucieczkę od przypadków „ciężkich” uważam za objaw zawodowego braku profesjonalizmu. (W kwestii wyjaśnienia wyniki z matur podstawowych są statystycznie nieco gorsze, ponieważ część uczniów przystępuje do nich mając na celu jedynie zaliczenie tego egzaminu, nie zaś późniejszą rekrutację na prestiżowe kierunki studiów.)
Mam także świadomość fatalnego stanu wiedzy wielu uczniów po 3 pechowych latach na które złożył się najpierw kilkumiesięczny strajk nauczycieli, później 2 lata nauczania zdalnego, które nadszarpnęły dyscyplinę zarówno osób nauczanych jak i nauczających.

Zajęcia prowadzę jedynie osobiście co jest gwarantem jakości w przeciwieństwie do prywatnych szkół gdzie nauczyciele mogą mieć różny poziom.

Uczniowie stosujący się do moich zaleceń, oraz realizujący mój plan nauczania osiągają dobre wyniki. Osobiście wierzę w proste rozwiązanie – indywidualnie stworzony na potrzeby ucznia plan działania – nie zaś w jakiegoś typu uniwersalną supermetodę zapisaną w modnej obcojęzycznej książce. Na ogół wystarczy mi kilka spotkań abym dokładnie zdiagnozował źródło problemów. Do najbardziej popularnych należą:
-„Dlaczego niczego nie rozumiem?”
-„Dlaczego zarówno podczas lekcji jak i odrabiania prac domowych zadania są rozwiązywane poprawne, zaś podczas sprawdzianu mam pustkę w głowie?”
-„Dlaczego ogólnie wszystkie działy idą mi dobrze, zaś mam poważny kłopot z działem X ?
-„Dlaczego mam problem z zadaniami tekstowymi?”
-„Dlaczego moim znajomym matematyka przychodzi łatwiej?”
-„Dlaczego często wydaje mi się że rozwiązuje zadania dobrze, zaś życie bezlitośnie to weryfikuje ;) ”
-„Dlaczego Pan/ Pani od matematyki się na mnie uwzięła”
„Czy zdam maturę? (lub inny Ważny Egzamin) Jakiego wyniku powinienem się spodziewać?”

Pozwolę sobie napisać czym są dla mnie skuteczne korepetycje. Jest to uzupełnienie pracy dziecka dokonywanej zarówno w szkole jak i we własnym zakresie . Nie chodzi oczywiście o to że uczeń ma okręcić całe swoje życie wokół matematyki. Wystarczy, że będzie stosunkowo uważał na lekcji, postara się odrobić prace domowe (oraz je sobie sprawdzić), czasem poczyta notatki z naszych wspólnych zajęć,  gdy czegoś zapomni - wskaże temat do powtórki, zaś w wypadku problemu z jakimś zadaniem potrafi zaprezentować jego treść. Nawet relatywnie słaby uczeń, który wywiąże się z tych prostych zadań może liczyć na mocne 3, najprawdopodobniej zaś 4. Niejednokrotnie okazywało się, że ktoś pierwotnie walczący o zdanie z klasy do klasy potrafił po kilku miesiącach współpracy zakończyć rok z mocnym 4. Należy jednak pamiętać, że ocena końcowa jest domeną nauczyciela i znam także przypadki gdzie uczeń piszący maturę rozszerzoną na poziomie 80% walczył co roku o zdanie z klasy do klasy. Temat obrony ucznia przed przesadnie ambitnymi nauczycielami z tzw. Dobrych Szkół także nie jest mi obcy.

Kontakt
Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 516 782 610, proszę nie pisać za pośrednictwem portalu ze względu na długi możliwy czas oczekiwania na odpowiedź. W przypadku gdybym nie odbierał telefonu – prawdopodobnie prowadzę zajęcia, proszę w takim wypadku o SMS – zadzwonię w pierwszej wolnej chwili. Bardzo cenię sobie gdy rodzic mojego ucznia raz na miesiąc – dwa znajdzie odrobinę czasu na wykonanie telefonu w celu uzyskania informacji zwrotnej o dokonanych postępach.

Metodologia zajęć
Osobiście wierzę w proste rozwiązania i tak dla osób przygotowujących się do egzaminu (np. ósmoklasisty, czy maturalnego) w pierwszej kolejności będziemy pracować na arkuszach z lat poprzednich aby ocenić słabe i mocne strony ucznia, aby potem opracować plan działania mający na celu minimalizację stron słabych tymi mocnymi. W przypadku egzaminu rozszerzonego pozwalam sobie najpierw sprawdzić znajomość poziomu podstawowego, co mam nadzieję, że jest oczywiste. Mogę polecać nabycie pewnych książek lub innych dodatków edukacyjnych, jednak nie jestem przedstawicielem handlowym i nie mam z tego tytułu żadnych korzyści. Proponowane rozwiązania mają ułatwić pracę ucznia.

