Best Languages

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Kraków
Wrocław
Faktura VAT

Best Languages

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/570 opinii
Dla użytkownika Best Languages

O mnie

Jedyna taka szkoła językowa.

Nauczamy opierając się na ciekawych materiałach dopasowanych do zainteresowań ucznia.

Nasi lektorzy to wyłącznie wykwalifikowani pasjonaci języków obcych.

Prowadzimy jedynie zajęcia indywidualne oraz w mini grupach (max 2-3 osoby).

Jako jedyna szkoła w Polsce oferujemy zarówno lekcję próbną za połowę ceny, jak i gwarancję jakości - jeśli z jakichkolwiek przyczyn kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz w każdej chwili zrezygnować, a pieniądze za ostatnią lekcję otrzymasz z powrotem. Bez dodatkowych pytań.

Zajęcia prowadzimy online lub stacjonarnie w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Krakowie.Zapraszamy do kontaktu!

Zespół Best Languages

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 70
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Serdecznie polecam lekcje z angielskiego :) profesjonalizm, konkretnie ustalone co robimy na zajęciach i co mam robić między nimi, sama praktyka i widoczne efekty współpracy już po pierwszych kilku miesiącach zajęć. Chciałam poprawić swój angielski w takich sferach jak mówienie, pisanie i rozumienie filmów, nagrań czy rozmów telefonicznych. Dzięki lekcjom oraz zadaniom domowym widzę postępy :) Jeszcze raz gorąco polecam,
Anna

Best Languages

Gratulujemy postępów! Gdy zaangażowany jest i uczeń/uczennica, i lektor, wyniki muszą się pojawić :) Dziękujemy za pozytywną opinię.
Zespół Best Languages

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Ofertę znalazłem w internecie, zdecydowałem się skorzystać z lekcji próbnej i nie żałuję. Bez zbędnej teorii, konkretnie i w świetnej atmosferze, Celem długoterminowym jest zdanie certyfikatu, ale na tę chwilę potrzebuję większej swobody w posługiwaniu się językiem. Teraz już rozumiem, dlaczego poprzednie metody nie działały - nauczyciele próbowali wkuwać razem ze mną na pamięć rózne rzeczy, a ja wszystko zapominałem. Tutaj jest inaczej - mam ustalony plan współpracy, lekcje są angażujące, a materiały ciekawe. To wszystko sprawia, że robię postępy, a gdy będą one wystarczające, wtedy skupimy się na certyfikacie, zamiast od razu siadać do zadań gramatycznych, które kiedyś sprawiały, że rezygnowałem z lekcji po kilku tygodniach, bo nie byłem jeszcze na nie gotowy.

Polecam i dziękuję za pokazanie mi innego podejścia do nauki języka.

Best Languages

Inne podejście do nauczania to nasza specjalność! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze współpracy :) Dziękujemy za opinię i życzymy dalszych postępów w nauce.
Zespół Best Languages

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Dzięki lekcjom szybko poprawiłam hiszpański i angielski :-) hiszpańskiego potrzebowałam do szkoły, a angielski to po prostu mój samorozwój i inwestycja w przyszłość. Lekcje z jednej strony są prowadzone na luzie, ale jest też dużo do zrobienia w domu i lektorzy wyraźnie zaznaczają, że bez zaangażowania własnego nie będzie wyników, co bardzo motywuje do pracy.

Widzę dużą różnicę na poziomie rozumienia ze słuchu i wypowiadania się, a na tym mi najbardziej zależało. Czasem musiałam też przysiąść do testów gramatycznych, bo w mojej szkole tego wymagali, ale dzięki lekcjom tutaj nabrałam swobody, pewności siebie i takiego obycia się z językiem, co przelozyło się też na lepsze rozumienie gramatyki. Mam też teraz większą ochotę używać angielskiego i hiszpańskiego gdy przeglądam internet, co dodatkowo sprawia, że coraz lepiej mi idzie rozumienie.

Doceniam formę prowadzenia zajęć, materiały, filmy, podcasty czy artykuły. Stosunek cena/jakość bardzo na plus. Serdecznie polecam i nastolatkom, i dorosłym.

Best Languages

Bardzo dziękujemy! Zawsze miło obserwować osiągających sukcesy kursantów :) Gratulacje!
Zespół Best Languages

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Na zajęcia trafiłem z typowym problemem, z którym mierzy się chyba dużo osób - trochę rozumiałem, coś umiałem powiedzieć, ale potrzebowałem naprowadzenia oraz poprawy na wielu płaszczyznach, przede wszystkim w komunikacji. W kontaktach z obcokrajowcami czułem się zestresowany, zapominałem słówek. Próbowałem standardowych zajęć grupowych, ale nie widziałem realnych efektów, w dodatku wszystkiemu towarzyszyła frustracja.

Postanowiłem zapisać się tutaj na lekcje i muszę przyznać, że była to dobra decyzja :) Największą zaletą jest dla mnie to, że lektor kładzie nacisk na to, czego potrzebuję - płynna komunikacja oraz lepsze rozumienie. Materiały są dopasowane do mojego poziomu. W dodatku mam konkretną pracę domową, która bazuje na autentycznych materiałach zamiast na typowych kserówkach i podręcznikach, których uzywa się w innych szkołach. Teraz każda lekcja daje mi poczucie, że idę w dobrym kierunku :)

Zajęcia w tej szkole będą doskonałym wyborem dla szukających lekcji 'szytych na miarę', bezstresowych i przynoszących szybkie rezultaty. Polecam lekcje online, duża wygoda i efektywność.

