Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdańsk
Rumia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 - 90 / 60 min

DrAnna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Witam!

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pomagam uczniom i studentom zrozumieć chemię od momentu ukończenia Biotechnologii na Politechnice Gdańskiej.

Cierpliwość, rzetelne przekazanie wiedzy, umiejętność tłumaczenia zagadnień na wiele sposobów i miła atmosfera pracy to mój klucz do osiągania najlepszych rezultatów!
Wielu moich uczniów to dziś szczęśliwi studenci wydziału lekarskiego:)

Oferuję korepetycje w zakresie:

  • przygotowania do matury
  • przygotowania do kolokwiów i egzaminów
  • przygotowania do klasówek
  • nadrabiania zaległości

Do każdego ze swoich uczniów podchodzę indywidualnie w pełni angażując się w powierzone mi cele. Uczniowie, z którymi regularnie współpracuję, mogą liczyć na moją pomoc również poza lekcjami!
Dysponuję własnymi materiałami dydaktycznymi na każdym poziomie nauczania.

Lekcje prowadzę u siebie (Gdańsk lub Rumia) lub online !!! Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt telefoniczny pod numer 665-665-959.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 07.2009
Politechnika Gdańska - Wydział chemiczny
Magister inżynier
Biotechnologia
07.2013 - 06.2017
Gdański Uniwersytet Medyczny
Doktor nauk medycznych
Wydział lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Przygotowywałem się do egzaminu z chemii u Pani Ani. Lekcje prowadzone były online. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Kontakt do pani Ani dostalam od kolezanki, ktora dzieki korepetycjom z chemii dostala sie na medycyne. Kolezanka zapewniala mnie, ze pani Ania ma fantastyczne podejscie do nauczania, jest skuteczna i mozna na nia zawsze liczyc. Zdecydowalam sie na zajecia, bo chcialam poprawic swoje oceny, co samodzielnie mi sie nie udawalo z uwagi na wysoki poziom nauczania (profil biologiczno-chemiczny, renomowane liceum). Nie zawiodlam sie, moj cel zostal osiagniety, a przerobiony material byl nawet bardziej obszerny niz w szkole. Szczerze polecam zajecia u pani Ani

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2016

Pani Ania perfekcyjnie przygotowała mnie do konkursu chemicznego. Byłem bardzo zadowolony z zajęć - duża elastyczność co do godzin lekcji (zdarzały się tygodnie, kiedy miałem 6h zajęć), dyspozycyjność i poświęcenie ze strony pani Ani pozwoliły mi nauczyć się zagadnień znacznie wykraczających poza program nauczania w szkole, a to zapewniło szybkie rozwiązywanie zadań na konkursie. Pani Ania była moim strzałem w dziesiątkę!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2016

Ania udzielała mi korepetycji z chemii przez dwa lata. Dzięki niej nadrobiłam wszystkie zaległości w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Współpraca była tak owocna, że przystąpiłam do matury z chemii, którą zdałam z wynikiem bardzo dobrym:) Szczerze polecam!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Goraco polecam pania Anie wszystkim, ktorzy maja jakiekolwiek problemy ze zrozumieniem chemii, a przy okazji rowniez matematyki. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie pomoglo mojej corce nadrobic zaleglosci w szkole, zrozumiec, a nawet polubic chemie. Moja corka poprawila swoja ocene koncowa za poprzedni rok szkolny az o 2 stopnie. A wszystko to w bardzo przyjemnej atmosferze i bez koniecznosci wielogodzinnego siedzenia w ksiazkach czy "uczenia sie na pamiec". Pani Aniu, razem z Anetka bardzo serdecznie dziekujemy za pomoc!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Gorąco polecam korepetycje u pani Ani. Profesjonalnie podchodzi do nauczania i przekazuje wiedzę w sposób bardzo przystępny dla ucznia. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze oraz bezproblemowo można się dogadać co do terminów. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to będzie najlepszy wybór.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.