Możliwa tematyka zajęć
przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomach podstawowym i rozszerzonym dla uczniów
- bieżąca pomoc w nauce tzn. poprawa ocen
- przygotowania do konkursów, olimpiad
- przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomach podstawowym i rozszerzonym dla osób dorosłych chcących poprawić wyniki na lata po opuszczeniu szkoły, w tym także przypomnienie „praktycznej matematyki” dla osób z problemami z nią np. w życiu zawodowym – wielu dorosłych wstydzi się tego problemu nie wiedząc jak jest powszechny.
- IB zarówno SL jak i HL z założeniem, iż zajęcia prowadzę po polsku (oczywiście materiały mogą być anglojęzyczne, jednak wiem, że właściwie wszyscy uczniowie preferują taką formę, wystarczy jedynie wyjaśnić pewne słowa – klucze
- oprócz programu polskiego znam dość dobrze także szwajcarski, jednak nie prowadzę zajęć po niemiecku

Lekcje online
Aby zrealizować takie zajęcia należy upewnić się, że posiada się łącze internetowe o odpowiedniej mocy do utrzymania swobodnej rozmowy na Skype. Polecam posiadanie tabletu graficznego – dzięki niemu nauczyciel widzi na żywo co pisze uczeń, bez posiadania jego przez obie strony, prowadzenie takich zajęć jest znacznie wolniejsze i dość toporne. (koszt takiego urządzenia to około 100 do 200 zł) Wielu uczniów wstydzi się włączać kamerę w ich trakcie, ponieważ podczas zajęć online rówieśnicy im dokuczali, jednak mam nadzieję, iż jest logicznym, że jestem stanowczo za stary aby bawił mnie fakt, że ktoś zrobił śmieszną minę. Obserwacja twarzy dostarcza jednak informacji zwrotnej o tym czy uczeń rozumie daną tematykę, ponieważ werbalnie mało który przyzna się, że coś nie jest do końca jasne, kultywując fatalne nawyki z polskiej szkoły.

Kwestie finansowe
Podstawowy koszt jednej godziny zegarowej zajęć – 200 zł. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia na terenie Warszawy, jednak zaznaczam z góry, iż opłata za dojazd najprawdopodobniej znacząco przekroczy koszt samych zajęć. Dlatego dla osób żyjących w odległości niepozwalającej na dojazd do Warszawskiego Ursynowa (Udzielam zajęć na ulicy Pięciolinii) polecam zajęcia w formie elektronicznej. Pozwolę sobie także zaznaczyć, iż nie negocjuję cen zajęć w dół – każdy szanujący się korepetytor ustala cenę tak aby popyt na zajęcia pokrył się z taką liczbą godzin jaką chce świadczyć.
Wielu z Państwa w tym momencie przestanie czytać dalej ogłoszenie, ponieważ jest tu masa innych osób ogłaszających się za znacznie mniejsze kwoty, jednak w dużej mierze należą one albo do nieposiadających większego doświadczenia studentów, albo wypalonych nauczycieli maszynowo dorabiających do pensji. Pojawia się więc pytanie czy warto ryzykować czas swojego dziecka i własne fundusze w organizacje zajęć które mogą przynieść minimalny efekt. Pozwolę sobie też na pewną zawodową złośliwość która dla osób udzielających korepetycji jest oczywista, zaś dla części klientów niekoniecznie. Mianowicie proszę pomyśleć czy osoba udzielająca zajęć za 60 zł mająca w środku roku szkolnego wiele wolnych terminów jest nauczycielem dobrym, czy raczej kiepskim?

Covid
Zmartwionych rodziców informuję, że posiadam zarówno status ozdrowieńca jak i jestem zaszczepiony.

Dojazd
W przypadku zamawiania zajęć z dojazdem proszę o wyrozumiałość i nie układanie bardzo napiętego planu zajęć dla dziecka ze względu na to że mogę zostać spowolniony przez korek, lub mieć konieczność dopowiedzenia czegoś istotnego przez co mogę być spóźniony np. 10 czy 15 minut.*Inne kwestie organizacyjne*W przypadku odwoływania zajęć proszę o informację w formie SMS na co najmniej 12 godzin przed terminem ich rozpoczęcia, najlepiej z podaniem godziny odwołanych zajęć, bez żadnych konsekwencji, jednak z zastrzeżeniem prawa do zmiany godziny przez korepetytora w wypadku ciągłego odwoływania zajęć. W przypadku poinformowania w przedziale czasowym 12 – 1 godziny do rozpoczęcia zajęć stosuję odpłatność 50% wartości umówionych zajęć, zaś odwołanie poniżej godziny to odpłatność 100%. Uzasadnieniem tego jest fakt posiadania napiętego grafiku gdzie wolne godziny mogę z łatwością wypełnić dodatkową godziną dla innego ucznia. Dotyczy to także spóźnień na zajęcia, szczególnie takich o których nie jestem informowany na bieżąco. Oczywiście okazyjne drobne spóźnienia rodzaju jestem wyjątkowo 10 minut później bo uciekł mi autobus staram się odrobić, sam także czasami opóźniam rozpoczęcie zajęć o kilka minut bo np. muszę dokończyć zadanie z uczniem poprzednim. Jednak sytuacje w których uczeń spóźnia mi się 45 minut bo zaspał na lekcję o 14 (przypadek prawdziwy) są także marnotrawstwem mojego czasu i w takim wypadku będę domagał się pełnej odpłatności za umówione zajęcia. W kwestii rozliczeń preferuję płatność po od razu po zakończonych zajęciach (przelewem, BLIKIEM albo gotówką) ew. na koniec tygodnia w przypadku kilku zajęć w tym czasie, ewentualnie z góry za cały miesiąc. Zajęcia prowadzę legalnie dlatego nie należy obawiać się przelewów o ile będzie się o nich pamiętało.

