Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Ruda Śląska
Gliwice
Zabrze
Sosnowiec

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magdalena

O mnie

Pianistka, klawesynistka. Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Hochschule für Musik und Theater "Felix Mendelssohn Bartholdy" Leipzig. Wykonuję muzykę na instrumentach klawiszowych różnego typu (fortepian - współczesny, historyczny, klawesyn, organy, pozytyw, klawikord).

Posiadam doświadczenie pedagogiczne (Państwowa Szkoła Muzyczna, Metoda Suzuki, prowadzenie kursów, warsztatów - liczne sukcesy uczniów na konkursach, itd.) oraz bardzo duże doświadczenie koncertowe (jestem aktywnym zawodowo muzykiem).

Brałam udział w wielu konkursach szczebla ogólnopolskiego i międzynarodowego oraz w warsztatach i lekcjach mistrzowskich ze światowej klasy pedagogami.Jestem wielokrotną stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, współpracuję z instytucjami kulturalnymi w całej Polsce, m.in. z Filharmonią Śląską, Sudecką, Łódzką.Gwarantuję przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia :)

Potrafię fachowo doradzić w kwestii zakupu, czy stwierdzenia przydatności posiadanego przez Państwa instrumentu lub ewentualnych napraw.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 10.2010
Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi
Magister
Instrumentalistyka
10.2009 - 06.2010
Hochschule für Musik und Theater "Felix Mendelssohn Bartholdy" Leipzig
Magister
Alte Musik
07.2022 - 07.2022
MKiDN
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Bardzo dobre lekcje w przyjaznej atmosferze!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2023

Jestem bardzo zadowolona z nauki z Panią Magdaleną. Szczególnie z możliwości pracy z pomocą programu na iPada. Udało mi się dzięki temu łatwiej opanować czytanie nut i mogę grać zarówno swoje ulubione piosenki, jak i utwory klasyczne :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.