Pozdrawiam,
Paweł

Best Languages

Zgadza się, Twoja historia jest podobna do wielu, które słyszeliśmy do tej pory - nieudane poprzednie doświadczenia z nauką języka, stres, frustracja, brak sprawnej komunikacji. Cieszymy się, że skutecznie rozwiązujemy ten problem :) Dziękujemy za tak pozytywną opinię i trzymamy kciuki za Twój dalszy progres!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

BestLanguages to fenomenalna szkoła! Lektorzy z pasją, zorganizowani, angażujący ucznia i z bogatym zasobem materiałów do konwersacji. Dzięki zajęciom tutaj zdałam FCE!!! A jeszcze nie tak dawno temu nie umiałam dobrze porozumieć się po ang! 'nakręcona' tym sukcesem postanowiłam odświeżyć sobie też niemiecki, który w szkole był na beznadziejnym poziomie i... znowu strzał w dziesiątkę! Ogólnie na zajęciach nie ma stresu i nudy, jest plan działania, są różnorodne ćwiczenia, sympatyczna atmosfera, wydaje mi się, że są to zajęcia dla każdego! 'zmuszają' (oczywiście w pozytywnym sensie) do mówienia i myślenia w j. obcym, dzięki czemu można szybko przełamać barierę językową. Z czystym sumieniem wystawiam ocenę bdb i POLECAM wszystkim, którzy oczekują widocznych efektów wspólpracy!

Best Languages

Dziękujemy za pełną emocji opinię i gratulujemy wyników :)
Zespół Best Languages

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Lekcje z pomysłem i bez stresu :-) Miła atmosfera, wygodna forma zajęć online, zwrócenie uwagi na moje potrzeby jako kursanta i motywacja do nauki samodzielnej. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam :-)

Best Languages

Miło nam czytać taką opinię :) Dziękujemy i pozdrawiamy,
Zespół Best Languages

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Korepetycje z Best Languages polecam z kilku powodów.

Po pierwsze podejście do ucznia. Czuję, że mój lektor jest przygotowany do każdej lekcji i to motywuje mnie też do solidnego przygotowywania się i do regularnego uczestnictwa w lekcjach.

Po drugie materiały, rzeczywiście na lekcjach korzystamy przede wszystkich z materiałów online na tematy takie, które sprzyjają konwersacji. W dodatku cała lekcja odbywa się w języku obcym więc mozna się zanurzyć w języku.

Po trzecie wyniki. Jak zaczynałem współpracę to nie spodziewałem się, że tak szybko zaobserwuję rezultaty, wskazówki udzielone mi przez nauczyciela co do mojej samodzielnej pracy dały szybkie wyniki. Płynniej się komunikuję, więcej rozumiem i lepiej mówię, a w przyszłości rozważam zdanie certyfikatu. A to wszystko po pół roku współpracy.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i sposobu nauczania. Chciałbym, żeby tak było w szkołach publicznych. Polecam każdemu.

Best Languages

Panie Tomku, bardzo dziękujemy za tak pozytywny komentarz! Obydwie strony dają z siebie maxa i mamy rezultat :) Działamy dalej.
Zespół Best Languages

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Serdecznie polecam każdemu. Gramatyka wytłumaczona w przystępny sposób, elastyczność i lekcje dopasowane do tego, czego uczeń potrzebuje. W dodatku miła atmosfera i ciekawa praca domowa. W 7 miesięcy praktycznie od zera doszłam do poziomu komunikatywnego, nie czuję stresu, na bieżąco słucham i czytam, tworzę pełne zdania - coś, czego nie osiągnęłam mimo wielu lat zajęć. Bardzo dziękuję.

Best Languages

Świetny wynik! Cała nasza praca przyniosła efekty :) Dziękujemy za opinię.
Zespół Best Languages

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Długo szukałam szkoły z dobrą relacją ceny do jakości, z odpowiednimi metodami i podejściem do ucznia, zależało mi, żeby czuć się jak uczeń, na któremu nauczycielowi zależy, a nie tylko jak klient. Po wielu próbach udało mi się znaleźć Best Languages, uczę się online już od pół roku i nawet nie zauważyłam kiedy to zleciało, lekcje są prowadzone w nowoczesny sposób, z naciskiem na praktyczne wykorzystanie języka. Dostaję tylko takie zadania, które wiem, że przydadzą mi się na egzaminie na studiach, a przy okazji dzięki konwersacjom zaczęłam rozumieć teksty piosenek czy dialogi w filmach, jeszcze nie wszystkie, ale jest coraz lepiej.

Polecam osobom gotowym i chętnym do pracy samodzielnej, bez tego nic się samo nie wydarzy ale według mnie warto współpracować z tą szkołą!!!

Best Languages

Dziękujemy! Gratulujemy postępów, przez pół roku można dużo osiągnąć :)
Zespół Best Languages

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2019

Tu jest zupełnie inna filozofia edukacji, lekcje konwersacyjne oceniam na 5+, jest efektywnie, ciekawie i w pozytywnej atmosferze. Nie stresuję się przed lekcjami i nie nudzą mnie, polecam osobom chcącym się przełamać :)

Best Languages

Bardzo zależy nam na przyjaznej atmosferze podczas zajęć. Wielkie dzięki za opinię! Pozdrawiamy :)
Zespół Best Languages

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Serdecznie polecam współpracę że szkolą BestLanguages. Od kilku tygodni mam zajęcia przygotowujące do egzaminu CPE z p.Karoliną i jestem zachwycona. Nigdy nie spotkałam tak dobrze przygotowanego lektora, z takim dużym wachlarzem różnych zadań/ćwiczeń dopasowanych stricte do moich zainteresowań. Polecam!

