Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Szczecin
Gdańsk
Warszawa
Kraków
Wrocław

Bartosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Bartosz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Korepetycje z Panem Bartoszem to nie tylko kilkadziesiąt minut intensywnej pracy, ale świetna odskocznia od szarej codzienności - zajęcia są prowadzone w świetnej atmosferze. Jeśli zależy Ci na świetnym wyniku z matury, to doskonale trafiłaś/eś. Pan Bartosz to najlepiej przygotowany korepetytor, jakiego widziałem - jest gotowy na każdą lekcje, dostarcza dużo materiałów ćwiczeniowych do pracy własnej nad każdym działem oraz zawsze służy pomocą "po godzinach". Serdecznie polecam.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Pan Bartosz jest to nauczyciel, który potrafi wytłumaczyć fizykę w bardzo prosty sposób. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Jest nauczycielem, z którym ma się kontakt całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Można do niego napisać o każdej porze z problemem i zawsze w miarę możliwości postara się wytłumaczyć dany problem. Nauczyciel przynosi również dużo materiałów dla ucznia z danych działów fizyki. Wszystko ma zaplanowane tak, aby uczeń napisał maturę na 100%. Od razu ostrzegam, że Pan Bartosz tak prowadzi zajęcia, że uczeń zakochuje się w fizyce i ma ochotę iść ją studiować. Polecam z całego serca tego profesjonalistę, bo bardzo mało jest takich osób, co uczy z pasji.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Świetny nauczyciel. Doskonale przygotowanie do matury z zaplanowanym dokładnie każdym miesiącem. Dostarcza wiele materiałów do nauki.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Rewelacyjny nauczyciel. Skoncentrowany, zaangażowany i przygotowany do prowadzenia zajęć, a zarazem zawsze pełen energii i entuzjazmu. Z Panem Bartkiem przygotowywałam się do matury z fizyki, wszystko przejrzyście tłumaczył i przygotowywał fantastyczne materiały do nauki. Polecam, lepszego nauczyciela nie znajdziecie.

avatar
Christoph
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

I am currently a student at the Technical University of Munich, I have had some some help from Bartosz with my physics A-Levels a few years back and decided to return for help with my university physics course . After sending him my course material we discussed what I would like to focus on. Bartosz has been tutoring me in areas which I found challenging and has helped me to solve harder problems (statistical physics and quantum mechanics). He always makes sure I understand and I can independently solve the problems afterwards and that the pace of the lessons is not too fast. The classes were done over a Skype, along with a shared screen to write notes on. I was a little skeptical at first about not having the classes in person, but in the end I was really happy with the Skype lessons and would not think about reaching out to Bartosz twice in the future.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Fantastyczne podejście i fajne przykłady. Mimo początkowej niechęci do fizyki z mojej strony, już po kilku spotkaniach utwierdziłem się w tym, że mat-fiz był dobrym wyborem. Z pomocą kogoś kto wreszcie ma praktyczną wiedzę i doświadczenie, fizyka przestała być nudna. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.