Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Do kogo kierowane są zajęcia?

Do uczniów szkół podstawowych i średnich. Niezależnie, czy zależy Ci na lepszym poznaniu lektur oraz motywów i kontekstów im towarzyszących, czy dobrym zaliczeniu sprawdzianu. Nasze zajęcia mogą stanowić wsparcie w poznawaniu fascynującego świata książek. Wierzę, że może to być coś więcej, niż przykry obowiązek.

Kim jestem

Jestem studentem filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tworzę i publikuję teksty popularnonaukowe z zakresu kulturoznawstwa i estetyki. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z różnych dziedzin humanistycznych. Uważam się za osobę cierpliwą oraz kompetentną w zakresie znajomości literatury światowej. 

Jak wyglądają moje zajęcia?

Zajęcia opierają się na rozmowie na temat lektur i zagadnień poruszanych na lekcjach języka polskiego. Z uwzględnieniem podstawy programowej, adekwatnej do stopnia nauczania, staram się pogłębić i utrwalić wiedzę wyniesioną z zajęć szkolnych, a jednocześnie zainteresować podejmowanym tematem. Oferuję też swoją pomoc w planowaniu i pisaniu dłuższych prac pisemnych. 

Dysleksja i dysgrafia

Szczególnie u młodych uczniów potrafią skutecznie zniechęcić do lekcji języka polskiego. Dołożę wszelkich starań, aby pomimo trudności uczynić naszą naukę czasem wolnym od stresu i dostosuję tempo zajęć do indywidualnych potrzeb.

Forma zajęć:

Najbardziej odpowiadają mi zajęcia online, ale istnieje również możliwość lekcji stacjonarnych na terenie Krakowa. Platforma lekcji zdalnych zależy wyłącznie od Twojej wygody. 

Nadal niezdecydowany/a?

Na życzenie istnieje możliwość przeprowadzenia lekcji pokazowej za połowę ceny. 

Kontakt:

510 690 603
lub za pośrednictwem portalu

   

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Bardzo profesjonalne podejście, duże zaangażowanie i super kontakt. Polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Profesjonalne podejście i bardzo miła atmosfera. Pomimo niedługiego okresu naszej współpracy, bardzo mi pomógł w przygotowaniach do matury. Serdecznie polecam!

avatar
Masza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

bardzo profesjonalne podejście i ogromne zaangażowanie, na zajęciach jest genialna atmosfera, otrzymałam największa pomoc z olimpiadą filozoficzną i udało mi się zostać finalistką. świetna współpraca, polecam!!

avatar
Iwo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Jeden z najlepszych nauczycieli jakich miałem, uczyliśmy się szybko, skutecznie i w miłej atmosferze

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Lekcje przedstawione w sposób oryginalny i z humorem co zdecydowanie ułatwia trwałe zapamiętanie zdobytej wiedzy. Rozmowa z uczniem i zadawane pytania pobudzają go do samodzielnego myślenia oraz szukania nowych rozwiązań.
Serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2020

Ciepłe i profesjonalne podejście. Polecam w 100% . Widać duże zaangażowanie i przygotowanie do każdych zajęć. Moja córka jest bardzo zadowolona i mówi, że nigdy nie miała lepszego nauczyciela. Serdecznie polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2020

Lekcje przedstawiane są w sposób ciekawy i profesjonalny, a sam prowadzący jest bardzo zaangażowany. Dużym plusem są też dodatkowe, dobrze dobrane materiały, które są zdecydowanie pomocne w nauce. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.