Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Nadarzyn
Tarczyn
Raszyn
Józefosław
Warszawa (Ursynów +2)
Góra Kalwaria
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 - 80 / 60 min

Bernard

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem studentem czwartego roku medycyny na kierunku lekarskim i chętnie pomogę uczniom oraz uczennicom klas podstawowych w nauce matematyki.

Sam posiadam rodzeństwo, które kształci się obecnie na poziomie szkoły podstawowej, dlatgo wiem jak ważne jest odpowiednie podejście do ucznia, a praca z młodzieżą nie jest mi obca.

Możemy skupić się na bieżących zagadnieniach (prace domowe, kartkówki, sprawdziany), a także nadrobić zaległości .

Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty.

Z mojej strony oferuję rzetalne oraz indywidualne podejście do każdego z uczniów, a także zestawy zadań(również domowych :) ) indywidualnie dostosowanych do poziomu każdego ucznia.

Proponuję zajęcia w formie "na żywo" , ponieważ moim zdaniem są one najbardziej efektywną formą nauki. Mogę zaproponować lekcje u mnie (Piaseczno lub Ursynów), a także dojechać do ucznia na terenie: Piaseczna, Konstncina-Jeziornej, Nadarzyna, Raszyna, Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, a także innych dzielnic Warszawy i okolicznych miejscowości.

Oferuję elastyczne terminy oraz czas zajeć: możemy ustalić stałe dni i godziny spotkań, jak również w ramach możliwości chętnie dostosuję się do potrzeb oraz grafiku uczniów - możemy umawiać terminy zajęć z lekcji na lekcję. Nie stanowi problemu, abym został z uczniem dłużej przed sprawdzianem, najważniejsze, żeby osiągnąć cel! : )

Jeżeli to możliwe, proszę o kontakt telefoniczny. W razie konieczności, mogę pomóc także z innymi przedmiotami :)

Zapraszam do współpracy,
Bernard

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Bernardem! Zawsze w super przyjemnej atmosferze, z tempem dopasowanym do ucznia. Rzetelny, punktualny i dokładny. Mój syn jest bardzo zadowolony i ma to przełożenie na jego oceny w szkole.

Pozdrawiam, Jacek i Michał z Józefosławia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.