Uwaga
Lata doświadczenia wymagają ode mnie zawodowej szczerości, której niestety brakuje wielu moim kolegom-korepetytorom na tym portalu, którzy obiecują cuda, po to aby nie odrzucać żadnych klientów i napchać sobie w efekcie kieszenie na samym końcu uciekając od odpowiedzialności. Bardzo trudno jest nauczyć, szczególnie na wysokie oceny, dziecko które nie ma w sobie ambicji oraz chęci. Żaden nawet najdroższy i najbardziej doświadczony korepetytor tu nie pomoże. Przykładowo jeśli odrobienie pracy domowej to jest za dużo, bo biedny uczeń dostał więcej niż na 30 minut pracy to trzeba pamiętać że zdolność do samodzielnego rozwiązywania zadań u takiego osobnika będzie kuleć. Istnieje też pewien problem wrodzonego instynktu matematycznego i uczniów którzy wybrali rozszerzoną matematykę w liceum nie posiadając go praktycznie wcale. Często dostaję telefony od rodziców którzy chcieliby: niech Pan nauczy syna tak żeby miał przynajmniej 90% na rozszerzeniu i przychodzi później do mnie osoba która ma problemy z mnożeniem. Chciałbym także zaznaczyć że ja staram się uczyć tak aby dany uczeń osiągnął maksimum własnego potencjału , nie zaś czasem nierealne cele. Istnieje jeszcze problem wyników maturalnych - od dwóch lat zmieniała się konwencja tego egzaminu na znacznie trudniejszą, w której rzadko kiedy powtarzają się zadania z lat poprzednich. Fakt tego że np. córka w roku 2012, 13 czy 14 napisała maturę na 100% a syn w roku 18 na 70% nie oznacza że to syn ma gorsze umiejętności matematyczne. Zwyczajnie skończyły się czasy gdy rozszerzenia można było się wykuć, ponieważ polegało na pisaniu powtarzalnych zadań w których zmieniały się praktycznie tylko liczby. Nie jestem także fanem uczenia bardzo młodych uczniów, bo często nie są odpowiedzialni.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 23:00
Wtorek08:00 - 23:00
Środa08:00 - 23:00
Czwartek08:00 - 23:00
Piątek08:00 - 23:00
Sobota08:00 - 23:00
Niedziela08:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Paweł Boros
Pięciolinii 5 /m9
82-230 Warszawa
NIP: 579-21-22-766

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2015
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 110
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2024

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panem Pawłem, ponieważ wiem, że udało mi się zakończyć rok szkolny z dobrą oceną ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2024

Pan Paweł jest świetnym nauczycielem matematyki. Z całego serca polecam korepetycje u niego. Zajęcia z nim były dla mnie niezwykle pomocne a szczególnie przygotowanie do matury.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2024

Polecam. Pan Paweł bardzo miły i wyrozumiały, bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia i dobrze pomógł mi się przygotować do matury

avatar
Mikolaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2024

Pan Paweł to najlepszy korepetytor/nauczyciel jakiego spotkałem. Jego lekcje to sama przyjemność. Przekazuje wiedzę w niesamowity sposób i chętnie się nią dzieli. Bardzo polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2024

Pan Paweł nauczył mnie lepszych sposobów na rozwiązywanie zadań i pomógł przygotować się do matury, bez zbędnego stresu. Bardzo polecam.

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2024

Bardzo serdecznie polecam.
Korepetytor miły, komunikatywny i dbający o to aby uczeń zrozumiał sposoby rozwiązywania zadań.
Zajęcia jak najbardziej warte ceny.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2024

Bardzo serdecznie polecam

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Pawłem. Uczęszczam na zajęcia od września i widzę duży progres. Zajęcia warte swojej ceny !

avatar
Viktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2024

Gorąco polecam Pana Pawła najlepszy korepetytor z matematyki. Uczyłem się u Pana Pawła ponad 5 lat i mogę powiedzieć z całą pewnością , iż on najlepiej uczy. Pomógł mi On w nauczeniu się wielu zagadnień z którymi nie byłem w stanie poradzić sobie sam. Gorąco polecam.

avatar
Emilia R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2024

Gorąco polecam Pana Pawła mimo, że nigdy nie miałam problemów z matematyką, zajęcia rozwinęły moje myślenie matematyczne. Skupienie na arkuszach maturalnych i przede wszystkim miła atmosfera bez stresu. Polecam z całego serca

