Adam Kowalczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa
Kraków

Adam Kowalczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Adam Kowalczyk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2020

Polecam każdemu kto chce szybko się nauczyć języka biznesowego w milej i bezstresowej atmosferze! Zajęcia urozmaicone o wiele ciekawych materiałów. Naprawdę polecam, bo to bardzo dobry wybór. Zajęcia są dobrze zaplanowane i dostosowane do oczekiwań i moich możliwości czasowych.

avatar
Marek Marcinkiewicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Uczenie się języka to była zawsze moja pięta achillesowa. Niestety nie miałem szczęścia do nauczycieli. Lekcje zawsze wyglądały tak samo. Książką, kserówka, trochę mówienia pod koniec spotkania. Bardzo często to nauczyciel mówił więcej niż ja. Generalnie tak wyglądała współpraca ze wszystkimi moimi nauczycielami. Po pierwszej, próbnej lekcji, dowiedziałem się jak bardzo ta „metoda” była nieskuteczna.

avatar
Dominika Kaźmierczak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2020

Gorąco polecam. Zajęcia są oparte na autentycznych materiałach, są bardzo ciekawe i różnorodne. Wiedza jest przekazywana w jasny i zrozumiały sposób. Poziom konwersacji dostosowany do ucznia (czyli do mnie. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście pozwala pokonać wszelkie bariery oraz trudności w nauce.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Zajęcia WYMAGAJĄCE i angażujące. Wszystko usystematyzowane, logiczne, sensowne i łatwe do zapamiętania. Uczęszczam na zajęcia od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów, które wreszcie widzę. Zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć. Zajęcia prowadzone są w przesympatycznej atmosferze i z wielką pasją. Serdecznie polecam!

avatar
Ola Koperniak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2020

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Miałam ogromną blokadę wcześniej jeśli chodzi o mówienie, a dzięki mojemu coachowi dużo się zmieniło na lepsze. Najbardziej podoba mi się forma prowadzenia zajęć, gdzie rozmawiamy tylko w języku obcym na interesujące nas tematy, które wcześniej sama wybrałam oraz uczymy się też codziennego, potocznego słownictwa, które wiem, że się przyda.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Profesjonalnie ! Wszystko zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Same plusy, minusów brak !

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Szczerze bardzo polecam zajęcia! Uczę się przez Skype, nie korzystałem wcześniej z tej metody, ale na szczęście przekonałem się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie :) Spotkania elastyczne, dopasowane do potrzeb ucznia. Profesjonalne podejście, które nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.

avatar
Witold Luter
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Lekcje są bardzo interesujące i zarazem dużo wnoszą do mojego życia! Szybko zaobserwowałem widoczne efekty, a muszę przyznać, że naukę zaczynałem niemal od zera. Zasady są objaśniane w taki sposób, by nie skupiać się na gramatyce głównie, a mimo wszystko z łatwością je przyswoić i być w stanie poprawnie użyć w życiu. Oby takich więcej nauczycieli. Podrawiam

avatar
Piotrek S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Bardzo polecam lekcje! Szukałem nauczyciela z dobrymi opiniami i świetnie trafiłem. Mój lektor jest znakomitym pedagogiem - z powołaniem, cierpliwym, wyrozumiałym, ale i wymagającym. Dodatkowo jest bardzo sympatyczną, kontaktową, cierpliwą osobą. Spotkania są przemyślane, świetnie przygotowane od strony merytorycznej i nigdy nie są nudne, a jednocześnie są rzeczywiście dopasowane do moich potrzeb.

avatar
Olga Stasiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałego korepetytora, który potrafi wlać wiedzę w nawet tak oporny umysł jak mój :) Lekcje nastawione na cel ucznia: głównie na konwersacje, dużo nowych słówek, optymalna ilość gramatyki. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, materiały dydaktyczne zrozumiałe, przygotowanie indywidualnie dla mnie, a tematyka bardzo ciekawa. Widać doświadczenie i kompetencje do nauczania innych, widać pasję i zaangażowanie. Bardzo serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.