Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Warszawa

Piotr Wykurz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Piotr Wykurz

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Jako muzyka Piotrka nie trzeba reklamować bo sam świetnie to robi, ale warto wspomnieć, że jest przy tym świetnym nauczycielem! Lekcje są ciekawe, zróżnicowane i przede wszystkim zawsze wychodzi się z nich z pakietem nowych doświadczeń i informacji. Już po pierwszych zajęciach widać, że jest to człowiek z pasją, którą umiejętnie zaraża swoich uczniów. Zdecydowanie polecam!

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Polecam Wam Piotra! Uczęszczam do niego na lekcje ok kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonujemy. Na zajęciach u niego koncentrujemy się na czuciu muzyki i praktycznej stronie grania. Piotrek to inspirująca i otwarta osoba, która jest pomocna również poza zajęciami, odpowiada na pytania, może podesłać dodatkowe materiały.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2016

Jeśli uczyć się grać, to tylko u kogoś, kto czuje bluesa, a rock'n'rolla ma we krwi. Piotrek jest właśnie taką osobą.
Zajęcia są intensywne, ale prowadzone z humorem i na luzie, co gwarantuje szybkie postępy.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.