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Najlepszy korepetytor z matematyki. Uczę się już u Pana Pawła ponad dwa lata i mogę powiedzieć z całą pewnością , iż jest on obdarzony darem nauczania. Pomógł mi On w nauczeniu się wielu zagadnień z którymi nie byłem w stanie poradzić sobie sam. Gorąco polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2023

Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do matury z pomocą Pana Pawła. Świetne lekcje!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2023

Świetny nauczyciel, bardzo mi pomógł w trakcie sesji poprawkowej. Dzięki czemu mogę zacząć kolejny rok spokojna.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2023

Wspaniałe przygotowanie do sesji poprawkowej. Jestem bardzo wdzięczny Panu Pawłowi ! ;) Sądziłem że rachunkowość nigdy nie będzie moją mocną stroną, a tu się okazało że jednak można. Super zajęcia !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2023

Cieszę się że mogę rozpocząć kolejny rok współpracy z Panem Pawłem, bo wiem że nie muszę się martwić o wyniki z matematyki mojego syna, zaś sama bardzo sobie cenię spokój

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Jestem zadowolony z przygotowania do matury poprawkowej, a na początku wakacji sądziłem że może być z tym ciężko.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Pan Paweł przygotowywał mojego syna do matury poprawkowej z matematyki, po sprawdzeniu odpowiedzi wiemy już że mamy to z głowy :)

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2023

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu zajęć.

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Świetny nauczyciel,! Jestem zadowolona, że moje dzieci udają się na zajęcia bez wrażenia, że są wysyłane tam za karę.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2023

Pan Paweł przygotowywał moją córkę do matury poprawkowej, wiem że zostało jeszcze kilka dni, ale czuję że nie trzeba będzie się martwić o nic, żałujemy że nie zaczęliśmy współpracy prędzej ;)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2023

Polecam współpracę z tym Panem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2023

Przygotowanie merytoryczne zajęć jest na wysokim poziomie. Pan Paweł zawsze umie łatwo odpowiedzieć na moje pytania w stosunku do tego co się dzieje podaczs lekcji w szkole, a co nie zawsze od razu można zauważyć samemu

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2023

Jestem zadowolony z zajęć

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2023

Jestem zadowolona z zajęć mojego dziecka z Panem Pawłem. Przez cały kilkuletni okres współpracy mogę odnotować poprawę ocen. Czasem miałam wrażenie, że nauczycielom w szkołach publicznych zwyczajnie nie chce się uczyć zwykłych uczniów, dlatego zdecydowałam o konieczności dodatkowych lekcji. Czuję, że udało się spełnić moje oczekiwania w stosunku do zajęć. Co więcej, warto dodać, że kontakt z tym Panem był bardzo dobry co także uważam na plus.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2023

Bardzo lubię kiedy nie jestem zagrożona na koniec roku ;)

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2023

Wspaniale prowadzone zajęcia, Pan od zajęć potrafi często odpowiedzieć na pytania które wydawały mi się bardzo trudne, tak że jednak okazuje się że jednak były łatwe.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2023

Polecam :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2023

Pan Paweł pomaga mi w przygotowaniu do sesji poprawkowej, czuje się znacznie pewniej dzięki tej współpracy.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2023

Dobra współpraca, matematyka wytłumaczona w przystępny sposób.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Uczyliśmy się razem 4 lata liceum, Pan Paweł jest bardzo miły i pomocny.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Dzięki temu, że ten Pan mnie przypilnował dostałem się na studia takie jakie chciałem. Bardzo dobra współpraca

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Kilka lat bardzo dobrej współpracy z Panem Pawłem.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Jest to jedyny nauczyciel matematyki, którego się nie boję co uważam za duży plus.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Gdy zaczynałam współpracę, bałam się o możliwość zdania matury z matematyki. Po około pół roku wspólnej pracy udało mi się zdać z dużym zapasem, z czego się bardzo cieszę ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2023

Miałem zajęcia z Panem Pawłem przez 2 lata. Dzięki jego zajęciom udało mi się napisać maturę na wysokim poziomie, pomimo że miałem przed zapisaniem się na zajęcia miałem bardzo niski poziom.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Dziekuję Panie Pawle za 6 lat pracy z moim synem w szwajcarskim gimnazjum. Dzięki Panu rozumie matematykę i zdał pięknie maturę z niej. Jest pan w swojej dziedzinie niezastąpiony, kompetentny, pracowity, z podejsciem do ucznia. Nie umiem wyrazić mojej wdzięczności do Pana. Bardzo dziekuję za wszystkie te lata pracy z moim synem. Anna

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Na zajęcie do Pana Pawła chodziłam przez prawie całe liceum, otrzymałam wsparcie oraz ogromną pomoc, które umożliwiły mi napisanie matur z matematyki na poziomie rozszerzonym na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze, i zawsze uzyskiwałam odpowiedź na wszystkie moje pytania, mimo tego że czasami było ich naprawdę bardzo wiele :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Zdecydowanie polecam. Pan Paweł świetnie przygotował mnie do matury.

avatar
Kacper K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Uczęszczam do Pana Pawła już 3 lata dzięki lekcją poprawiłem swoje oceny i z łatwością zadałem egzaminy do liceum.
Bardzo polecam.

