Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Rzeszów
Łańcut
Warszawa

Barbara

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Barbara

O mnie

Witam wszystkich!

Jestem nauczycielem, lektorem oraz korepetytorem języka niemieckiego i chętnie udzielę korepetycji na każdym poziomie nauczania. Zapraszam każdego, kto potrzebuje pomocy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2023

Pani Barbara to wyjątkowy korepetytor języka niemieckiego. Jej lekcje są absolutnie rewelacyjne i mogę ją szczerze polecić każdemu, kto chce rozpocząć przygodę z niemieckim, niezależnie od poziomu zaawansowania czy celu nauki.
Jedną z największych zalet Pani Barbary jest bardzo przyjazna i luźna atmosfera na lekcjach. Dzięki temu nauka jest przyjemnością, a nie zadaniem. Jej podejście do nauczania sprawia, że czujesz się swobodnie i pewnie, co znacząco pomaga w nauce języka. Te lekcje to również idealne połączenie teorii z praktyką.
Jeśli szukasz korepetytora, który nie tylko pomoże Ci opanować język niemiecki, ale także uczyni proces nauki przyjemnym i interesującym, to Pani Barbara jest idealnym wyborem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2023

Pani Basia potrafi przekazać wiedzę, a zajęcia z nią to sama przyjemność. Serdecznie polecam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2023

Zdecydowanie polecam Panią Barbarę :) Zajęcia są dopasowane do potrzeb ucznia. Pani Basia jest zawsze przygotowana, zaangażowana i bardzo punktualna. Proponuje ciekawe pomysły na naukę języka niemieckiego.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2022

Serdecznie polecam Panią Barbarę wszystkim z całego serca, jest to osoba, która ma naprawdę talent do prowadzenia bardzo ciekawych lekcji i przekazywania wiedzy z języka niemieckiego. Pomimo, że czasami ciężko jest ze mną pracować, Pani Barbara zawsze mi pomaga i nie wyobrażam sobie innej osoby, która mogłaby mnie tak świetnie nauczyć języka. Ogromnym plusem podczas lekcji jest prowadzenie jej całkowicie po niemiecku, dzięki temu elementowi nauczyłam się układać coraz to trudniejsze i skomplikowane zdania. Pani Barbara wykorzystuje bardzo ciekawe materiały i dzięki niej zobaczyłam niemiecki z zupełnie innej strony-tej ciekawej i prostej. Dziękuję Pani za wszystko, dzięki Pani zakochałam się na nowo w języku niemieckim. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem współpracy z Panią Barbarą proszę nie zwlekać, to świetna i niezastąpiona osoba, która potrafi każdego zmotywować do nauki języka niemieckiego!!!! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Bardzo polecam zajęcia. Miła atmosfera i widoczne postępy w nauce:))

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2022

Bardzo polecam Panią Barbarę. Znakomite przygotowanie lekcji, doskonała znajomość wymagań do egzaminów i skrupulatność. Lekcję przebiegają w bardzo miłej atmosferze i są bardzo efektywne.
Zdecydowanie najlepsza pomoc w nauce na jaką moglam trafić!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2022

Bardzo polecam lekcje z Panią Barbarą, po długiej przerwie postanowiłam wrócić do nauki języka niemieckiego. Ze względu na brak czasu zdecydowałam się na zajęcia online. Dzięki super zorganizowanym lekcjom, bardzo szybko zaczęłam przypominać sobie, to co zdążyłam zapomnieć. Nauczycielka bardzo jasno tłumaczy zasady gramatyczne, zawsze uważnie słucha i na bieżąco koryguje błędy. Jest zawsze świetnie przygotowana oraz punktualna. Serdecznie polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2022

Najlepsza korepetytorka jaką kiedykolwiek miałam! Obowiązkowa, skrupulatna i wymagająca. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a co najważniejsze Pani Basia nigdy nie odwołuje zajęć. U moich poprzednich korepetytorek był to notoryczny problem, przez który bardzo długo stałam w miejscu z nauką języka niemieckiego tracąc czas i pieniądze. Teraz od roku uczy mnie Pani Basia i tylko dzięki niej zrobiłam ogromne postępy w nauce języka niemieckiego. Barbara Babij uczy na najwyższym poziomie w bardzo niskiej cenie w porównaniu do ofert innych korepetytorów języka niemieckiego.
Z ręką na sercu mogę polecić Panią Basie każdemu od poziomu A1 aż do C2. Na pewno będziecie tak jak ja bardzo zadowoleni z współpracy z Panią Basią

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Dzięki jej pomocy udało mi się nadrobić zaległości w szkole. Gramatykę, z którą zazwyczaj miałem duże problemy potrafi wytłumaczyć w prosty sposób. Wreszcie mogę powiedzieć, że ją rozumiem. Pomogła mi przełamać blokadę w mówieniu.
Serdecznie polecam współpracę!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2022

Serdecznie polecam!
Ja jestem zadowolona i widzę efekty :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.