Best Languages

Bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki za dalszy progres :)
Zespół Best Languages

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Cieszę się, że wypróbowałem zajęcia w Best Languages, które poleciła mi moja znajoma. Materiały są na moim poziomie - na tyle łatwe, że rozumiem, na tyle wymagające, że uczę się czegoś nowego na każdej lekcji. Jestem po kilku miesiącach kursu i mogę z czystym sumieniem polecić. Wzrosła moja pewność siebie i nie odczuwam już strachu przed mówieniem albo pisaniem. Teraz czas nadrobić słownictwo i kto wie, może nawet zapiszę się na certyfikat. Dziękuję za wysokiej jakości lekcje i polecam innym

Best Languages

Bardzo dziękujemy za taką rekomendację :) Robimy co w naszej mocy.
Zespół Best Languages

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Super konwersacje!! BARDZO polecam zajęcia, są praktyczne, prowadzone w miłej atmosferze i na bazie naprawdę ciekawych materiałów, każdy znajdzie coś dla siebie ;-)

Best Languages

Dziękujemy Asiu! I trzymamy kciuki za dalsze postępy :)
Zespół Best Languages

avatar
Jarek S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Chciałbym serdecznie polecić wszystkim lekcje języków obcych tutaj. Mam wrażenie, jakbym przez 6 miesięcy nauczył się więcej niż przez całą 'edukację' w szkołach publicznych i u innych korepetytorów. To chyba wynika z tego, że lekcje ukierunkowane są na praktykę. Nie ma kserówek, długiego tłumaczenia gramatyki i takich rzeczy. Jeśli czegoś nie rozumiem, nauczyciel potrafi to w prosty sposób wytłumaczyć i po 5 minutach mozemy już wrócić do konwersacji po angielsku. Wcześniej nikt nie zwracał mi uwagi na wymowę, dopiero teraz rozumiem, jak ważne to jest przy okazji kontaktu z native speakerami.

Plan nauki jest tak przejrzysty i jasny, że nie mam wymówek, zawsze w tygodniu coś przerobię i jestem gotowy do lekcji. Uważam, że inwestycja w lekcje była świetną decyzją. Polecam osobom zdeterminowanym, z takimi celami jak przełamanie bariery językowej albo zdanie jakiegoś certyfikatu. Tutaj Wam się to uda.

Best Languages

Gdy lekcje są skierowane na praktyczne umiejętności, a uczeń wykonuje dodatkowo trochę pracy samodzielnie, to język 'wchodzi sam' :) Dziękujemy za tak pozytywną opinię!
Zespół Best Languages

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Przygotowanie do matury przez Skype - najwyzsza klasa. Gramatyka wytlumaczona jasno i klarownie. Poza tym dostalam duzo wskazowek, w jaki sposob uczyc sie gdy jestem sama. W dodatku czuje postepy w mowieniu, co kiedys nie bylo moja mocna strona. Nie rozumiem, dlaczego nauczyciele w szkolach publicznych korzystaja z przestarzalych i nudnych metod. Ciesze sie, ze trafilam tutaj na prywatne lekcje.

Best Languages

Dziękujemy, my też się cieszymy, że z nami jesteś :) Na pewno osiągniesz świetny wynik w maju.
Zespół Best Languages

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2018

Jeszcze niedawno mój angielski pozostawiał wiele do zyczenia. Zdecydowałam się coś z tym zrobić, trafiłam na ofertę best languages w internecie, wykupiłam lekcję próbną i bingo, to było to, czego potrzebowałam :) Z perspektywy czasu widzę, jak wiele sama już wiedziałam, ale potrzebowałam kogoś, kto mnie przypilnuje i wskaze drogę. Oczywiście same lekcje tez bardzo mi się podobały, ale wartością dodaną jest to, ze otrzymałam jasne zadania do wykonania między lekcjami.

Efekt jest taki, ze teraz mówię płynnie po angielsku (ja!), zdałam certyfikat FCE, w dodatku zaszczepiłam pracę nad jezykami obcymi w domu, moja corka zapisała się na kurs hiszpańskiego (oczywiście w best languages), a ja sama jestem teraz bardziej zorganizowana, punktualna i zadowolona z siebie. Polecam z wielkim uśmiechem :)

Best Languages

Gratulujemy i dziękujemy za opinię! Praca z tak zaangażowanymi kursantkami jak Pani i Pani córka to sama przyjemność :)
Zespół Best Languages

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2018

Kurs konkretny i spełnia najwyższe oczekiwania. 5/5.

Best Languages

Panie Robercie, dziękujemy! Bardzo doceniamy współpracę z Panem :)
Zespół Best Languages

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Świetne lekcje! Dopasowane pod ucznia, przemyślane, ciekawe. Konwersacja po angielsku przestaje być problemem. Materiałów jest wiele i na lekcjach dużo się dzieje. Polecam zajęcia online z P. Karoliną, ale jestem pewna, że inni lektorzy też spełnią swoje zadanie. Pełen profesjonalizm!

Best Languages

Dziękujemy, wszyscy dajemy z siebie maxa :) Gratulujemy przełamania bariery językowej.
Zespół Best Languages

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Lekcje na bardzo wysokim poziomie i prowadzone "na luzie" bardzo podoba mi się takie podejście. Ma to swoje ogromne plusy ponieważ w głowie zostaje wiele i z miłą chęcią uczęszcza się na takie zajęcia. Polecam.

