Bartłomiej Kwapisz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bielsko-Biała

Bartłomiej Kwapisz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Bartłomiej Kwapisz

O mnie

Nazywam się Bartłomiej Kwapisz i prowadzę jednoosobową szkołę angielskiego. Zajęcia mamy w herbaciarni Assam (niedaleko Rynku w Bielsku-Białej). Zapraszam codziennie między 15-stą a 22-gą. Pobieram 40zł za godzinę (kwota dzielona przez liczbę uczniów). Mam certyfikat CELTA i półtora roku doświadczenia w nauczaniu w Polsce i Wietnamie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 09.2011
Uniwersytet Jagielloński
Magister
politologia
Kursy i szkolenia
02.2016
CAE
07.2018
CELTA
Doświadczenie
02.2018 - 12.2018
Korepetycje
udzielałem korepetycji przez około rok w Polsce
12.2018 - 05.2019
Nauka angielskiego w Wietnamie
Uczyłem dzieci i studentów pół roku w Sajgonie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Pan Bartek sumiennie podchodzi do każdej lekcji. Wprowadza swoje materiały, które bardzo wzbogacają lekcje, ale jak potrzeba - prowadzi ucznia wg podręcznika szkolnego. Syn podciągnął się z ocenami. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i bardzo polecam innym tego korepetytora

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.