Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Nadarzyn
Tarczyn
Raszyn
Józefosław
Góra Kalwaria
Warszawa (Ursynów +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 - 120 / 60 min

Bernard

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem studentem szóstego roku medycyny  na kierunku lekarskim. Chętnie pomogę Uczniom oraz Uczennicom szkół podstawowych oraz Liceów w nauce matematyki.

Udzielaniem korepetycji zajmuję się od sześciu lat. Dodatkowo sam posiadam rodzieństwo, które kształci się obecnie na poziomie szkoły podstawowej, dlatego wiem jak ważne jest odpowiednie podejście do Ucznia, a praca z młodzieżą nie jest mi obca.

Możemy skupić się na bieżących zagadnieniach (prace domowe, kartkówki, sprawdziany), a także nadrobić zaległości .

Przygotowuję do Egzaminu Ósmoklasisty.

Z mojej strony oferuję rzetelne oraz indywidualne podejście do każdego z Uczniów, a także zestawy zadań (również domowych) dopasowanych do poziomu każdego Ucznia.

Oferuję zajęcia w formie on-line lub "na żywo":

  • Zajecia w formie on-line: odbywają się na platformie ZOOM (lub innej po wcześniejszym ustalniu), z wykorzystaniem przeze mnie tabletu graficznego, w celu jak najlepszego wytłumaczenia omawianych zagadnień;
  • Zajęcia w formie  "na żywo ": mogę zaproponować lekcje u mnie (Piaseczno lub Ursynów) lub dojechać do ucznia w bardzo licznych lokalizacjach m.in.: Piaseczno, Lesznowola, Góra Kalwaria, Konstancin - Jeziorna, Raszyn, Tarczyn, Nadarzyn, Ursynów, Mokotów, Wilanów, Ochota, Śródmieście oraz na terenie innych dzielnic Warszawy i okolicznych miejscowości -  wszystko jest do ustalenia :)

Oferuję elastyczne terminy oraz czas zajęć : możemy ustalić stałe dni i godziny spotkań, jak również w ramach możliwości chętnie dostosuję się do potrzeb oraz grafiku uczniów - możemy umawiać terminy zajęć z lekcji na lekcję. Nie stanowi problemu, abym został z uczniem dłużej przed sprawdzianem - najważniejsze, żeby osiągnąć cel! :)

W razie konieczności mogę pomóc także z innymi przedmiotami :)

Jeżeli to możliwe, proszę o kontakt telefoniczny lub sms .
Mój numer telefonu: 724 544 754

Zapraszam do współpracy :)
Bernard

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Polecam gorąco ;)
Pracowity i bardzo zaangażowany korepetytor. Dodatkowym plusem jest elastyczność i chęć dopasowania się czasowa do zajęć.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2023

Pełen profesjonalizm i rzetelność. Pan Bernard w bardzo przystępny sposób tłumaczył zagadnienia matematyczne, z którymi córka borykała się w szkole. Z ocen niedostatecznych i dopuszczających dzięki korepetycjom z Panem Bernardem wyszliśmy prawie na oceny dobre. Pół semestru za nami, planujemy współpracę też w przyszłym roku szkolnym.
Bardzo polecam!

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Bardzo rzetelny korepetytor.W bardzo jasny i przystępny sposób przekazuje wiedzę matematyczną.Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2023

Współpracujemy z Panem Bernardem równo od roku. Zdecydowaliśmy się na korepetycje, ze względu na bardzo słabe wyniki córki po nauczaniu on-line. Sprawa była na tyle poważna, iż córce groziło zagrożenie z matematyki. Już po trzech miesiącach pracy z Panem Bernardem udało się poprawić ocenę i zakończyć poprzedni rok z czwórką, co bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Córka przestała obawiać się matematyki w szkole, a nawet sama zaczęła zgłaszać się do odpowiedzi. Obecnie współpracujemy regularnie od września i ten semestr siódmej klasy córka kończy z piątką. Pan Bernard to bardzo kompetentny korepetytor, prowadzi zajęcia w bezstresowej atmosferze, ale równocześnie bardzo efektywnie. Na bieżąco informuje nas o postępach córki, jest z nim bardzo dobry kontakt. Ze względu na klasówki z innych przedmiotów, wycieczki szkolne, metoda umawiania zajęć z tygodnia na tydzień jest dla nas bardzo wygodna. Nigdy nie ma problemu, żeby umówić dodatkowe spotkanie przed klasówką lub żeby zostać chwilę dłużej. Nasza ocena Pana Bernarda to 5/5