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Pierwszy raz byłam u Pawła kiedy byłam na I roku studiów magisterskich, uczyłam się rachunkowości zarządczej i rachunkowości finansowej, potem pomagał mi z analizą fundamentalną i oceną projektów inwestycyjnych, jednym słowem, nie ma przedmiotów na których by się nie znał Paweł. Nauczyciel jest bardzo wykształcony, na wysokim poziomie prowadzi zajęcia. 21.09.21 Jestem obroniona na 5 w Akademii Leona Kózmińskiego i tym zawdzięczam Panu! Polecam szczerze takiego dobrego nauczyciela.

avatar
Szymon W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2021

Wszystkie pomoce do zrozumienia zadań są dostępne i same lekcje są przeprowadzane profesjonalnie :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Polecam zajęcia z p.Pawłem.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2021

Zajęcia bardzo pomogły mi w uzyskaniu wysokiego wyniku z rozszerzonej matury z matematyki. Pan Paweł bardzo angażuje się w prowadzone lekcje, zawsze starał się abym dokładnie zrozumiała każdy temat. Podczas wykonywanych zadań sprawdzał czy na pewno rozumiem to, co zapewniałam że rozumiem. Bardzo polecam zajęcia, dzięki nim polubiłam matematykę.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Czekałem z wystawieniem opinii do zakończenia przeze mnie studiów z FInansów i Rachunkowości na ALK. Z Panem Pawłem pracowałem przy różnych przedmiotach podczas wszystkich 4 semestrów. Pomógł mi zrozumieć takie przedmioty jak Finanse i Rachunkowość, Rachunkowość Instrumentów Finansowych, Zaawansowana Rachunkowość Zarządcza, Standardy Rachunkowości i chyba jeszcze co najmniej 1 przedmiot był.

Polecam! Profesjonalizm w czystej postaci.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Bardzo polecam Pana Pawła, szybka i profesjonalna pomoc, również dobra komunikacja, a co najważniejsze od Pana Pawła wypływa uprzejmość :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Dzięki Panu Pawłowi napisałem egzamin z rachunkowości na 5. Dobrze przygotowany materiał i jasne wyjaśnienia, POLECAM.

avatar
Ziemowit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Bardzo pomocny w zrozumieniu materiału z matematyki rozszerzonej. Polecam wszystkim niezależnie od poziomu

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panem Pawłem. Serdecznie polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Polecam Pana Pawła, profesjonalne podejście do ucznia. Dzięki niemu nauka staje się łatwa i przyjemna.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Moim zdaniem jeden z lepszych o ile nie najlepszy korepetytor jakiego poznałem. Wszyskto jasno i dokładnie tłumaczy nawet osobie która bardzo słabo rozumie matematykę. Naprawdę byłem zadowolony z lekcji I czułem, że chce się uczyć. Żaden nauczyciel w szkole tego nie sprawił. Dla mnie 5/5

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Bardzo polecam, duża pomoc w zrozumieniu wielu zadań z matury, wytłumaczeniu niejednego działu licealnego z matematyki rozszerzonej.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Bardzooo polecam Pana Pawła!!! Przemiła atmosfera zajęć, świetne przygotowanie do matury i do zajęć szkolnych.
W pełni odpowiadał mi schemat prowadzenia zajęć oraz wszystkie materialy, które otrzymałam. Żałuję, że nieco wczesniej nie znalazłam tego korepetytora, bo postęp jaki zrozbiłam jest zniewalający.
Polecam!!

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Nawet ze mnie, Pan Paweł wykrzesał umiejętność rozwiązania zadań z matury rozszerzonej

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Gorąco polecam lekcje z Panem Pawłem. Zawsze świetnie przygotowany do zajęć, posiadający ogromną wiedzę, którą przekazuje w spokojny ale co najważniejsze skuteczny sposób.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Od miesiąca przygotowuję się do matury z matematyki z Panem Pawłem na skype, i jestem zadowolona ;)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Zatrwożony ciągłymi niepowodzeniami akademickimi, zwróciłem się do Pawła o pomoc w zrozumieniu materiału. Dostałem nie tylko solidną dawkę wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości, ale również wiele przydanych wskazówek dotyczących czytania treści zadań oraz trafiania swoją odpowiedzią w często nieoczywisty klucz, co w połączeniu pozwoliło mi na zdobycie upragnionego zaliczenia. Atmosfera zajęć sprzyjała przyswajaniu kolejnych zagadnień ze względu na profesjonalne podejście okraszone poczuciem swobody i obustronnym zaangażowaniem.

