Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Grochów -rondo Wiatraczna)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Korepetycje u korepetytora w Warszawie(Grochów) i przez skype(również w jezyku angielskim) .

analiza,algebra,matematyka,dyskretna,
szk.podst.,gimn.,liceum-matura podstawowa i rozzszerzona,
studia

Jestem absolwentką IŚ PW i od 9 lat zajmuję się udzielaniem korepetycji dla studenów(nie jestem wykładowcą).Mam wrodzony dar przekazu informacji.

Moi studenci wychodzą z lekcji z poczuciem,że nareszcie rozumieją,rozjaśniło się i często dochodzą do wniosku,że to co było problemem okazało się banałem.

Zapraszam do kontaktu
Barbara Małż
tel.504 441 945

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 24:00
Wtorek06:00 - 24:00
Środa06:00 - 24:00
Czwartek06:00 - 24:00
Piątek06:00 - 24:00
Sobota06:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Barbara

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Ocena powinna być lepsza niż 5 gwiazdek. Pani Barbara po prostu uratowała mnie przed egzaminem z analizy. W bardzo dobry i przystępny sposób wytłumaczyła mi zagadnienia z analizy 2 (funckje dwóch zmiennych ( ekstrema, pochodne cząstkowe), szeregi, ciągi, granice). Dodam, że lekcje odbywały się on-line przez Skype. Na miesiąc przed egzaminem byłem całkowicie zielony nie rozumiejąc NIC. Dziś miałem egzamin i jestem przekonany, że 70% powinienem dostać spokojnie. Pani Barbara nie miała również problemu z faktem, że studiuję po angielsku i wiele rzeczy tłumaczyła własnie po angielsku. Zdecydowanie Polecam !!!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 września 2013

Ja niestety nie jestem zadowolona z korepetycji u tej pani. Zawiodlam się, a myślałam, że naprawdę one mi pomogą.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2012

Ja również korzystałam z pomocy Pani Barbary. Byłam bardzo zadowolona z korepetycji, w przeciwieństwie do prowadzących ćwiczenia z matematyki na moim wydziale (Inżynieria Środowiska PW), Pani Barbara w bardzo prosty i zrozumiały sposób wyjaśniła mi cały materiał i bez problemu zdałam egzaminy z Matematyki I i Matematyki II:-) Gorąco polecam.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2012

Pani Barbara przygotowała mnie do zaliczenia egzaminów z Matematyki I oraz Matematyki II na wydziale Inżynierii Środowiska. Obydwa egzaminy zaliczyłam za pierwszym podejściem po korepetycjach. Do tej pory pamiętam materiał opracowany przez Panią Barbarę. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.