MASTER CORNER

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków
Warszawa
Zakopane
Wieliczka
Skawina
Myślenice
Niepołomice
Olkusz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

We warmly invites all foreigners for POLISH COURSES in SPRING TERM!

Our program is dedicated to people studying, working or visiting Poland who want to learn Polish from the beginning or improve their level of language. We can offer you interesting lessons with experienced foreign language teachers.

Registration for courses has begun!

MASTER CORNER
Tel. 504 105 360
ul. Kawiory 24/2
30-055 Cracow

The best way to learn Polish is to study where it all began: in Poland! It makes sense to combine studying with visiting the fascinating city of Krakow.
We want to encourage spontaneous partnership among our guests from all over the world; we want to share Polish culture with friends from abroad.

If you want to experience the unique atmosphere of the streets of Kracow, where the “conventional” cross the paths of the “unconventional” everday, and finally… learn Polish – COME TO US!!!

A year-long Polish language course lasts from begining of October and it’s divided into two terms. One term consists of 60 lessons (45 minutes) – i.e. 60 meetings for 90 minutes each. During that time we execute one level of course (two 90-minutes meetings per week).

Price for one semester in standard mode = 190 euro.

Registration for standard courses in the autumn/spring semester (starting March 2016) has begun.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Adres zajęć

MASTER CORNER
Master Corner
30-055 Kraków
NIP: 6772223542

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Nie uczyłam się od podstaw, te miałam choć wymagały gruntownego odświeżenia i przypomnienia, Nie mniej kiedyś mój rosyjski starczał ledwo na dogadanie się na lotnisku, restauracji czy sklepie... Największe problemy miałam z szybkością mówienia a właściwie słuchania.., Obecnie.., wiadomo jeszcze nie porozumiewam się tak jak językiem polskim, nie mniej po rosyjsku porozumiewam się już w miarę swobodnie i nie muszę prosić by ktoś coś powtórzył...

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2013

Znakomite podejście, a co za tym idzie szybkie postępy w nauce. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.