Joanna Dudkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kościan
Plewiska
Poznań

Joanna Dudkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Joanna Dudkowska

O mnie

Joanna Dudkowska to basistka, pedagog, kompozytorka, muzyk sesyjny, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu. Występowała z wieloma artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, m.in. z: Felicjanem Andrzejczakiem, Robertem Chojnackim, Nikim Buzz’em, Izabelą Trojanowską, Urszulą, Wojtkiem Hoffmanem, Olgierdem Łukaszewiczem, Chuciem Frazier’em , Nicolasem Zdankiewiczem, , Bobby "Mercy" Oliverem. Koncertowała na największych polskich i zagranicznych festiwalach. Słuchano jej podczas m. in. Sopot Top of the Top, Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole, Bliuzo Naktys na Litwie, International Blues Challenge w Memphis w stanie Tennessee, USA, Bass&Beat Festival czy Rawa Blues Festival. Można ją również zobaczyć w programach telewizyjnych (w charakterze basistki): „Jaka to melodia” czy ”Szansa na sukces”. Jej praca jako nauczyciela muzyki została doceniona przez Burmistrza Miasta Kościan. Jej uczniowie zdobyli wiele nagród w konkursach wokalnych i zespołowych. W październiku 2011 r. Joanna zdobyła nagrodę dla najlepszego basisty na Ogólnopolskim XVI Przeglądzie Zespołów Rockowych Rock Blok w BOK. Na przeglądzie Kapel Gitarowych z Wielkopolski Mosina 2012 otrzymała dodatkową nagrodę dla najlepszego gitarzysty basowego. Od 2014r. przez trzy lata z rzędu Joanna Dudkowska była klasyfikowana w pierwszej trójce najlepszych polskich muzyków bluesowych w ankiecie magazynu „Twój Blues”. Razem ze wspomnianym amerykańskim gitarzystą Nikim Buzz’em i z zespołem Dr Blues & Soul Re Vision nagrała album, który uznano za najlepszą płytę bluesową roku 2013 w Polsce. W 2015 roku wzięła udział w nagraniu płyty B.B. King Tribute – w hołdzie Królowi Bluesa,w której brali udział czołowi gitarzyści polscy m.in. Dariusz Kozakiewicz, Wojciech Hoffmann, Jerzy Styczyński. W 2016 roku wzięła udział w nagraniu nowej płyty Roberta Chojnackiego razem z takimi muzykami jak Jacek Królik czy Ryszard Sygitowicz. W 2016 założyła projekt „Kolęda jest kobietą” krzewiący polską kulturę i tradycję kolędową. W lipcu 2018r. ukazała się jej solowa płyta “Bass&Cello LIVE”. Dwa razy ukazała się na okładce w ogólnopolskim magazynie „Basista”. Jej twórczość została zauważona przez światowy serwis „BassTheWorld”, „Bass Players United” czy niemiecki magazyn dla basistów „Bass Quarterly”. Jej teledysk „Preludium” ma ponad milion wyświetleń. Jej kompozycję p.t. „Bezczas” zaśpiewał Felicjan Andrzejczak (Budka Suflera). Wraz ze swoim zespołem Joanna Dudkowska Band koncertuje w kraju i za granicą.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2007
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z gitary basowej! Joanna ma dar do przekazywania teorii i praktyki, podparty ogromnym doświadczeniem scenicznym.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Zajęcia super! Nauka bardzo przyjemna a przede wszystkim bardzo efektywna! Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.