Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

mechanika ogólna,
mechanika techniczna,
statyka,
kinematyka,
dynamika,
mechanika analityczna,
wytrzymałość materiałów,
mechanika budowli,
PKM (podstawy konstrukcji mechanicznych),
konstrukcje inżynierskie

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 lipca 2021

Niestety to co pisze korepetytor to kłamstwo, nic nie zostało wysłane…ani 11 ani 12 ani 13. Nie polecam

Paweł

Niezgodnie z regulaminem tego portalu kolejny komentarz wystawiony do tego samego zdarzenia, internauta ma innych internautów za idiotów.
Wiem co wysyłałem, ja mam dane co do tego co było, piszący - jedynie kolejne konta i pisanie tego co mu się przyśni, nie mając możliwości weryfikacji. Nigdy nie padł termin wykonania a jedynie pytanie na kiedy najwcześniej udałoby się zrobić (więc wciąż termin nie został przekroczony, bo nigdy nie został podany, zwłaszcza, ze jeszcze kilka dni trwałyby dalsze działania co do tych konsultacji), był informowany o tym, że jestem w podróży, że jestem przeziębiony i choroba postępuje, ale jest zbyt ograniczony umysłowo, żeby przyswajać takie informacje. Nie ustalając przyczyn (wyłączanie prądu, brak dostępu do połączenia internetowego i samego zapisu konsultacji, bo nie mam go bezpośrednio przy sobie, będąc wciąż w podróży) zaczął je zmyślać, zmyśla dalej i to jest jego sposób. I niech robi tak dalej. Negatywny komentarz zamknął sprawę ostatecznie. Nikt mi nie płaci za poświęcanie czasu na kolejne wysyłania, a poczty mailowe mają swoje ograniczenia co do wielkości załączników, są też sytuacje, że wiadomości nie dochodzą (skoro do mnie nie dochodzą, od siebie samego, z innego maila, albo jeśli kierowane do mnie wiadomości trafiają do spamu, do kosza, lub w ogóle, to i dzieje się tak u innych ludzi - ale nie każdy zdaje sobie z tego sprawę).
Nie, nie jestem na każde zawołanie kogoś, nawet jeśli będzie słał po 10 wiadomości na dobę, jak ten tutaj, spamując wręcz i wymuszając działanie poczty antyspamowe.

avatar
mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 lipca 2021

Zostałem Oszukany przez tego Pana na 500zł, zleciłem mu projekt płatny z góry miał być gotowy w niedziele, mamy wtorek i nic.
Nie odpisuje na maile.
Omijać szerokim łukiem
Sprawa została zgłoszona na policję

Paweł

Projekt został wysłany, i to w terminie (wczoraj - 12.07.2021), którego granica nie została podana, zwłaszcza, ze miał być kontynuowany. Od wczoraj popołudniu nie miałem dostępu do połączenia internetowego z powodu awarii po burzach. Nie jestem cudotwórcą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.