Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Katowice
Faktura VAT

Boris Martel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Boris Martel

O mnie

Bonjour, comment ça va ?  :)Nazywam się Borys i pochodzę z Prowansji. Jestem Native Speakerem z ponad 5 letnim doświadczeniem w nauczaniu. Mówię po francusku, angielsku i troszeczkę po polsku ( jest zdecydowanie trudniejszy niż francuski! :) ). Moje zajęcia odbywają się zazwyczaj w 100% po francusku, jeśli jednak zachodzi taka potrzeba, to tłumaczymy trudne zagadnienia na język angielski. Zajęcia prowadzę z uczniami posiadającymi wiedzę od poziomu A2 aż do C2.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 09.2015
Institut national des sciences appliquees
Inżynier
Ingenieur industriel
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Boris jest bardzo dobrym nauczycielem. Nauczył mnie zarówno języka potocznego jak i wypełniania dokumentów urzędowych. Nawet gramatykę tłumaczy w ciekawy sposób.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Świetne zajęcia - pełne energii, ciekawe i wzbogacające słownictwo! Gorąco polecam! Nauka francuskiego jeszcze nigdy nie była tak interesująca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.