Best Languages

Bardzo dziękujemy! Pozytywna atmosfera na zajęciach jest dla nas bardzo ważna :)
Zespół Best Languages

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Dowodem na to, że z systemem Best Languages można osiągnąć super wynik z angielskiego jest mój zdany egzamin FCE :-) Przez rok dużo pracowałem, ale nie czułem stresu, który zawsze był obecny przy zajęciach grupowych i w liceum/na studiach. Rok temu mój angielski był na poziomie liceum właśnie, ale dzięki lekcjom i systemowi, który zaproponowała mi lektorka, mocno poprawiłem się we wszystkich najważniejszych sferach - speaking, reading, listening, use of English, writing. Lekcje były ciekawe i mimo że celem był egzamin, to przy okazji wykorzystywaliśmy też materiały, dzięki którym nauczyłem się nieformalnych zwrotów i żywego języka.

Polecam osobom dorosłym, którzy poza samymi lekcjami potrzebują nakierowania i usystematyzowania pracy :-)

Best Languages

Gratulujemy wyniku! W rok dużo można zmienić :) Dziękujemy za opinię.
Zespół Best Languages

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Wiem, że większość osób wybiera pewnie angielski, ale ja chciałam polecić konwersacje z hiszpańskiego i niemieckiego - lekcje z pomysłem, jest plan działania, wszystko ma ręce i nogi. Świetne lekcje dla młodzieży oraz dorosłych. Ćwiczone są wszystkie najważniejsze obszary języka, takie jak mówienie, czytanie, słuchanie, pisanie i gramatyka (chyba ze uczeń ma inne wymagania), zrobione jest to w ten sposób, że praca na lekcji łączy się z pracą samodzielną i wychodzi spójna całość. Po 9 miesiącach zajęć czuję się o niebo pewniej gdy mówię. A to jest coś, czego nie osiągnęłam przez całą edukację szkolną. Polecam.

Best Languages

Staramy się, żeby lekcje były wyjątkowe i efektywne, niezależnie od tego, jaki język wybiera dana osoba :) Dziękujemy za opinię i polecenie!
Zespół Best Languages

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Jeśli nauka języków obcych to tylko w best languages! Szkoda ze takich nauczycieli nie ma w szkołach państwowych.

Lekcje są elastyczne, jak chcę to mogę się spotkać z moim lektorem, jak nie mam czasu to spotykamy się na Skype, a czasem nawet robimy lekcje przez telefon. Nie ma stresu, widzę sporą poprawę w mówieniu, zaczęliśmy się też przygotowywać do egzaminu językowego. Jest tez system pracy domowej i wiem ze muszę ją wykonać, zeby nie bylo tak, ze mam kontakt z językiem tylko na lekcji... to daje mi motywację, zeby chociaz trochę uczyć się sama.

Jestem bardzo zadowolona z zajęć i szczerze polecam!

Best Languages

Cieszymy się, że nasz system działa :) Dziękujemy za naukę z nami i za opinię!
Zespół Best Languages

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2018

Rewelacja :) Serdecznie polecam każdemu, w końcu przestałem się nudzić na lekcjach i zacząłem mówić, na uniwersytecie miałem lekcje nudne jak flaki z olejem a tutaj cały czas się coś dzieje, materiały są udostępniane tak żebym mógł sobie wszystko powtórzyć. Teraz mam już całą lekcję po angielsku - na początku współpracy raz na jakiś czas lektor pomagał mi polskim słówkiem, ale teraz umiem sobie poradzić bez tłumaczenia wszystkiego na polski, tak jak to kiedyś robiłem :D Podoba mi się organizacja lekcji i prace domowe, polecam! Jeśli ktoś utknął z angielskim i chce lepiej mówić, to dobrze trafił :)

Best Languages

Dziękujemy za komentarz! Miło widzieć, że zrobiłeś takie postępy :)
Zespół Best Languages

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Polecam lekcje, wszystko jest bardzo dobrze poukładane. Od pierwszej lekcji współpraca przebiega pomyślnie, najpierw ustala się plan działania a potem się go wykonuje, niby takie to proste ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką formą nauczania. Lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze, jest nacisk na te rzeczy, które wymagają dopracowania. Po wielu latach porażek w nauce, dopiero teraz widzę po sobie, że robię postępy. I to w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Polecam.

Best Languages

Gratulujemy rezultatów i zaangażowania :) Dziękujemy za tak pozytywną opinię!
Zespół Best Languages

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Jako osoba dorosła chcę zarekomendować szkołę Best Languages. To wręcz nieprawdopodobne, że takiej 'staruszce' jak ja spodobały się zajęcia online. Naprawdę zrobiłam postępy w angielskim :-) Właśnie wróciłam z wyjazdu do Londynu i jestem zachwycona. Nawet zrozumiałam ten ich akcent :-) Thank you!!!

Polecam też zajęcia z hiszpańskiego, moja córka się zapisała i po kilku lekcjach jest bardzo zadowolona.

Best Languages

Pani Mario, jesteśmy pod wrażeniem Pani postępów. Dziękujemy za opinię i za rodzinną naukę u nas :)
Zespół Best Languages

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Zdecydowanie zgadzam się z opisem - to JEDYNA taka szkoła językowa. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalna obsługa. Zajęcia są na naprawdę wysokim poziomie. Miałem rez okazję poznać właściciela szkoły osobiście, jestem pod wrażeniem podejścia do klienta oraz sposobu szkolenia lektorów.

Co do mojego angielskiego - w pół roku na lekcjach nie tylko nauczyłem się mówić, ale przekonałem się, że nauka samemu nie jest niczym strasznym. Dostałem wskazówki na czym się skupić i działam. Polecam tych ludzi bo wiedzą co robią.

