Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Nadarzyn
Tarczyn
Raszyn
Józefosław
Góra Kalwaria
Warszawa (Ursynów +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe100 - 120 / 60 min

Bernard

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem studentem   piątego roku medycyny na kierunku lekarskim i chętnie pomogę uczniom klas podstawowych w: nauce, odrabianiu prac domowych, przygotowywaniu projektów, pisaniu wypracowań, przygotowaniach do kartkówek i sprawdzianów :)

Oprócz kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu korepetycji, dodatkowo sam posiadam rodzeństwo, które kształci się obecnie na poziomie szkoły podstawowej, dlatego wiem jak ważne jest odpowiednie podejście do ucznia, a praca z młodzieżą nie jest mi obca.

Możemy skupić się na bieżących zagadnieniach , a także nadrobić zaległości .

Wszystko jest do ustalenia :) - forma, czas, kwestia finansowa

Oferuję zajęcia w formie online lub "na żywo":

  • Zajęcia prowadzone  w formie online : odbywają się na platformie (najczęściej zoom - lub innej, po wcześniejszym, indywidualnym ustaleniu) z wykorzystaniem przeze mnie tabletu, w celu jak najlepszej jakości prowadzenia zajęć oraz tłumaczenia zagadnień.
  • Zajęcia prowadzone w formie " na żywo" : mogę zaproponować lekcje u mnie (lokalizacje: Piaseczno lub Ursynów), a także dojechać do ucznia na terenie: Piaseczna, Konstncina-Jeziorny, Góry Kalwarii, Nadarzyna, Tarczyna, Raszyna, Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, Ochoty, Śródmieścia, a także innych dzielnic Warszawy i okolicznych miejscowości.

Oferuję elastyczne terminy oraz czas zajeć: możemy ustalić stałe dni i godziny spotkań, jak również w ramach możliwości dostosuję się do potrzeb oraz grafiku uczniów - możemy umawiać terminy zajęć z lekcji na lekcję . Nie stanowi problemu, abym został z uczniem dłużej przed sprawdzianem, najważniejsze, żeby osiągnąć cel! :)

Jeżeli to możliwe, proszę o kontakt telefoniczny lub sms. Mój numer telefonu:  724 544 754

Zapraszam do współpracy :)
Bernard

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Polecam Pana Bernarda. Ma dużą cierpliwość i konsekwentnie realizuje program nauczania (drugi rok współpracy). Wyniki córki znacząco się poprawiły. Zdecydowanie warto.

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Bardzo polecam Pana Bernarda, jest świetnym i kompetentnym korepetytorem. Dokładnie tlumaczy każdy materiał, dysponuje dużą wiedzą. Podczas lekcji przyjemna i bezstresowa atmosfera. Dzięki zajęciom córka przestała bać się matematyki, a egzamin ósmoklasisty zdała bardzo dobrze. :-)

avatar
Olivier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2022

Przez ostatnie 6 miesięcy Pan Bernard bardzo pomógł mi w powtórzeniu oraz przyswojeniu sobie wiedzy w której miałem braki. Zajęcia miały charakter przygotowania do egzaminów ósmoklasisty. Mimo tego zawsze gdy miałem sprawdzian lub kartkówkę z matematyki ona była priorytetem i mogliśmy poświęcić część zajęć właśnie na powtórzenie. Na korepetycje zdecydowałem się ponieważ mój wynik z egzaminu próbnego w grudniu mnie nie zadowalał było to 48% po okresie 6 miejscy przygotowań i sumiennej pracy z Panem Bernardem udało mi się osiągnąć wynik 92% z egzaminu. Pan Bernard zawsze jeśli jest potrzeba zostanie 10 a nawet 30 minut dłużej by uczeń napewno zrozumiał przerabiany materiał. Jednak ważne jest by sam uczeń chciał osiągnąć założony cel, ponieważ to praca zespołowa nikt nie jest w stanie bezwiednie wtłoczyć wiedzy do mózgu. Bardzo Polecam Pana Bernarda i oceniam go 5/5

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Bardzo polecam Pana Bernarda , ma bardzo dobre podejście do dzieci i także cierpliwość , która jest bardzo ważna w tłumaczeniu pewnych rzeczy ,kiedy dziecko nie rozumie czegoś. Mój syn , zawsze był zadowolony z korepetycji prowadzonych przez Pana Bernard , który zawsze był przygotowany i bardzo elastyczny jest chodzi o grafik. Oceniam go 5/5.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Gorąco polecam zajęcia z Panem Bernardem. Zawsze przygotowany i posiada doskonały kontakt z dziećmi. Dzięki tym zajęciom córka polubiła matatyke:) moja ocena to 5/5

Pozdrawiamy!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Bernardem! Zawsze w super przyjemnej atmosferze, z tempem dopasowanym do ucznia. Rzetelny, punktualny i dokładny. Mój syn jest bardzo zadowolony i ma to przełożenie na jego oceny w szkole.

Pozdrawiam, Jacek i Michał z Józefosławia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.