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Zajęcia z Panem Pawłem są bardzo skuteczne i zróżnicowane wedle potrzeb ucznia. Podczas 3letniej współpracy przygotował mnie zarówno na każdy sprawdzian, abym miała pewność, że dany dział jest opanowany oraz wielokrotnie przygotowywał do ponadprogramowych konkursów i egzaminów matematycznych. Dzięki regularnym spotkaniom i rozwiązywaniu różnego typu zadań, często przygotowywanych przez Pana Pawła z jego własnych materiałów, podeszłam pewna siebie do matury rozszerzonej i osiągnęłam bardzo wysoki wynik.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

dzięki Pawłowi mam 100% z matury z matmy :)) bardzo polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Świetnie przygotował mnie do egzaminu! Pan Paweł zna się na rzeczy! Otwarty, sympatyczny i bardzo dobrze tłumaczy

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Kapitalny facet. Mega wiedza, spokój i opanowanie. Jak coś trzeba wytłumaczyć 100 razy to spokojnie tłumaczy 100 razy. Po za tym bardzo dużo praktycznych przykładów. Pomoc do kątem uczelni i biznesowym. Intuicja, talent finansowy i zdolność w przekazywaniu wiedzy. I super kawa :-)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Nie znajdziecie lepszego korepetytora od matematyki. Żaden sprawdzian czy nawet matura we własnej osobie nie będą straszne po zajęciach z Panem Pawłem. Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Jak najbardziej polecam współpracę z Panem Pawłem. Wszystkie moje wątpliwości z zakresu rachunkowości zostały rozwiane. Pan Paweł tłumaczy w sposób prosty i przejrzysty. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z całego procesu przygotowania do egzaminu maturalnego, który w moim wypadku trwał od drugiej klasy. Matematyka była pisana bez żadnego stresu. Polecam ;)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Jestem bardzo zadowolony z twajacej dwa semestry współpracy z Panem Pawłem. Bardzo polecam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Super korepetytor! Tłumaczy w zrozumiały i przejrzysty sposób, daje przydatne tipy, napewno jeszcze nie raz skorzystam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Najlepszy korepetytor jakiego miałam!
Wraz z przyjaciółka skorzystałysmy z zajęć u Pana Pawła, 6 h wystarczylo abyśmy pewne poszły napisac egzamin poprawkowy z rachunkowości. Jaka ocena aż 4,5.
Serdecznie polecam i na pewno skorzystam w przyszłosci jeśli będzie taka potrzeba

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Pan Paweł bardzo mi pomógł w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego, którego bardzo się bałam ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Od roku Pan Paweł udziela regularnie korepetycji z matematyki mojemu synowi. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało nam się nawiązać współpracę z Panem Pawłem. Jest kompetentny i profesjonalny. Tłumaczy wszystko szybko i w przystępny sposób. Syn pokochał matematykę. Jedyny problem to, że Pan Paweł nie interesuje się piłką nożną, ale chyba można mu to wybaczyć.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Bardzo dobre zajęcia z korepetytorem. Szybkie przygotowanie do kolokwium z rachunkowości finansowej, która dotychczas była moja bardzo słabą stroną. Spodziewam się dobrej oceny. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Korepetytor godny polecenia. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zadania z zakresu matematyki rozszerzonej, a do tego atrakcyjny cenowo i przykładający się do zajęć. Serdecznie polecam;)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Pan Paweł przygotowywał mnie do tegorocznej matury z matematyki, wcześniej ledwo zdawałem z klasy do klasy nie korzystając z żadnych pomocy w postaci korepetytorów. Zaś tegoroczną maturę zdałem na jakieś 70-85%, z czego jestem BARDZO zadowolony, ponieważ liczyłem tylko na to żeby zaliczyć ją tak aby zmieścić się w minimalnym progu punktowym. Lekcje przeprowadzane w ciepłej atmosferze, tłumaczenie bardzo jasne i dokładne, pieniądze dobrze zainwestowane, szczerze polecam!

avatar
Borys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Bardzo dobre przygotowanie do matury. Obawiałem się trochę tego egzaminu, jednak kilka miesięcy pracy z Panem Pawłem spowodowało że z najgorszego egzaminu matematyka stała się dla mnie tym najpewniejszym. Bardzo miła atmosfera zajęć ☺ polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z korepetytorem, ponieważ udało się przerobić materiał od którego uciekło kilku innych nauczycieli uznając go podobno za zbyt trudny. Po przeprowadzeniu zajęć z rachunkowości finansowej uważam że jednak nie było wcale najgorzej.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Super nauczyciel. Dzięki niemu nie boje się już matury. A bywało czasem ciężko :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Polecam zajęcia z nauczycielem, bardzo sprawna realizacja tematu

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Wszystkim bardzo polecam.
Pan Paweł przygotowywał mnie do egzaminu z rachunkowości finansowej. Był to już mój 4 egzamin z tego przedmiotu, 3 razy dostałem 2 w końcu zdecydowałem się pójść na korepetycje, umówiliśmy się na 3 spotkania i wreszcie udało mi się zdać i to na 4,5, co jak na mnie z tej dziedziny jest wielkim sukcesem. Spotkania prowadzone bardzo przejrzyście, omówione w sposób szczegółowy. Bardzo EFEKTYWNIE wykorzystany czas. Polecam każdemu!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 lutego 2018

Nie polecam, Pan wprowadził mnie w błąd podając zły wzór, przez co gorzej napisałam sprawdzian.

