Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Katowice
Ruda Śląska
Gliwice
Zabrze
Sosnowiec
Chorzów
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka90 / 45 min

Magdalena

Opis ogłoszenia

Nauka gry na fortepianie dla początkujących i zaawansowanych; dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Lekcje obejmują również niezbedną wiedzę z teorii muzyki wg potrzeb (dla dzieci - rytmika, dla młodzieży i dorosłych zasady muzyki).

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Hochschule für Musik und Theater "Felix Mendelssohn Bartholdy" Leipzig. Wykonuję muzykę na instrumentach klawiszowych różnego typu (fortepian - współczesny, historyczny, klawesyn, organy, pozytyw, klawikord).
Posiadam doświadczenie pedagogiczne (Państwowa Szkoła Muzyczna, Metoda Suzuki, prowadzenie kursów, warsztatów - liczne sukcesy uczniów na konkursach, itd.) oraz bardzo duże doświadczenie koncertowe (jestem aktywnym zawodowo muzykiem).
Brałam udział w wielu konkursach szczebla ogólnopolskiego i międzynarodowego oraz w warsztatach i lekcjach mistrzowskich ze światowej klasy pedagogami.

Gwarantuję przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia :)
Potrafię fachowo doradzić w kwestii zakupu, czy stwierdzenia przydatności posiadanego przez Państwa instrumentu lub ewentualnych napraw.

Cena zajęć do ustalenia w zależności od czasu trwania i miejsca odbywania się lekcji.
Możliwe wykupienie pakietu zajęć.

Oferuję również profesjonalny akompaniament dla wokalistów i instrumentalistów. Zdajesz na studia, jedziesz na konkurs, przygotowujesz się do ważnej roli? Twój akompaniator zachorował i szukasz kogoś? Chętnie pomogę ;)

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.