Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 / 50 min

Piotr Wykurz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

LEKCJE GRY NA PERKUSJI W WARSZAWIE

Nauka gry na perkusji to nie tylko świetny sposób na wyrażenie siebie, ale także fantastyczna metoda na poprawę koordynacji ruchowej i koncentracji. Perkusja to instrument, który niezwykle stymuluje nasz mózg, pobudza kreatywność i dostarcza mnóstwo nowych, pozytywnych bodźców. To wyjątkowe połączenie treningu dla umysłu i ciała oraz doskonała okazja do odkrywania własnej muzycznej pasji.

Cześć nazywam się Piotr Wykurz z chęcią przekaże Ci wiedzę, bo uwielbiam to robić :) Muzyką zajmuje się ponad 15 lat, jest całym moim życiem i największą pasją. Aktualnie występuję z takimi artystami jak:

  • Jann ,
  • ARS LATRANS Orchestra ,
  • Clock Machine

W ostatnim czasie współpracowałem również z takimi artystami jak: Dawid Tyszkowski , Igo , koko die, Bass Astral x Igo Orchestra, Sanah , Kwiat Jabłoni.

Sam inspiruje się jazzem, elektroniką, funkiem, hip-hopem. W chwilach wolnych od muzyki zgłębiam tajniki jogi, spaceruje po lesie i górach, podziwiam naturę i prowadzę artystyczny kolektyw ARS LATRANS.

instagram
@__waterbody_

video:
Gala Bestsellerów Empiku 2020 - Sanah x Igo
https://youtu.be/TuuJGJa7NZU
Mastercard OFF camera 2023 - Jann
https://youtu.be/Sx1OKaikOXo?si=le4SpqWZ PDGMcXbi

Moim zdaniem talent to 20% sukcesu, 80% to praca nad rozwojem. Nie ma dwóch takich samych osób na Ziemi, dlatego każdy może stworzyć swój indywidualny styl i wyrażać siebie tworząc muzykę. Chciałbym pokazać Ci nowe możliwości grania, zainspirować i pomóc technicznie. Niezależnie od tego czy chcesz dopiero zacząć przygodę z muzyką czy masz już pewien staż.

ROZKŁAD ZAJĘĆ

1. Technika - trzymanie pałek, granie z lekkością i pełnym dźwiękiem, technika moellera.

2. Rytm - granie równo i ciekawie, czasem zupełnie na odwrót by ćwiczyć przeciwne półkule, różne podziały rytmiczne, encyklopedia jak zagrać każdy możliwy rytm.

3. Głowa - twórcze podejście do grania, odpowiednia motywacja :) myślenie za zestawem, improwizacja

4. Groove - co zrobić żeby najprostszy rytm sprawiał że wszyscy chcą się ruszać

5. Covery - czasem warto pograć znane piosenki i je przeanalizować, lub pograć w powietrzu na wirtualnym domowym zestawie ze słuchawkami na uszach

6. Zespół - co jak i gdzie :) + kompozycja, tworzenie piosenek

7. Zabawa - bo tak naprawdę musi być wesoło ciekawie i kreatywnie

8. Świadomość ciała za zestawem perkusyjnym

9. Ableton - obsługa programu oraz podstawy produkcji muzyki. W obecnych czasach jest to nieodłączny element każdego instrumentalisty.

JAK DZIAŁAM

Nie lubię wielogodzinnych ćwiczeń i skupiania uwagi na sprawach nieistotnych. Lekcję dzielę na dwie części:
|Teoretyczną pokazuje Ci nową technikę - z czym wracasz sobie do domu i ćwiczysz sam do kolejnej lekcji, na której koryguje błędy
|Praktyczną gramy, gramy i jeszcze raz gramy - czyli rytmika, głowa, groove, covery.
|Produkcja muzyki uczymy się obsługi Abletona, tworzymy beat-y elektroniczne oraz wykorzystujemy funkcje Abletona w praktyce za zestawem.

Lepiej ćwiczyć uważnie 15 min/dziennie niż 2h myśląc o tym co robiłeś wczoraj przedwczoraj albo będziesz robił po jutrze. Dlatego wspólnie popracujemy nad uważnością, możemy także poćwiczyć techniki koncentracji umysłu za zestawem.

KOSZT LEKCJI

100 zł - 50 min 
120 zł - 60 min

kurs 4 mc-e zajęć (60 min raz w tyg. łącznie 16 zajęć) - 1800 zł
kurs 4 mc-e zajęć (50 min raz w tyg. łącznie 16 zajęć) - 1500 zł

COŚ O MNIE

Każdego człowieka traktuje indywidualnie i wymyślam ćwiczenia dostosowane do jego poziomu posiadanych umiejętności. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą. Najbardziej zależy mi na dzieleniu się wiedzą oraz motywacji w osiąganiu życiowych celi. Dlatego jeżeli jesteś nie pewny/a czy warto spróbować, przyjdź a sam/a się przekonasz. 

Zajęcia prowadzę w pracowni w Warszawie (Praga Północ ul. Tadeusza Borowskiego 2).

KONTAKT
Tel: 502-091-811

Pozdrawiam (: 
Piotr Wykurz

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Jako muzyka Piotrka nie trzeba reklamować bo sam świetnie to robi, ale warto wspomnieć, że jest przy tym świetnym nauczycielem! Lekcje są ciekawe, zróżnicowane i przede wszystkim zawsze wychodzi się z nich z pakietem nowych doświadczeń i informacji. Już po pierwszych zajęciach widać, że jest to człowiek z pasją, którą umiejętnie zaraża swoich uczniów. Zdecydowanie polecam!

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Polecam Wam Piotra! Uczęszczam do niego na lekcje ok kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonujemy. Na zajęciach u niego koncentrujemy się na czuciu muzyki i praktycznej stronie grania. Piotrek to inspirująca i otwarta osoba, która jest pomocna również poza zajęciami, odpowiada na pytania, może podesłać dodatkowe materiały.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Jeśli uczyć się grać, to tylko u kogoś, kto czuje bluesa, a rock'n'rolla ma we krwi. Piotrek jest właśnie taką osobą.
Zajęcia są intensywne, ale prowadzone z humorem i na luzie, co gwarantuje szybkie postępy.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.