Best Languages

Bartek, gratulujemy szybkich wyników, przyłożyłeś się do pracy i masz rezultat. Dziękujemy za opinię!
Zespół Best Languages

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Zapisałam się na zajęcia wraz ze znajomą, ona potrzebowała przygotowania do egzaminu na studiach a ja chciałam poćwiczyć konwersacje. Wszystko jak najbardziej w porządku, lekcje odbywają się regularnie, jest duzy nacisk zeby na pierwszje lekcji ustalić wszystko co i jak i potem kazde kolejne spotkanie opiera się na tych ustaleniach z pierwszego. Jest tez duzo cwiczen na mówienie i takich urozmaiceń, które mi się podobają. Efekty są. Bardzo polecam!

Best Languages

Dziękujemy! Cały team pracował nad tym, żeby odpowiednio przygotować zajęcia dla uczniów z różnymi oczekiwaniami i na różnych poziomach - cieszymy się, że wszystko działa jak należy :)
Zespół Best Languages

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Świetne lekcje dopasowane do ucznia.Jestem zadowolony ze swoich postępów w nauce języka angielskiego.Podoba mi się, że lekcje są prowadzone inaczej niż w szkole :) POLECAM!!

Best Languages

Musi być inaczej niż w szkole! Inaczej nie byłoby takich rezultatów :) Dziękujemy za opinię.
Zespół Best Languages

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Polecam lekcje online. Po 1. Dostałem materiały do nauki w domu po 2. Swietny kontakt z lektorem po 3. Przygotowane specjalnie dla mnie zajęcia (angielski ogólny i biznesowy) po 4. Widzę postępy w mówieniu i słuchaniu

Bardzo mi sie podoba współpraca, zachęcam do wypróbowania tej metody nauki
Sebastian

Best Languages

Wielkie dzięki! Gratulujemy postępów i życzymy udanych następnych lekcji.
Zespół Best Languages

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Lekcje nastawione na komunikację. Elastyczny lektor i duzo materiałów do nauki. Pierwszy raz mam lekcje przez internet i jestem mile zaskoczony. Wyprobowalem kilka szkół i zdecydowałem się na wybór tej oferty. Po 3 miesiącach mogę serdecznie polecić

Best Languages

Przy systematycznej nauce 3 miesiące to okres, po którym można zaobserwować rezultaty współpracy. Dziękujemy za zaufanie i polecenie!
Zespół Best Languages

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

Polecam szczegolnie angielski dla osob sredniozaawansowanych i hiszpanski dla poczatkujacych. Najpierw poprawilam angielski i z poziomu okolo b1 przeszlam na c1, czego dowodem jest zdany egzamin CAE. Potem postanowilam zabrac sie za hiszpanski i wreszcie nauczylam sie poprawnie komunikowac. Moze nie mam bardzo wysokiego poziomu ale pozbylam sie blokady jezykowej. Z mojego polecenia w best languages wyladowaly juz dwie osoby, mam tez nadzieje ze po tej opinii dolacza nastepne. Takie male, porzadne, nastawione na klientow indywidualnych szkoly trzeba promowac. Bardzo polecam i dziekuje za wszystkie zajecia, jest super :-).

Best Languages

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i polecenie nas kolejnym osobom! Nauka dwóch języków to ambitny cel, gratulujemy osiągnięcia go :)
Zespół Best Languages

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Uczę się online już 10 miesięcy i jestem ZACHWYCONA! atmosferka super no i naprawdę widzę wyniki :):) do wybrania tej oferty skłoniła mnie atrakcyjna cena i dużo pozytywnych opinii. podoba mi się styl nauczania, zupełnie coś innego niż w szkołach. Kiedyś cała lekcja po angielsku byłaby dla mnie niemożliwa a teraz zupełnie się nie stresuję :):) BARDZO POLECAM

Best Languages

My też jesteśmy zachwyceni współpracą z tak zaangażowaną kursantką :) Dziękujemy za opinię.
Zespół Best Languages

avatar
Nikita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Serdecznie polecam! Zacząłem zajęcia w maju 2017 i do teraz widzę ogromną różnice. Znam więcej słów i płynnie układam zdania. Mam duże cele na najbliższe miesiące, dzięki zajęciom nabralem pewnosci siebie. Jeszcze raz polecam.

Best Languages

Dziękujemy! Ogromne zaangażowanie z Twojej strony i super wyniki. Gratulacje!
Zespół Best Languages

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Po pierwsze - szybki kontakt, szybko znaleźli dla mnie odpowiednią lektorkę i umówiłem się na lekcje próbna online. Spodobało mi się więc zacząłem współpracę. Ciekawe lekcje i zupelnie niespodziewane materiały - nie będę zdradzał szczegółów ale pierwszy raz miałem zajecia prowadzone w ten sposób. Ogólnie bardzo na plus, nauczycielka przygotowana do lekcji i pozytywnie nastawiona. Zawsze konkretna praca domowa. Mam zajęcia dopiero kilka miesięcy ale widzę poprawę. Szczególnie polecam dla osob takich jak ja, początkujących/sredniozaawansowanych.

Best Languages

Bardzo dziękujemy za opinię. Staramy się, żeby proces od pierwszego kontaktu do lekcji próbnej przebiegał jak najsprawniej, oraz żeby lekcje były interesujące :)
Zespół Best Languages

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Serdecznie polecam !!!
Dzięki lekcjom poprawiłem wydatnie swoją wymowę i przede wszystkim płynność w angielskim, także co dla mnie niesamowicie ważne stresu przed odzywaniem się w tym języku.

