Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Nadarzyn
Tarczyn
Raszyn
Józefosław
Warszawa (Ursynów +2)
Góra Kalwaria
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentem czwartego roku   medycyny na kierunku lekarskim i chętnie pomogę uczniom klas podstawowych w nauce, odrabianiu prac domowych, przygotowywaniu projektów, pisaniu wypracowań, przygotowaniach do kartkówek i sprawdzianów :)

Sam posiadam rodzeństwo, które kształci się obecnie na poziomie szkoły podstawowej, dlatgo wiem jak ważne jest odpowiednie podejście do ucznia, a praca z młodzieżą nie jest mi obca.

Możemy skupić się na bieżących zagadnieniach , a także nadrobić zaległości .

Proponuję zajęcia w formie "na żywo" , ponieważ moim zdaniem są one najbardziej efektywną formą nauki. Mogę zaproponować lekcje u mnie (Piaseczno lub Ursynów), a także dojechać do ucznia na terenie: Piaseczna, Konstncina-Jeziornej, Nadarzyna, Raszyna, Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, a także innych dzielnic Warszawy i okolicznych miejscowości.

Jeżeli to możliwe, proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszam do współpracy :)
Bernard

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.