Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Białystok (Nowe Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

J. angielski, korepetycje, lekcje prywatne, konwersacje, pomoc w pracach domowych, kursy, przygotowanie do matury i egzaminów, wszystkie poziomy, bez ograniczeń wiekowych - lekcji udzieli nauczyciel z 15-letnim doświadczeniem (szkoły językowe i państwowe). Solidne przygotowanie do lekcji i naturalna atmosfera. Możliwość lekcji u nauczyciela (Nowe Miasto) lub dojazdu w obrębie miasta oraz poza Białystok. Doświadczenie m. in. w Empik School / Profi Lingua, Edukacja Plus Lublin, Teachersteam Wrocław, Little Britain Białystok, Future Centre Warszawa - kursy dla firm, policji, ratowników medycznych, ochrony, przedstawicieli handlowych, itp. Możliwość udzielania lekcji przez Skype. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.