Zajęcia zawsze są prowadzone w sposób profesjonalny i ciekawy. Dodatkowo jest bardzo dobry kontakt z lektorem :)

Jeszcze raz gorąco polecam ! :D

Best Languages

W kilka miesięcy wykonałeś naprawdę dobrą robotę. Dziękujemy za współpracę i opinię :)
Zespół Best Languages

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Jestem osobą dorosłą i szukałam zajęć online, na ktorych w końcu nauczę się płynnie mówić po angielsku z poprawną wymową. Znalazłam ;) Bardzo polecam współpracę z ta szkołą, dostalam dużo ciekawych materiałów. Na lekcjach mówiłam zdecydowanie wiecej niż lektorka, ktora głównie skupiała się na pomaganiu mi w poprawnym konstruowaniu zdań. Tematów do rozmowy miałyśmy mnostwo, a po pół roku zajęć czuje ogromny postep. Polecam!

Best Languages

W 6 miesięcy można osiągnąć super wyniki! Dziękujemy za ocenę i gratulujemy postępów :)
Zespół Best Languages

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Pierwszy raz miałem zajęcia online i bardzo polecam. Lektorka sympatyczna i z pięknym brytyjskim akcentem, zajecia przygotowane i przemyślane. Czuję się o wiele pewniej w mowieniu.

Best Languages

Gratulujemy przełamania się i dziękujemy za opinię!
Zespół Best Languages

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Wspolpracowalam z dwiema nauczycielkami z tej szkoły i jestem pod wrażeniem systemu, jaki u Was funkcjonuje, wszystko jest konkretne, szczegóły współpracy sa ustalane na pierwszej lekcji, materialy dostałam na moim poziomie, nic tylko sie uczyć :) bardzo polecam zajecia przez Skype, świetnie sie u mnie sprawdzily. Lekcje odpowiednie dla osób ktore szukaja dobrej relacji cena-jakość.

Dzięki regularnym lekcjom nauczyłam sie mówić i teraz nie mam już blokady oraz nie boję się obejrzeć filmu/serialu po angielsku. Dziękuję:) oczywiście polecam szkołę znajomym.

Best Languages

Wielkie dzięki! Zapraszamy w przyszłości zarówno Ciebie jak i znajomych :)
Zespół Best Languages

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Bardzo dziekuje za lekcje :) najbardziej spodobala mi sie luzna atmosfera na lekcjach polaczona z systematycznym sprawdzanien pracy domowej oraz roznego rodzaju dodatkowe materialy. To sprawilo, ze zajecia nie byly rutynowe i mialam ochote na nie przychodzic. Nauczylam sie poprawnie mowic i rozumiec ze sluchu, a tak byl cel pol roku temu :) polecaaam!

Best Languages

Również dziękujemy za współpracę i gratulujemy wyników :)
Zespół Best Languages

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2017

Zajęcia przez Skype były dla mnie strzałem w dziesiątkę, jestem bardzo zadowolona z postępów oraz z super nauczycielki. Jestem trochę leniuszkiem ale system prowadzenia lekcji niejako zmusił mnie do pracy miedzy spotkaniami, co dało konkretne wyniki. Z osoby bojacej się powiedzieć cos w obcym języku, teraz potrafię normalnie się dogadać i nawet myślę nad certyfikatem. Polecam!

Best Languages

Twoje wyniki to głównie Twoja zasługa, ale cieszymy się, że mogliśmy pomóc!
Zespół Best Languages

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Speaking, speaking, speaking! I can finally speak English :) really nice lessons and interesting materials. Thanks a lot!

Best Languages

Thank you! It's been a pleasure :)
Best Languages Team

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2017

Polecam serdecznie! Konkretne, rzeczowe i skuteczne lekcje :D jak już ja byłem w stanie opanować język w stopniu komunikatywnym, to chyba każdemu się uda ;) bardzo podoba mi sie metoda prowadzenia lekcji, która 'wymusza' mówienie po angielsku. Dużo się nauczyłem!

Best Languages

Dzięki Rafał! Wykonałeś super pracę :)
Zespół Best Languages

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Skorzystaliśmy z korepetycji dla córki z klasy 6 i zajęcia okazały się bardzo dużym sukcesem. Nie tylko dlatego, że korepetytor wyjaśnił w przystępny sposób materiał, ale również dlatego, że jest zajęcia odbywały się w przyjazny i nowoczesny sposób. Córka jest bardzo zadowolona.

Best Languages

Bardzo dziękujemy, świetnie się nam z Państwem współpracowało!
Zespół Best Languages

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Super lekcje przygotowane specjalnie dla mnie, na pierwszych zajęciach powiedziałam czego potrzebuje, a nauczycielka ułożyła mi plan, ktory potem realizowalysmy razem =) duuuzo pozytywnej energii i zauważalne postępy z miesiąca na miesiąc. Polecam i dziękuję =)

Best Languages

Kluczowe słowo -> realizowałyśMY! Gdy zarówno uczeń jak i nauczyciel są tak zaangażowani w zajęcia, wyniki muszą się pojawić. Dziękujemy :)
Zespół Best Languages

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2017

Jestem osobą zainteresowaną biznesem oraz polityką i chciałem poprawić angielski głównie w tych obszarach. Lektorka przygotowała dla mnie materiały ze stron takich jak BBC, CNN, INC, w dodatku pojawiały się elementy odgrywania ról oraz krótkie filmiki. Dzięki zajęciom nabrałem większej pewności siebie w mówieniu i poznałem przydatne słowa i zwroty. Zero problemów z ewentualnym przełożeniem zajęć. Podsumowując: polecam :)