Paweł Boroś - Korepetycje

Odpowiadając na zarzut zacząłbym od prostego pytania co jest bardziej prawdopodobne - to czy korepetytor z 10cio letnim stażem nie zna wzoru na odchylenie standardowe (który pojawia się już w ambitniejszych gimnazjach), czy to że uczennica która była u mnie raz, na jedną godzinę, przed samym sprawdzianem zwyczajnie coś źle zanotowała i chce ze mnie zrobić kozła ofiarnego tak aby się poczuć lepiej (gorsza ocena nie będzie wtedy efektem gorszego przygotowania, a wynikiem działań tego okropnego korepetytora co się nie zna)
Pozwoliłem sobie wykonać telefon w celu ustalenia źródła niezadowolenia. I było nim niepoprawne policzenie rzeczonego odchylenia, które pozwoliłem sobie między innymi omówić z uczennicą podczas zajęć, ponieważ w karcie wzorów maturalnych jest on opisany z wykorzystaniem oznaczeń które pojawiają się dopiero na studiach. Wykonaliśmy także krótki przykład z 3 różnymi liczbami aby sobie to przerobić. Natomiast na sprawdzianie przydarzył się przykład gdzie niektóre liczby występowały wielokrotnie i uczennica źle wyliczyła mianownik (podzieliła przez ilość rodzajów liczb nie uwzględniając że niektóre wystąpiły wielokrotnie) stąd źródło błędu. Jako iż jest to uczennica z poziomu rozszerzonego to mając do dyspozycji godzinę przerabiałem w większości prawdopodobieństwo warunkowe i zaawansowaną kombinatorykę. Nie rozumiem więc wysuwania pretensji do korepetytora, szczególnie że podczas sprawdzianu mogła skorzystać z karty wzorów, który był udostępniony. Zaś nawet jeśli coś zostało zanotowane niepoprawnie, to rozwiązując jeden przykład samodzielnie i sprawdzając go z odpowiedziami z książki można wychwycić nieścisłość.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Dzięki bardzo dobrej współpracy z korepetytorem, mój syn świetnie radzi sobie od początku roku szkolnego.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Bardzo dobry nauczyciel, pomógł mi sprawnie w trakcie sesji poprawkowej.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Zdecydowany faworyt :) wyciąga z największych bagien, w dodatku wiedza zostaje w głowie - 3 (?) lata współpracy na studiach, bardzo go polecam! :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Mocno polecam! Paweł nadrobił ze mną spore zaległości (przed egzaminem maturalnym) i bardzo dobrze mnie przygotował. Pomimo mojej wieloletniej niechęci do matematyki, a za to dzięki naszej współpracy osiągnęłam bardzo wysoki, a wręcz zaskakujący wynik :)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Zdecydowanie polecam :) świetne przygotowanie do matury, mogę liczyć na wynik ponad 90% :) współpraca z Pawlem to czysta przyjemność, jest zaangażowany i poukładany :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Duży postęp w dość krótkim czasie! Sam nie spodziewałem się takich efektów. Wystarczą chęci, trochę pracy własnej i progres murowany :) Serdecznie polecam :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Bardzo polecam! Szczególnie dla osób, które na ostatnią chwilę potrzebują przygotować się na egzamin. Ja, mój z Rachunkowości Finansowej zaliczyłem dzięki pomocy Pawła! :)

avatar
Balbina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2016

Paweł to bardzo obowiązkowy i poukładany korepetytor. Zdecydowanie godny polecenia zarówno dla zatwardziałych "humanistów", jak i dla osób z przejściowymi problemami. Widać, że angażuje się w swoją pracę i maksymalnie wykorzystuje czas zajęć. Współpraca z takim człowiekiem to przyjemność. Pozdrawiam!

avatar
Ulyana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

jest wspanialym nauczycielem i bardzo dobrym czlowekiem. Bardzo dziekuje za nie jednokratna pomoc

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Zarówno ja jak i mój syn jesteśmy zadowoleni ze wspólnych lekcji matematyki. Efekty są fajne z z panem korepetytorem można się dogadać.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Pan Paweł w przeciągu dwóch spotkań, fajnie przygotował mnie do bardzo trudnego egzaminu z rachunkowości finansowej.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Do tej pory miałem wielu korepetytorów ale Pan Paweł wyjaśnił mi nagromadzony materiał z wcześniejszych lat i pomógł z osiągnięciu bardzo dobrego wyniku na maturze. Dodam, że bardzo trudno uczyło mi się matmy do tej pory. Dlatego polecam w 100% ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

