Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Nadarzyn
Tarczyn
Raszyn
Józefosław
Góra Kalwaria
Warszawa (Ursynów +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 - 120 / 60 min

Bernard

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

1. O mnie:

  • jestem studentem piątego roku medycyny na kierunku lekarskim, z chęcią pomogę Uczniom i Uczennicom szkół podstawowych oraz liceów w nauce matematyki: nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do bieżących kartkówek oraz sprawdzianów, a także w uzyskaniu wymarzonych wyników na egzaminach;
  • w udzielaniu korepetycji specjalizuję i doskonalę się od pięciu lat.  Dodatkowo sam posiadam rodzeństwo, które kształci się obecnie na poziomie szkoły podstawowej, dlatego wiem jak ważne jest odpowiednie podejście oraz motywacja, a praca nawet z najmłodszą młodzieżą nie jest mi obca;
  • przykładam bardzo dużą uwagę do  dobrej komunikacji zarówno z Uczniami, jaki i z Rodzicami Uczniów. Wiem jak ważna jest czasem krótka rozmowa dotycząca bieżącej sytuacji w szkole;
  • w ramach możliwości oferuję bardzo  elastyczny grafik spotkań.

2. Jak wyglądają zajęcia:

Do każdego z moich Uczniów podchodzę w bardzo indywidualny   sposób,  dlatego wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły dotyczące prowadzenia i przebiegu zajęć dodatkowo omawiam telefonicznie przez pierwszymi zajęciami lub osobiście po pierwszej lekcji :)

Poniżej kilka najważniejszych, podstawowych informacji dotyczących prowadzonych przeze mnie zajęć:

  • przede wszystkim, możemy spotykać się online (za pomocą platformy ZOOM) lub stacjonarnie - dojazd do Ucznia nie stanowi dla mnie żadnego problemu lub mogę zaprosić na zajecia prowadzone u mnie (Piaseczno lub Ursynów);
  • dojeżdżam do bardzo licznych lokalizacji m.in.: Piaseczno, Lesznowola, Góra Kalwaria, Konstancin - Jeziorna, Ursynów, Mokotów, Wilanów, Ochota, Śródmieście, Tarczyn, Nadarzyn oraz wiele innych - wszystko jest do ustalenia :)
  • możemy skupić się na bieżących zagadnieniach (prace domowe, kartkówki, sprawdziany), a także nadrobić zaległości;
  • Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty;
  • Zadaję prace domowe , które nie wykraczają poza wiedzę zdobytą na naszych zajęciach, a mają za zadanie utrwalić wytłumaczone zagadnienia. Ich wykonanie weryfikuję, a w razie błędów, każdy z nich omawiam przed rozpoczęciem kolejnych zajęć, aby zachować ciągłość naszych lekcji :)
  • Bardzo cenię sobie  uczciwość dotyczącą czasu prowadzonych zajęć , jeżeli trzeba zostać kilka minut dłużej aby dokończyć jakieś zadanie lub przykład, nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Nie umawiam kolejnych zajęć "na ścisk", dlatego zawsze mam możliwość zostania chwilę dłużej, aby jakość prowadzonych przeze mnie zajęć była jak najwyższa.

Bardzo doceniam rozmowę, dlatego wszystkie pozostałe szczegóły dotyczące prowadzonych przeze mnie zajęć są do ustalenia :) - forma, czas, kwestia finansowa :)

Podane w ogłoszeniu "widełki cenowe" zależą od formy, częstotliwości spotkań w ciągu tygodnia oraz czasu trwania zajęć. Przy dłuższych, regularnych spotkaniach stawkę za zajęcia ustalimy wspólnie i indywidualnie.

Odwołanie korepetycji - 24h przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

Jeżeli to możliwe, proszę o kontakt telefoniczny lub sms . Mój numer telefonu: 724 544 754

Zapraszam do współpracy :)
Bernard

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

Polecam z całego serca Pana Bernarda. Jest on bardzo sumienny, wymagający oraz dysponuje olbrzymią wiedzą. Współpracujemy z nim już drugi rok i zawsze mogliśmy na nim polegać (na bieżąco również informował o postępach córki jak i wyniki tej nauki były widoczne po ocenach). Jeżeli potrzebowaliśmy dodatkowych godzin dla córki przed ciężkimi egzaminami zawsze znalazł czas i przygotował ją perfekcyjnie. Wielu korepetytorów traktuje nauczanie jedynie zarobkowo i nie patrzy na rozwój ucznia - Pan Bernard jednak ma odmienne podejście i w przypadku braku efektów sam zrezygnuje z ucznia (co uważam za bardzo pozytywną rzecz i raz takie ostrzeżenie usłyszeliśmy). Cena również jest w porządku patrząc na ceny wielu korepetytorów. POLECAMY!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Polecam Pana Bernarda. Ma dużą cierpliwość i konsekwentnie realizuje program nauczania (drugi rok współpracy). Wyniki córki znacząco się poprawiły. Zdecydowanie warto.

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Bardzo polecam Pana Bernarda, jest świetnym i kompetentnym korepetytorem. Dokładnie tlumaczy każdy materiał, dysponuje dużą wiedzą. Podczas lekcji przyjemna i bezstresowa atmosfera. Dzięki zajęciom córka przestała bać się matematyki, a egzamin ósmoklasisty zdała bardzo dobrze. :-)

avatar
Olivier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2022

Przez ostatnie 6 miesięcy Pan Bernard bardzo pomógł mi w powtórzeniu oraz przyswojeniu sobie wiedzy w której miałem braki. Zajęcia miały charakter przygotowania do egzaminów ósmoklasisty. Mimo tego zawsze gdy miałem sprawdzian lub kartkówkę z matematyki ona była priorytetem i mogliśmy poświęcić część zajęć właśnie na powtórzenie. Na korepetycje zdecydowałem się ponieważ mój wynik z egzaminu próbnego w grudniu mnie nie zadowalał było to 48% po okresie 6 miejscy przygotowań i sumiennej pracy z Panem Bernardem udało mi się osiągnąć wynik 92% z egzaminu. Pan Bernard zawsze jeśli jest potrzeba zostanie 10 a nawet 30 minut dłużej by uczeń napewno zrozumiał przerabiany materiał. Jednak ważne jest by sam uczeń chciał osiągnąć założony cel, ponieważ to praca zespołowa nikt nie jest w stanie bezwiednie wtłoczyć wiedzy do mózgu. Bardzo Polecam Pana Bernarda i oceniam go 5/5

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Bardzo polecam Pana Bernarda , ma bardzo dobre podejście do dzieci i także cierpliwość , która jest bardzo ważna w tłumaczeniu pewnych rzeczy ,kiedy dziecko nie rozumie czegoś. Mój syn , zawsze był zadowolony z korepetycji prowadzonych przez Pana Bernard , który zawsze był przygotowany i bardzo elastyczny jest chodzi o grafik. Oceniam go 5/5.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Gorąco polecam zajęcia z Panem Bernardem. Zawsze przygotowany i posiada doskonały kontakt z dziećmi. Dzięki tym zajęciom córka polubiła matatyke:) moja ocena to 5/5

Pozdrawiamy!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Bernardem! Zawsze w super przyjemnej atmosferze, z tempem dopasowanym do ucznia. Rzetelny, punktualny i dokładny. Mój syn jest bardzo zadowolony i ma to przełożenie na jego oceny w szkole.

Pozdrawiam, Jacek i Michał z Józefosławia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.