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2023

Z Panem Bernardem współpracujemy z polecenia i polecamy go również swoim znajomym bo to gwarancja skuteczności, sumienności, otwartości, rzetelności i przede wszystkim szczerości i bardzo dobrej komunikacji. Wcześniej przygotował syna do egzaminu końcowego, aktualnie przygotowuje córkę i jesteśmy spokojni, że jej również pójdzie bardzo dobrze. Uczciwie polecamy!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

Polecam z całego serca Pana Bernarda. Jest on bardzo sumienny, wymagający oraz dysponuje olbrzymią wiedzą. Współpracujemy z nim już drugi rok i zawsze mogliśmy na nim polegać (na bieżąco również informował o postępach córki jak i wyniki tej nauki były widoczne po ocenach). Jeżeli potrzebowaliśmy dodatkowych godzin dla córki przed ciężkimi egzaminami zawsze znalazł czas i przygotował ją perfekcyjnie. Wielu korepetytorów traktuje nauczanie jedynie zarobkowo i nie patrzy na rozwój ucznia - Pan Bernard jednak ma odmienne podejście i w przypadku braku efektów sam zrezygnuje z ucznia (co uważam za bardzo pozytywną rzecz i raz takie ostrzeżenie usłyszeliśmy). Cena również jest w porządku patrząc na ceny wielu korepetytorów. POLECAMY!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Polecam Pana Bernarda. Ma dużą cierpliwość i konsekwentnie realizuje program nauczania (drugi rok współpracy). Wyniki córki znacząco się poprawiły. Zdecydowanie warto.

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Bardzo polecam Pana Bernarda, jest świetnym i kompetentnym korepetytorem. Dokładnie tlumaczy każdy materiał, dysponuje dużą wiedzą. Podczas lekcji przyjemna i bezstresowa atmosfera. Dzięki zajęciom córka przestała bać się matematyki, a egzamin ósmoklasisty zdała bardzo dobrze. :-)

avatar
Olivier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2022

Przez ostatnie 6 miesięcy Pan Bernard bardzo pomógł mi w powtórzeniu oraz przyswojeniu sobie wiedzy w której miałem braki. Zajęcia miały charakter przygotowania do egzaminów ósmoklasisty. Mimo tego zawsze gdy miałem sprawdzian lub kartkówkę z matematyki ona była priorytetem i mogliśmy poświęcić część zajęć właśnie na powtórzenie. Na korepetycje zdecydowałem się ponieważ mój wynik z egzaminu próbnego w grudniu mnie nie zadowalał było to 48% po okresie 6 miejscy przygotowań i sumiennej pracy z Panem Bernardem udało mi się osiągnąć wynik 92% z egzaminu. Pan Bernard zawsze jeśli jest potrzeba zostanie 10 a nawet 30 minut dłużej by uczeń napewno zrozumiał przerabiany materiał. Jednak ważne jest by sam uczeń chciał osiągnąć założony cel, ponieważ to praca zespołowa nikt nie jest w stanie bezwiednie wtłoczyć wiedzy do mózgu. Bardzo Polecam Pana Bernarda i oceniam go 5/5

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Bardzo polecam Pana Bernarda , ma bardzo dobre podejście do dzieci i także cierpliwość , która jest bardzo ważna w tłumaczeniu pewnych rzeczy ,kiedy dziecko nie rozumie czegoś. Mój syn , zawsze był zadowolony z korepetycji prowadzonych przez Pana Bernard , który zawsze był przygotowany i bardzo elastyczny jest chodzi o grafik. Oceniam go 5/5.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Gorąco polecam zajęcia z Panem Bernardem. Zawsze przygotowany i posiada doskonały kontakt z dziećmi. Dzięki tym zajęciom córka polubiła matatyke:) moja ocena to 5/5

Pozdrawiamy!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Bernardem! Zawsze w super przyjemnej atmosferze, z tempem dopasowanym do ucznia. Rzetelny, punktualny i dokładny. Mój syn jest bardzo zadowolony i ma to przełożenie na jego oceny w szkole.

Pozdrawiam, Jacek i Michał z Józefosławia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.