Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia50 / 60 min

Bartosz Żak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

O mnie:
Jestem studentem filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz finalistą Olimpiady Filozoficznej. Tworzę artykuły popularnonaukowe z pogranicza estetyki i kulturoznawstwa, które publikowane są przez znaczące strony internetowe. Jestem prawdziwym pasjonatem filozofii, gotowym zainteresować każdego!

Jak wyglądają moje zajęcia?
Do każdej lekcji przesyłam na maila materiały, które pozwolą Ci się zapoznać z danym zagadnieniem. Są to zarówno fragmenty książek, opracowań, atrykuły naukowe, jak i filmiki, pozwalajce uzupełnić i utrwalić meteriał. Na zajęciach omawiamy razem zaplanowane zagadnienia, wyjaśniamy nowe terminy, poznajemy sylwetki filozofów. Po opanowaniu kluczowych zagadnień z historii filozofii, zaczynamy rozwiązywać na zajęciach arkusze maturalne. Podejmujemy też pierwsze próby pisania dłuższych tekstów i oceny ich zgodnie z kluczem. Jestem zdecydowanym zwolennikiem indywidualnego podejścia w nauczaniu, więc forma i tempo lekcji dostosowane będą do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Do kogo kierowane są zajęcia?
Dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiedzę w zakresie filozofii, niezaleznie, czy Twoim celem jest dobrze napisana matura, czy zaspokojenie ciekawości świata. Nie jest istotny również Twój wiek. Zajęcia NIE są prowadzone jako pomoc dla studentów.

Forma zajęć:
Najbardziej odpowiadają mi zajęcia online, ale istnieje również możliwość lekcji stacjonarnych na terenie Krakowa. Platforma lekcji zdalnych zależy wyłącznie od Twojej wygody. 

Nadal niezdecydowany?
Na życzenie istnieje możliwość przeprowadzenia lekcji pokazowej za połowę ceny.  

Numer telefonu:
510 690 603

(W przypadku wyjątkowo złej pozycji materialnej ucznia, który wyraża chęć poznania filozofii oraz wykazuje pewne zdolności w tej materii, zobowiązany będę przyjąć go po przeprowadzeniu odpowiednich konsultacji.)

UWAGA

Nie piszę egzaminów, ani prac zaliczenowych za kogoś. Zalecam w tym zakresie samodzielność i proszę o uczciwość, zwłaszcza w świetle tego, jaką dziedziną jest filozofia .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2023

Bardzo pozytywnie oceniam lekcje, przyjemnie, treściwie i w dobrej cenie. Polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2022

Skuteczna pomoc w przygotowaniach do matury - dzięki intensywnym i merytorycznym zajęciom, mimo krótkiego czasu nauki, udało mi się uzyskać satysfakcjonujący wynik na egzaminie. Miła atmosfera, doza humoru i dużo ciekawostek - na lekcje uczęszczałam zawsze z wielką przyjemnością. Nauczyciel z pasją do filozofii, ogromną wiedzą i kompetencjami. Zdecydowanie polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Bardzo profesjonalne podejście, duże zaangażowanie i super kontakt. Polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Profesjonalne podejście i bardzo miła atmosfera. Pomimo niedługiego okresu naszej współpracy, bardzo mi pomógł w przygotowaniach do matury. Serdecznie polecam!

avatar
Masza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

bardzo profesjonalne podejście i ogromne zaangażowanie, na zajęciach jest genialna atmosfera, otrzymałam największa pomoc z olimpiadą filozoficzną i udało mi się zostać finalistką. świetna współpraca, polecam!!

avatar
Iwo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Jeden z najlepszych nauczycieli jakich miałem, uczyliśmy się szybko, skutecznie i w miłej atmosferze

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Lekcje przedstawione w sposób oryginalny i z humorem co zdecydowanie ułatwia trwałe zapamiętanie zdobytej wiedzy. Rozmowa z uczniem i zadawane pytania pobudzają go do samodzielnego myślenia oraz szukania nowych rozwiązań.
Serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2020

Ciepłe i profesjonalne podejście. Polecam w 100% . Widać duże zaangażowanie i przygotowanie do każdych zajęć. Moja córka jest bardzo zadowolona i mówi, że nigdy nie miała lepszego nauczyciela. Serdecznie polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2020

Lekcje przedstawiane są w sposób ciekawy i profesjonalny, a sam prowadzący jest bardzo zaangażowany. Dużym plusem są też dodatkowe, dobrze dobrane materiały, które są zdecydowanie pomocne w nauce. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.