Joanna Dudkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kościan
Plewiska
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 80 / 45 min

Joanna Dudkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z nauki gry na:  [*gitarze basowej, gitarze klasycznej z elementami muzyki rozrywkowej, ukulele, flecie prostym, pianinie.  *]

               Najmłodszych zapraszam na zajęcia umuzykalniające mające na celu rozbudzenie wrażliwości muzycznej i estetycznej dzieci, rozwijanie zamiłowania do śpiewu, muzyki, tańca oraz zaspokajanie potrzeby ruchu poprzez: rozwijanie słuchu muzycznego, kształcenie poczucia rytmu, poprawne śpiewanie piosenek, poprawne i estetyczne poruszanie się, wspólne muzykowanie- rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej.

                 Ułatwiając uczniom rozpoczęcie edukacji zapewniam możliwość korzystania w początkowej fazie nauki  z instrumentu nauczyciela w celu zapoznania się z instrumentem oraz stwierdzenia czy jest on odpowiedni do podjęcia dalszej regularnej nauki (gitara basowa, gitara klasyczna, ukulele). 

Proces nauki indywidualizuję do potrzeb każdej osoby prowadząc zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Zajęcia skierowane są zarówno do [dzieci jak i dorosłych ] . Cykliczność organizowanych koncertów podsumowujących semestr pozwala uczniom na kontakt z publicznością i oswojenie się z estradą.

Z mojego dużego doświadczenia w pracy pedagogicznej oraz estradowej (zachęcam do zapoznania sie z moim bio) wynika, że nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń i rozpoczęcie nauki gry na instrumencie.

Zajęcia odbywają się w Kościanie 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Joanna Dudkowska
Kasprowicza 35
64-000 Kościan
NIP: 6981659172

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2007
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z gitary basowej! Joanna ma dar do przekazywania teorii i praktyki, podparty ogromnym doświadczeniem scenicznym.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Zajęcia super! Nauka bardzo przyjemna a przede wszystkim bardzo efektywna! Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.