Best Languages

Indywidualne podejście i odpowiednio dobrane materiały są dla nas kluczowe :) Dziękujemy.
Zespół Best Languages

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2017

Dziękuję za zajęcia we wspaniałej atmosferze, już po kilku miesiącach widziałem sporą różnicę, plan zajęć był podobny ale w żadnym razie nudny - zawsze były przygotowane materiały, uczyłem się też miedzy zajęciami z tych stron, które dostałem na pierwszej lekcji. Polecam

Best Languages

Dziękujemy za opinię, materiałów nigdy nie zabraknie!
Zespół Best Languages

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Polecam bardzo! System nauczania dostosowany jest do potrzeb ucznia. Kreatywnie, rozwojowo i z dużą dozą poczucia humoru - takim sposobem język obcy "wchodzi" szybciej. Dziękuję :))

Best Languages

Wielkie dzięki! Poczucie humoru przydaje się na zajęciach :)
Zespół Best Languages

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

Zajęcia na Skype oceniam na 6 - dobra jakość połączenia, duży wybór materiałów (chciałem uczyć się business + general English), punktualność, poczucie humoru i bardzo konkretne zasady współpracy. Minusów brak ;)

Best Languages

I vice versa! Praca z takimi uczniami to sama przyjemność ;)
Zespół Best Languages

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Jednak się da :) w końcu dogaduję się po angielsku, zniknął stres i przestałam się bać mówić. Oczywiście mam jeszcze mnóstwo rzeczy do nauki, ale idzie mi zdecydowanie lepiej niz na początku roku. Polecam przyszłym kursantom :)

Best Languages

Pewnie, że się da! Dziękujemy za opinię :)
Zespół Best Languages

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Korzystam z zajęć przez Skype i jestem bardzo zadowolona - lektorka jest zawsze energiczna i przygotowana, a dzięki tzw. kopniakom motywacyjnym zawsze staram się chociaż 15 minut dziennie posiedzieć nad angielskim :-) widzę dużą poprawę od grudnia. Polecam gorąco

Best Languages

Dziękujemy za opinię i gratulujemy postępów :)
Zespół Best Languages

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2017

Świetni nauczyciele, znakomita atmosfera podczas zajęć i elastyczne
podejście do klienta. Lekcje sa przyjemne, a efekty przychodzą
nadspodziewanie szybko. W końcu przełamałem barierę i nabyłem płynność i
swobodę w mówieniu. Zdecydowanie polecam.

Best Languages

Bardzo nam miło. Dziękujemy!
Zespół Best Languages

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2017

Szkoda, że w ocenach jest tylko bardzo dobry, bo szkoła zasługuje na zdecydowanie więcej. W końcu przełamałem się i zacząłem mówić po angielsku. Wszystko dzięki bardzo dobremu podejściu do studentów i ciekawym materiałom. Szkoda, że tacy nauczyciele nie uczą w szkołach podstawowych, średnich i na studiach, już dawno umiałbym angielski.

Best Languages

Gratulujemy postępów i dziękujemy za opinię!
Zespół Best Languages

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

Szczerze polecam tę szkołę !! Przede wszystkim zajęcia nie są nudne. Korzystamy z materiałów internetowych, filmów na YouTube, podcastów itd. Nauczyciel bardzo rzeczowo podchodzi do tematu i co najważniejsze jest elastyczny. Dowodem tego może być fakt, że zdarzało nam się nawet prowadzić konwersacje przez telefon, gdyż nie miałem czasu na spotkanie. Polecam !!!

Best Languages

Elastyczność jest dla nas kluczowa! Dzięki Maciej :)
Zespół Best Languages

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

Kilka razy podchodziłam do nauki angielskiego, ale dopiero dzięki Best Languages poczułam się zmotywowana. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie, zmuszają do myślenia i mówienia po angielsku, dzięki czemu straciłam blokadę przed wypowiadaniem się w obcym języku, co uważam za ogromny plus. Oby tak dalej :)

Best Languages

Cieszymy się, że zajęcia pomogły! Dziękujemy za opinię :)
Zespół Best Languages

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2017

Szkoła zdecydowanie godna polecenia. Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze, zawsze są przemyślane i ciekawe. Forma prowadzenia zajęć zmusza do wypowiadania się w języku angielskim, co dla mnie stanowiło największy problem. W krótkim czasie dostrzegłam znaczną poprawę, dialogi stają się płynniejsze, a zasób słownictwa zdecydowanie większy.

Best Languages

Dziękujemy! Praktyczne umiejętności są dla nas ważniejsze niż teoria.
Zespół Best Languages

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2017

Nauczycielka godna polecenia, lekcje są ciekawe i przemyślane a to co robi różnicę to przejrzysty plan nauki w domu, który staram się realizować, bo każdą lekcję zaczynamy od sprawdzenia zadań, które miałem zrobić między zajęciami. Polecam.

Best Languages

Staramy się tak układać plan, żeby jak najszybciej było widać wyniki współpracy. Dzięki!
Zespół Best Languages

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Nauka angielskiego to coś, co sprawiało mi kiedyś ogromne problemy, ale po 6 miesiącach zajęć widzę, że nie jest ze mną tak źle... :-) nie chcę tutaj robić wielkiej reklamy, ale naprawdę warto polecić współpracę z tą szkołą - zajęcia są prowadzone w zupełnie inny sposób niż się spodziewałam, ale najważniejsze że wszystko działa i jestem o kilka kroków dalej niż w sierpniu 2016 gdy zaczynałam. Dziękuję.

