Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Rumia
Reda

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2013 - 06.2017
Gdański Uniwersytet Medyczny
Doktor nauk medycznych
Wydział lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2016

Pani Ania perfekcyjnie przygotowała mnie do konkursu chemicznego. Byłem bardzo zadowolony z zajęć - duża elastyczność co do godzin lekcji (zdarzały się tygodnie, kiedy miałem 6h zajęć), dyspozycyjność i poświęcenie ze strony pani Ani pozwoliły mi nauczyć się zagadnień znacznie wykraczających poza program nauczania w szkole, a to zapewniło szybkie rozwiązywanie zadań na konkursie. Pani Ania była moim strzałem w dziesiątkę!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2016

Ania udzielała mi korepetycji z chemii przez dwa lata. Dzięki niej nadrobiłam wszystkie zaległości w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Współpraca była tak owocna, że przystąpiłam do matury z chemii, którą zdałam z wynikiem bardzo dobrym:) Szczerze polecam!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Goraco polecam pania Anie wszystkim, ktorzy maja jakiekolwiek problemy ze zrozumieniem chemii, a przy okazji rowniez matematyki. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie pomoglo mojej corce nadrobic zaleglosci w szkole, zrozumiec, a nawet polubic chemie. Moja corka poprawila swoja ocene koncowa za poprzedni rok szkolny az o 2 stopnie. A wszystko to w bardzo przyjemnej atmosferze i bez koniecznosci wielogodzinnego siedzenia w ksiazkach czy "uczenia sie na pamiec". Pani Aniu, razem z Anetka bardzo serdecznie dziekujemy za pomoc!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Gorąco polecam korepetycje u pani Ani. Profesjonalnie podchodzi do nauczania i przekazuje wiedzę w sposób bardzo przystępny dla ucznia. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze oraz bezproblemowo można się dogadać co do terminów. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to będzie najlepszy wybór.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.