96% z podstawy oraz 86% z rozszerzenia po jednym sezonie współpracy mówią same za siebie. Polecam ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Paweł bardzo mi pomógł przed kolokwium z rachunkowości, gdzie ten przedmiot totalnie mi nie leżał. Potem jeszcze kilka spotkań i aż zaliczyłem egzamin zerowy na 5! Polecam bardzo Pawła, jest cierpliwy, podchodzi do każdego Klienta indywidualnie i jest bardzo elastyczny.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Pan Paweł bardzo dobrze przygotował mnie do kolokwium z rachunku kosztów, które z poziomu absolutnego zera po dwóch spotkaniach zaliczyłam z łatwością.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2016

Świetny korepetytor łączący jednocześnie profesjonalizm i luźnie podejście do ucznia. Pomógł mi uporządkować i polepszyć moją wiedzę z matematyki.
Zdecydowanie polecam.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Dzięki przygotowaniu przez Pana Pawła nie czułam stresu podczas tegorocznej matury ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Pawłem w związku z przygotowaniem do matury mojego syna. Syn otrzymał dodatkowe materiały, które pozwoliły zdiagnozować różne problemy, nad którymi teraz się pracuje.

avatar
wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Swietny korepetytor - 5 z egzaminu mowi samo za siebie, a 1,5 tygodnia wczesniej bylem w punkcie zero.... przystepnie tlumaczony material, Paweł cierpliwe wyjasnia wszelkie watpliwosci, fleksyjność terminow. Polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2015

92% z matematyki! Super! Poziom podstawowy :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2015

Paweł to bardzo miły, spokojny nauczyciel, który ma bardzo dobre podejście do ucznia. Dzięki niemu matematyka nie jest taka straszna jak zwykle :) Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2015

Szczerze polecam. Czułem się bardzo dobrze przygotowany do matury, a same korepetycje prowadzone były w przyjaznej atmosferze. Pan Paweł prywatnie to osoba bardzo miła i inteligentna.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Bardzo dobry i wyrozumiały korepetytor, nauczy nawet opornych :D !!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Szczerze polecam. Szybko nauczył mnie materiału do matury i odpowiadał na moje pytania nawet po zajęciach. Prywatnie bardzo miła i inteligentna osoba, która dostosowuje się do ucznia i jego tempa. Jeśli potrzebujesz korepetycji z matematyki to mogę tylko polecić!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2014

Świetna atmosfera, ogromna wiedza i przede wszystkim wiele cierpliwości. Bezstresowa atmosfera i sposób w jaki pan Paweł tłumaczy sprawia, że matematyka staje się łatwiejsza. Wielkim atutem jest to, że pan Paweł zawsze ma kilka sposobów na wytłumaczenie tematu.
Bez wątpienia mogę polecić pana Pawła wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy ze zrozumieniem matematyki i chcą poprawić swoje wyniki w nauce.

avatar
Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Pawła. Podejście do zajęć oraz sposób w jaki tłumaczy problematyczne zagadnienia jest na tyle skuteczny, że mój syn nie ma już najmniejszych problemów z matematyką. Dodatkowo osoba sumienna, poważnie i profesjonalnie podchodząca do tego co robi. Jeszcze raz polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Pan Paweł to wyjątkowo inteligentna osoba, doskonale dopasowująca sposób, tempo i poziom nauczania do indywidualnego potencjału ucznia. Każda rzecz potrafi niestrudzenie tłumaczyć na wiele sposób, tak, ze wszystko staje się przejrzyste, a matematyka przy Nim jest jak jedna wielka logiczna układanka bez tajemnic. Człowiek na pewno godny polecenia! Nie trafiłem jeszcze na lepszego korepetytora. Szczerze polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2014

Zdecydowanie bardzo dobry korepetyor. Przygotowywałem się do konkursu z matematyki no i potrzebowałem pomocy, mój kolega polecił mi Pana Pawła, dzięki któremu zdał do następnej klasy. Pan Paweł wytłumaczył mi wszystko na spokojnie i dzięki niemu zająłem 2 miejsce w konkursie. Szczerze zachęcam do skorzystania z jego usług, pozdrawiam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Korepetytor pomógł mojemu synowi z materiałem między innymi z zakresu geometrii, co od lat było jego piętą achillesową, jednak systematyczną pracą można było osiągnąć efekty. Mój syn jest uczniem szkoły podstawowej i nie potrafi się dogadać z każdym korepetytorem, jednak w tym wypadku jestem bardzo zadowolona.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Pan Paweł bardzo sprawnie przygotował mnie do egzaminu poprawkowego z rachunkowości.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Jestem bardzo zadowolony z zeszłorocznej współpracy z Panem Pawłem, natomiast mój syn jest zadowolony ze swojego wyniku maturalnego. Kontakt z korepetytorem bezproblemowy, elastyczne i iindywidalne podejście do ucznia. Korepetytor jest także szczery i nie zrzucał winy za problemy z przedmiotem mojego syna na jego nauczyciela, jak się to często odbywa, tylko po kilku lekcjach wskazał te partie materiału które mój syn sobie odpuścił, przez co powstały zaległości i przerobił ten materiał.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2014

W poprzednim roku Pan Paweł solidnie przygotował mojego syna do matury z matematyki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.