Best Languages

Zajęcia nieszablonowe to nasza specjalność! To my dziękujemy.
Zespół Best Languages

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Szczerze polecam! Kreatywny nauczyciel, miła atmosfera na zajęciach i ciekawe tematy do dyskusji. Podczas zajęć nie dostaje się typowych szkolnych materiałów, często korzysta się z różnych filmów i nagrań które są ciekawe, a także zachęcają do dyskusji. Lekcje są bardzo praktyczne i dla osób na kazdym poziomie zaawansowania :)

Best Languages

Odrzucamy szkolne metody - wolimy takie, które działają :) Dziękujemy za opinię!
Zespół Best Languages

avatar
Ania i Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Zdecydowanie polecamy! Profesjonalne podejście, interesujące materiały, ciekawa forma zajęć, świetny nauczyciel, a co najważniejsze - widoczne efekty.

Best Languages

Wielkie dzięki! Efekty wspólnej pracy to największa nagroda.
Zespół Best Languages

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2017

Serdecznie polecam współpracę z tą szkołą! Bardzo praktyczne zajęcia i ogromny zasob materiałów. Widze dużą poprawe od kiedy rozpocząłem lekcje.

Best Languages

Robimy co w naszej mocy, żeby materiały były różnorodne i dopasowane do poziomu uczniów. Dziękujemy za opinię!
Zespół Best Languages

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Very good school with a great teacher! I'm very satisfied :)

Best Languages

Thanks, Marcin! Now you can write an opinion in English :)
Best Languages Team

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2017

Przejście z poziomu średniozaawansowanego na zaawansowany zajmuje troche czasu, ale dzieki regularnym zajecia i pracy w domu udało mi się to osiągnąć :-) jestem bardzo zadowolony z takiej formy nauki i z tego, że dzieki między innymi współpracy z tą szkołą mogłem zmienić pracę i na codzień porozumiewać się po ang. Lekcje godne polecenia.

Best Languages

Bardzo dziękujemy i gratulujemy wyników.
Zespół Best Languages

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2017

W końcu trafiłam na profesjonalistę !
Nauczyciel podchodzi do zajęć z dużym zaangażowaniem , niezwykłą cierpliwością i sukcesywnie zaraża pasją do języków obcych.
Dzięki niemu , marzenie o zagranicznych studiach staje się realne .
Serdecznie polecam zajęcia przez skype !!

Best Languages

Jeszcze 3 miesiące pracy i spełnisz swoje marzenie! Dzięki za pozytywną opinię.
Zespół Best Languages

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Zajęcia przez Skype okazały się być do mnie strzałem w 10! Polecam wszystkim zapracowanym i osobom, które lubią naukę w domu.

Best Languages

Dzięki! Zajęcia online to połączenie wygody i skuteczności :)
Zespół Best Languages

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2017

Kontakt dostałam od koleżanki, za co jestem bardzo wdzięczna - w kilka miesięcy intensywnego kursu przełamałam się i wreszcie zaczęłam mówić po angielsku :) ostatnio nawet przyjęłam u siebie gości z Wielkiej Brytanii i udało mi się z nimi porozumieć! Jestem bardzo zadowolona i polecam kolejnym osobom :)

Best Languages

Kasiu, liczą się wyniki, a Ty je masz :) Dziękujemy za współpracę i ocenę.
Zespół Best Languages

avatar
Romek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Dzięki zajęciom w tej szkole mój poziom angielskiego przeskoczył z A1 na B1 w 8 miesięcy. Na lekcjach nie było czasu na wymówki i gadanie o 'pierdołach' - skoncentrowaliśmy się na komunikacji oraz lepszym rozumieniu ze słuchu. Teraz moge w końcu obejrzeć film bez napisów i rozumiem o co w nim chodzi. Jest jeszcze dużo do poprawy ale na tę chwilę mogę serdecznie polecić każdemu.

Best Languages

Jeszcze trochę poprawimy wymowę i słownictwo i B2 jest w Twoim zasięgu! Dziękujemy za opinię.
Zespół Best Languages

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2017

Super!!!! Polecam ta szkole - nauczycielka bardzo mila i profesjonalna.

Best Languages

Miło wejść w 2017 z zadowoloną kursantką! Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów.
Zespół Best Languages

avatar
basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2016

nie potrafię napisać opinii tak profesjonalnie jak poprzednicy, więc napiszę po prostu, że zajęcia są bardzo fajne i serdecznie polecam :)

Best Languages

Każda dobra opinia jest dla nas tak samo istotna, nieważne w jaki sposób została napisana :) Dzięki Basiu!
Zespół Best Languages

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2016

Wszystko zgodne z ogłoszeniem - fajne materiały, dobrze przygotowana lektorka, konkretne zadanie domowe i monitorowanie postępów.

Dzięki zajęciom w ciągu 6 miesięcy przygotowałem się do egzaminu CAE i zdałem go na ocenę B. Szczególnie zwróciłem uwagę na to, że lektorka dopasowała zajęcia do mojej pracy zmianowej i przesyłała mi mnóstwo dodatkowych materiałów.

Polecam!

Best Languages

Marcin, gratulujemy wyniku i dziękujemy za wspaniałą współpracę i pozytywną ocenę na portalu :)
Zespół Best Languages

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2016

Zajęcia super przygotowane. Dostałem plan nauki i wskazówki co robić w domu. Bardzo podoba mi się punktualność i różnorodność materiałów. Uczę się kilka miesięcy i mogę serdecznie polecić.

Best Languages

Bardzo dziękujemy!
Zespół Best Languages

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.