Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Białystok (Nowe Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 60 min

Bartosz

Opis ogłoszenia

Lekcje gry na instrumentach: gitara elektryczna i akustyczna, keyboard/syntezatory. Repertuar rozrywkowy. Również obsługa programów DAW (Cubase, FL Studio, Adobe Audition, Logic) i nauka produkcji muzycznej. Posiadam przygotowanie pedagogiczne, bezstresowe podejście. Pomagam w doborze instrumentu. Uczę od 10 lat prywatnie oraz w szkołach publicznych i prywatnych. Posiadam także własne studio, prowadzę zespoły muzyczne, mam możliwość nagrania studyjnego audio + video w HD (np. solistów na youtube), produkuję utwory/albumy, współpracuję z programami tv typu talent show. Pomogę się rozwinąć każdemu młodemu muzykowi. NOWA OFERTA! Oferuję nauczanie muzyki także w j. angielskim! (60zł za 60min). Szczegóły przez telefon lub w wiadomości prywatnej / e-mail. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.